Vai offtopiku vajag atdalīt?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai offtopiku vajag atdalīt?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #205083
    izredzētais
    Participant

    varbūt, bet slēgšana nav risinājums.. tautas nostāja ir pēdējajos divos balsojumos 🙂

    #205084
    Foxsk8
    Participant

    Vai nu arī pašiem komentētājiem, lietojiet kādu citu krāsu, kad sākās off-topic? Piemēram kādu zilu krāsu, tā automātiski, kas grib tas lasa, kas grib, tas nelasa, automātiski skats pēc krāsām. Hmz, kā tas būtu, nav ne jausmas.

    Nu kaut kā šādi es te kaut ko gvelžu ne pa ķeksi Varbūt vēl šāds risinājums

    #205085
    izredzētais
    Participant

    Tumšākais škiet neuzbāzīgāks.. vispār ideja šķiet ģeniāla, šis variants personīgi man vislabāk patīk 🙂

    pagaidām nekas tāds nevienā forumā nav manīts, šī ideja šķiet pat revolucionāra 😀

    #205086
    Foxsk8
    Participant

    😀 Visvienkāršais ir ģeniāls, ja vēl neesi pamanijis. Vienīgi aktīviem off-topic veidotājiem jālieto šāda sintakse

    Code:

    [color=indigo] Krasa indigo, lai cik tas ironiski nebūtu, DL patiks :D [/color]

    #205087
    izredzētais
    Participant

    😀 😀 😀 D_L tas mežonīgi patiks

    #205088
    Foxsk8
    Participant

    Jauna aptaujas iespēja:

    Varbūt off-topic tekstu veidot citā krāsā? by fox

    #205089
    izredzētais
    Participant

    balsotāji vairs nevar pārbalsot.. 🙂

    #205090
    Foxsk8
    Participant

    Neko darīt, lai izsaka, kā komentāru, tad pieskaitīs klāt, etc. protams, ja idejai piekrīt.

    #205091
    Andress
    Participant

    Da zdrastvuj maty rassija i otjec staljin 🙂 Teikšu tev atklāti, niks piestāv 🙂

    Offtopiks ir visur un būs visur, pret to cīnīties vairāk kā ar punktu noteikumos ir truli un pat nevajadzīgi 🙂 Nu un ka viņi nerunā par tēmu? Toties viņi runā! Forums aktīvs, cilveki komunicē, sazinas un apmainas ar domām, par vai bez tēmas. Tev kas? Ir pretenzijas pret komunikāciju? Ar tādiem noteikumiem “No-offtopic, off-topic delete/move/ban/closed” vienīgais ko tu panāksi būs… nekas…. itin nekas… Garāka bansliste? Maybe. Sakārtotaks forums? Not. Aktīvāks forums? Definetly not! Galvassāpes adminiem/lietotājiem? 24/7/365 🙂

    Govorit Moskva, sejchas 5:00 utra! I kak vsegda idjot bazar o tom o shto njestoit bespakoitsa 🙂

    #205092
    Mr.Death
    Participant

    Ko var njemties! Es uzskatu, ka ir cilveeki, kuriem offtopiks 100 gadus nav vajadziigs, un vinji teemu taisa, lai uz to sanjemtu konkreetu atbildi. (taadu ir daudz). Savukaart ir aktiivie postotaaji, kas izdomaa, ka vinjiem vajag tomeer arii kaut ko greizu no teemas pateikt. Ok, var dariit arii taa, ka teemas autoram ir redzams saakotneeji, sjis offtopiks, bet vinjs to var atfiltreet ar nieka kjeksi. Tas ir tikai mirklja jautaajums, un to var veesi panaakt ar JS, lai nebuutu jaapaarlaadee visa teema. Par to kraasosjanu, tas jebkuraa gadiijumaa, bet speciaali neviens neies un neliks savam postam bb code “color=indigo”. taapeec vajag ielikt izceltu pamanaamu pogu “Bezteema” ieksj taa BBcode panelja, uz kuru noklikskjinot automaatiski posts noflegojaas kaa offtopics. kaut vai arii posta dalja. domaaju, ka tas kjeksis buutu tiesji tas revalucionaarais risinaajums. Kraasa pietam veel indigo, kas teju vai uz dazjiem monitoriem neatskjiraas no melnas ir bezjeedziiga. Tad jau labaak lietot viegli peleeku, teiksim uz kaadu #888888 un uz augsju peec hex koda. nekodiis aciis un buus arii noderiiga.

    Veel piebilde, kaapeec tiesji vajadzeetu pogu “Bezteema” vai tml. Visi jaunie lietotaaji, kam arii patiik novirziities no teemas 100 gadus nezinaas, ka jaaliek tiesji kaut kaada konkretnaa kraasa, un noteikumus no vinjiem labi ja 5% izlasa.

    Andress, paskaties aarzemju forumus un tad saki, ka sakaartotaaki forumi nav apmekleeti.

    P.s. starpcitu veel dereeja arii ieviest flagosjanas iespeeju pasjiem teemu autoriem, ar ko vinji vareetu iemarkjeet tos lietotaaju postus, kas vinjiem paliidzeeja. Piem “Noderiiga atbilde” un iekraasot postu viegli baltganzaljaa kraasaa. Tas arii ieveerojami uzlabotu foruma skatu.

    #205093
    Andress
    Participant

    Nāves kungs, jūūūūū…. Arī ES ir sakārtota, vairak jūzeru, iekspolitika, administrācija un tā… Par kvalitāti mēs vēl varētu parunāt… 🙂

    #205094
    Jaunzems
    Participant

    A kas traucē offtopiku ielikt spoilā?

    [spoil]offtopik[/spoil]

    #205095
    samurajs
    Participant

    offtopic (pēdējais strādā=>>> iezīmējot ar peli, var izlasīt)!

    #205096
    Mr.Death
    Participant

    skjiet, ka man vieniigajam laikam ir izteele (attieciibaa un Jaunzemu & Co.) un vismaz kaut kaadi prieksjstati. Jaunzem, vislabaakais risinaajums ir tas kjeksis par ko es te visu laiku rakstu. Tu gribeetu visu offtopic lasiit tiesjaam klikskjinot katraa postaa uz “Klik to viiv kontent?”. :> Andress, nejauc ieksjaa politiku, IT un politika ir divas dazjaadas neatkariigas lietas. Paskaties piemeeram uz tiem pasjiem Yahoo forumiem, vai veel konkreetaak, vari paluureet arii sjeit: https://forums.devshed.com. Cilveeki jautaa, cilveeki atbild, nav nekaada offtopika. Notepaad komuuna veel ir piekaapiiga, taapat, kaa daudzums citu LV forumu. Protams ja tu man gribi raadiit kaadu Moldaavu vai Tadzjiku forumu, kaa piemeeru, tad es par tiem nerunaaju :>

    #205097
    Mr.Death
    Participant

    nevajag neko dzeest, kaapeec nevar ieviest to ko es te izklaastiiju? tiesji komentaaru dzeesjana ir rupja necienjas izraadiisjana pret komenteetaaju. :>

    #205098
    samurajs
    Participant

    Staļins: moderēšanas nianses izrunāsim Adminforumā.

    Mr. Nāve: Par tādu lietu, kā Noteikumi esi dzirdējis? Admini tiesīgi dzēst visu, kas pretrunā ar tiem. Un tas arī tiks darīts.

    #205099
    ob1
    Participant

    Mr. Death, filtrs neko nerisina. Bieži vien nevar saprast diskusijas gaitu, ja daži posti pazūd.

    #205100
    ob1
    Participant

    Hmm, kā būtu ar variantu, kad pirms admins sāk dzēst postus, slēgt tēmu vai banotu, pirms tam iepostētu brīdinājumu ar tekstu aptuveni šādu: “Tauta (vai vaininieki) – pietiek ārdīties, ja turpināsiet, pieņemšu mērus.” ???

    #205101
    daGrevis
    Participant

    Būtu interesanti ja izmēģinātu foxsa variantu! 🙂

    #205102
    Andress
    Participant

    Jaunzems wrote:

    A kas traucē offtopiku ielikt spoilā?

    [spoil]offtopik[/spoil]

    +1

    kapec gan ne? 🙂 Labs risinajums 🙂 Tā pat es jau ieteicu kādam no adminiem (nez ar kuru runāju) caur e-mailu, ka nepieciesams silence mode, useram kas par daudz runā vienkārsi aizliegt komentēt 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Tēma ‘Vai offtopiku vajag atdalīt?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā