Vai offtopiku vajag atdalīt?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai offtopiku vajag atdalīt?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 41 līdz 46 (no 46 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #205103
    Foxsk8
    Participant

    Andress: Ar mani runāji 🙂 Vismaz tagad zinu, ka tas biji tu 🙂

    Pat to color vai hidden, būs baigi grūti izsekot, ja pats moderis pāriet pāri tekstam un saliek kaut vai krāsu, vai hidden, tad komenta autors paņem edit un noņem hidden.

    Te vajag kaut kādu normālāku risinājumu, kas būtu ok visiem.

    #205104
    Andress
    Participant

    Silence vajag… Un vēl vienu risinājumu iemetīšu tev privā 🙂

    #205105
    Foxsk8
    Participant

    Varbūt ieviest modu, ka pats tēmas autors, var moderēt savu tēmu pēc sirds patikas? Tad arī moderi rīkosies tikai “extra” gadījumos, viss pārējās pretenzijas pret tēmas autoru.

    Moderi automātiski, ja ko dara, tad paziņojums, ka tieši vot es, foxsk8, slēdzu tēmu, par to un to, pārējās visas izmaiņas pie tēmas autora.

    Atkal no otras puses, sāksies haos.

    Š ājā lietā ir tā, cik labumu, tik ļaunumu.

    #205106
    Aldis
    Participant

    Vēl jau var uz balsošanu likt… 🙂 ar +/- no visiem lietotājiem! Ja topiks būs galīgi garām, kādi 3 nobalso mīnusā, un viss, topiks ieliekas spoilā! 😀

    Kgan.. man vienalga, lai paliek tā kā ir, jo es uz kašķiem neuzprasos, ne arī kādu aiztieku! 🙂 Un ja mani kāds aiztiek, es vnk. ignore! 😀 Katrs pats šeit pēc saviem uzskatiem ņemās, diskutēju ar cilvēkiem kuri mani neaiztiek.. un viss! 🙂

    #205107
    Jaunzems
    Participant

    Pēc manām domām, offtopiks citām krāsā neder, jo tad tas pievērsīs vēl vairāk uzmanības nekā ziņojumi par tēmu.

    un ko jūs domājat par jauno Ford Focus RS?

    #205108
    richX
    Participant

    ir tak pietiekoši daudz dažādu pelēko toņu ( kuru te pie izvēles tomēr nav, bet varētu pievienot “> Plus vēl slīprakstu un rezultāts būtu apmēram šāds:

    Brīvību trušiem

Tiek skatīts 6 ierakstu – 41 līdz 46 (no 46 kopumā)
  • Tēma ‘Vai offtopiku vajag atdalīt?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā