Vai tā mēs izglābsim planētu?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai tā mēs izglābsim planētu?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #284193
    Kon
    Participant

    btw jā, ikdienā minu :> zemes stunda ir tas pats, kas Pasternakas naudas vākšanas šovs priekš slimajiem bērniem .. reiz gadā :>

    #284194
    WerNeo
    Participant

    Cik liela Dānija, cik liela ASV. 🙂 Ar to es gribu vērst uzmanību uz to, ka Dānija var darīt ko grib. ASV to ignorē… 🙂

    #284195
    APOC
    Participant

    Notepads varētu sevi izrubīt uz stundu. Būs jums reklāmraksts! Būsiet varoņi! Varbūt sāksies kults un radīsies sekotāji.

    #284196
    E-500
    Participant

    Nu es mēģinu katru gadu izslēgt visas elektroierīces uz to zemes stundu, laikam pilna stunda nesanāk kāda pus, varbūt.

    Spriežot, ka spēļu serveri ir diezgan patukši tajā laikā, liekas, ka tomēr populārs pasākums tas ir.

    Tos skeptiķus gan nesaprotu. Tas tomēr ir vairāk simboliski, lai pievērstu uzmanību.

    #284197
    Participant

    Nu es domāju – katrs Dānijas iedzīvotājs patērē 2x mazāk elektroenerģijas, nekā ASV iedzīvotājs. Tas pats ar naftu. Un iedzīvotāju blīvums ASV ir krietni mazāks, kas nozīmē, ka Dānijai priekš sava necilā izmēra ir jārij kā lopam, bet nē – mazas mašīnas, daudz velosipēdu, zaļāka vide, ļoti labi apstākļi otrreizējai pudeļu utt pārstrādei, kā arī tajā pašā laikā nav atpalikusi tehnoloģiju ziņā. Ehh, kad iemācīsies cilvēki nodzēst tualetē gaismu un nepirkt pikapu ar 3L motoru.

    #284198
    msh
    Participant

    3l tak loģiski domājot ir viduvējš motoriņš bet pēc jeņķu standartiem mazs… 🙂

    #284199
    msh
    Participant

    Nezinu cikos bija tā stunda, bet es to pavadīju pustumsā – garāžā skrūvējot audī… 😀

    #284200
    Nelabojams
    Participant

    Akcijā nepiedalījos (un netaisījos), bet piekrītu par tās simbolisko nozīmi… tiem, kas ikdienā neprot dzīvot, resursus izmantojot saprātīgi. Tiem, kas domā, šādas akcijas nevajag.

    Piemērs no citas sfēras. Mūsu ģimenē ir iegājies pārtiku pirkt tieši tik, cik vajag… nevis kā vieni otri paziņas, kas mūžam čīkst par naudas trūkumu (reālu!), bet pusi nopirktā izmet atkritumos. Un neteikšu, ka neesam paēduši; ne tuvu.

    flasherr: lielāks ledusskapis vai TV ne vienmēr nozīmē, ka tas ir rijīgāks. Cita starpā, piekrītu tev arī par to nepirkšanu – jo tu biji ļoti būtisku lietu pateicis – preces ar lielu iepakojumu! Tas tiešām besī – kaukāds maziņš štruntiņš, bet iesaiņots tādās plastmasās un kartonos, ka pati prece tur burtiski pazūd! Un – jāpērk un jāpatērē ir to, ko gribas, taču rūpīgi jāizsver, vai patiešām vajag (nevis vai var bez tā iztikt – tur ir starpība). Tieši tas “pēkšņās iegribas” patēriņš ir tas slogs, no kā vajadzētu tikt vaļā vispirms. Diemžēl tas ir raksturīgs izteikti nedomājošiem cilvēkiem, kurur visgrūtāk ietekmēt ar saprātu, bet uz ko sekmīgi strādā visa marketologu un reklāmistu orda 🙁

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā