Vai šeit ir kāds ar iespējām pārlodēt soketu?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Vai šeit ir kāds ar iespējām pārlodēt soketu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161016
    ruukjis
    Participant

    Tātad, vai šeit apgrozās kāds ar lodstaciju, kurš varētu mātes platei pārlodēt LGA 1150 soketu?

    Es apjautājos Servicenet un tur čaļi saka: “Nu, darījuši neesam, teorētiski varam, BET garantiju nedodam + tavi materiāli + 50€” Lieki piebilst, ka tas manī sajūsmu neizraisa, galu galā neesmu gatavs maksāt par svešu pieredzi, vēl vairāk, ja tā ir negatīva.

    Absolūti neauztrauc, ja eksperiments varētu neizdoties, jo zaudēt nav ko – esošajam soketam ir nolauztas 3 kājas… varbūt šeit ir kāds mikroķirurgs, kurš būtu gatavs ielodēt kājas atpakaļ?…

    #317912
    marter
    Participant
    #317913
    ruukjis
    Participant

    Gigabyte GA-Z97X-Gaming GT

    #317914
    marter
    Participant

    80€ + garantija 3 mēn.

    #317915
    ruukjis
    Participant

    Oi, nē paldies. Turklāt nav teikts, ka soketa maiņa ir vienīgā nelaime – tā plate ir mocīta ar nolocītām soketa kājiņām – es nedodu ne 5, ka tur vēl kaut kas nav nosvilis procesā.

    #317916
    marter
    Participant

    Nu tad nekā ! 🙂

    #317917
    ctrlaltdel02
    Participant

    Sporta pēc varētu pamēģināt, nez, nakamnedēļ pamēģināšu no čupas kādai mātei izcelt soketu, tad pastāstīšu vai varam mēģināt ar tavējo.

    #317918
    russo
    Participant

    Off-topik. Lasu un brīnos… kā var sačakarēt soketu? Ok.. saprotu.. OC utt… bet vai tiešām sokets ir tāda lieta ar kuru apieties kā pagadās? 15 gadu laikā stellējot PC un mainot pročus nu ne reizi neesmu neko salauzis soketam. Arī paziņām nekas tāds nav sanācis.

    #317919
    Andron MacBeton
    Participant

    True, true.

    #317920
    ruukjis
    Participant

    Neprasi man, nav mana plate. Cilvēks iedeva, lai es palīdzu un es biju diezgan pārliecināts, ka nekas trakāks par pāris nolocītām ķepām tur nevar būt…bet nu tā postaža bij’ skarba – reāli izskatās tā it kā soketā kāds 3x pēc kārtas būtu ar skrūvjgriezi iešļūcis.

    #317921
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Ar izņemtu CPU un bez aisargvāciņa transportējot plati vai krāmējot čupā kopā ar citiem dzelžiem tos LGA socketus var ļoti ātri sabojāt. Kā arī nomainot ap 20 CPU var kāda kājiņa pati atņirgties dēļ metāla noguruma. AM3+ sockets tomēr ir labāks.

    #317922
    shadow118
    Participant

    AMD atkal pročiem kājiņas var sačakarēt

    #317923
    Crow
    Participant

    Nejauc Intel atmazgāšanos savā dokumentācijā ar realitāti. Metāla nogurumam 20 ir ļoti mazs skaitlis; tas turklāt pamatā izpaužas regulārā vērpes un stiepes deformācijā, un nevis lieces. Maximas jumta inženieris, bļin.

    #317924
    aoma
    Participant

    Metāla nogurums! Das ist pizdec, kā teiktu friči.

    Tas varētu attiekties uz kādu 10 gadus vai vairāk vecu lāgu un spirāleni, bet ne jau uz misiņa kājiņām, kas tāpat no “dzimšanas” nav nekāds atspertērauds.

    Tā teikt – mūsdienu “datorspečuki” ir neticami stulbi, bet tai pat laikā neticami spēcīgi…

    #317925
    ctrlaltdel02
    Participant

    Tātad, eksperimenta rezultāti: LGA775, veiksmīgi nocelts no mātesplates. Tīri teorētiski varu mēģināt noraut nost arī LGA1150, protams donors gan tev pašam būs jāsagādā. Ja ir interese, tad gaidu kādu ziņu.

    #317926
    ruukjis
    Participant

    Aizrakstīju privāti.

    #317927
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Bija man LGA775 plate no ASSRock kuru izmantoju testēšanai. Līdz vienā jaukā dienā viņa vairs nepostojās. Pie vainas izrādījās nolūzisi LGA socketa kājiņa. Tā kā es māku apieties ar LGA un visu darīju akurāti, tad pie vainas nevarēja būt nekas cits kā bieža (aptuveni reizi nedēļā vai divās) CPU maiņa. Tā ka ja pašiem nav pieredzes tad nevajag dirst diršanas pēc uz tiem, kuriem tāda ir!

    #317928
    Crow
    Participant

    Bļāviens, kas par lecīgu kverpli… bet nekas. Es zinu, ko es zinu. Post/padomju tehnikas metālapstrādes mantojums divās paaudzēs, nevis utaina vanckara datormurgi.

    #317929
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Tad no kā salūza kājiņa uz LGA775? Marsieši atlidoja uz planetu Zeme, lai salauztu to kājiņu vienam maznozīmīgam čalītim? Un salīdzināt vārgulīgas metāla kājiņas LGA socketā ar padomju moskviča lokšņu atsperēm manuprāt ir debīli. Tas ir tāpat kā salīdzināt traktoru un kosmosa kuģi.

    #317930
    m_janis
    Participant

    Quote:

    Tad no kā salūza kājiņa uz LGA775?

    Tev, puis, ir kaut mazākā sajēgametālmācībā, ja murgo par metāla nogurumu ? Gan jau pat fiziku, nerunājot par metālmācību (kas jāzin atslēdzniekiem un inženieriem) neesi apguvis. Salūza tikai un vienīgi mainītāja trīcošo, līko roku dēļ, tas pat ezim skaidrs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā