Vai Tevi apmierina Notepad IT ziņas?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai Tevi apmierina Notepad IT ziņas?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149528
    samurajs
    Participant

    Š eit aprunāsim un pakritizēsim Notepad IT ziņas. Noteikti jau kādam būs ieteikumi, kā varētu ko uzlabot. Varbūt kādas tēmas par maz apskatām, kādas par daudz?

    Pēc lasītāju ierosinājuma mēs jau samazinājām publikāciju daudzumu par visādiem ne īpaši interesantiem gadžetiem un dzelžiem.

    Tātad – izsakāmies!

    #211076
    TokRa
    Participant

    Notepad ziņas ieņem godpilnu vietu manā RSS agregatorā. Manuprāt, tas vien jau ir daudz 🙂

    #211077
    RicoPico
    Participant

    Ir tā, ka agrāk katru rītu ar kafijas krūzi rokā izbridu cauri aptuveni 3 pašmāju IT portāliem. Tagad man pietiek tikai ar Notepad.lv. Tātad mana ikrīta IT ziņu lomka ir apmierināta. Vai nu man pietiek ar mazāku ziņu daudzumu, vai arī patiešām Notepad nosedz gandrīz visus man nepieciešamos IT ziņu segmentus. Katrā gadijumā- man ir patīkami šeit atgriezties. Un iegriezties. Un piegriezties, sagriezties, nogriezties…? :seeker:

    Vēl ko es pie plusiem varētu nosaukt- tas ir fŠrums. Interesants. Ne tā kā dažiem labiem… :lala:

    Un pie mīnusiem nē, bet vairāk kā pie ieteikumiem- trūkst testu sadaļas. Testi un testiņi; salīdzinām to ar šito; labās rokas rādītājpirkstu ar kreisās rokas analoga saliekuma maksimālo leņķi, testējam iPhone 3gs kameru, dažādu brendu netbūkus, monitŠrus kas stāv mājās uz galda… Testējam visu. Slēdzam līgumu ar kādu IT veikalu, lai šis dod interesantas preces testam, barterā aktīvi reklamējot konkrēto bodi. *tagad visi paskatāmies uz boot.lv*

    Vēl viens ieteikums- vairāk tādus “Latvietis Praktiskais” tipa rakstus, kāds nesen bija par barokļiem. Un varbūta pat nevajag iespringt gudrot ko jaunu. Š…emam kaut vai to pašu http://www.lifehacker.com, tulkojam kāda raksta galveno ideju un liekam atsauci. “Pag pag.. kurš tad nu tā dara?!” Nu a ko? Vai tad nu pašam vienmēr viss ir jāizdomā? :lala:

    #211078
    Evers
    Participant

    Var jau būt, ka kaut ko varētu uzlabot, pamainīt IT ziņu jomā, bet es neredzu kā, jo man tā pat ir labi. Katrā ziņā notepad.lv ar citiem LV IT portāliem nevar ne salīdzināt. 🙂

    #211079
    Nelabojams
    Participant

    Š eit ir interesanti lasīt visādas lietas pat par tēmām, kas pašu tieši neskar. Saturs ir saistošs, inteliģents un pietiekami vispusīgs tieši kā IT portāls 🙂 Ja kāds grib lasīt par “gadžetiem” un tamlīdzīgiem tīņu krāniņu pagarinātājiem, var iet uz boot.lv – kādreiz laba vieta bija, bet tagad tur pa retam iegriežos un vairāk ieraduma pēc. Pievienojos RicoPico par tiem testiem un praktiskajiem rakstiem.

    p.s. Noteikti neesmu IT profesionālis; saucu sevi drīzāk par advanced user.

    #211080
    Loading
    Participant

    Man patīk tas, ka ir konkrēta informācija, nevis kaut kādas baumas vai pārkopēts reklāmraksts.

    #211081
    Sid
    Participant

    Manuprāt, stāvoklis ir ievērojami labāks, kā citos LV IT vortālos, derētu vēl tikai atdzīvināt žurņus un būtu pavisam labi. 😀 Kā arī mani priecē fakts, ka forums, lai tiktu attīrīts no drazas, tik vien prasa, cik nobanot 3 cilvēkus, lol.

    ā, un es būtu pateicīgs, ja pie ziņām kādreiz kāds auto jaunums ar parādītos, bet to laikam vajag atlikt uz v3 un izveidot tā, lai tie, kas negrib redzēt ziņas par attiecīgo tēmu, var izņemt klikšķi pie tā (kā trakeros, lai nerāda, piem., XXX torrentus)

    #211082
    ob1
    Participant

    Man patīk ziņu izklāsts notepadā.

    Un ja kādu dienu ziņu tā pamaz, es atgādinu sev pašam, ka vajadzētu kaut ko uzrakstīt.

    Bet laika šobrīd nepietiek – daudz jāstrādā.

    #211083
    Jaunzems
    Participant

    Staļins wrote:

    tik vien prasa, cik nobanot 3 cilvēkus, lol.


    Dari droši, IP maiņa nav probza 🙂

    Quote:

    ā, un es būtu pateicīgs, ja pie ziņām kādreiz kāds auto jaunums


    esmu auto fanāts, varu rakstīt 🙂

    Par tēmu – labāk lasu šito nekā dat*** un zābaku

    #211084
    ehex
    Participant

    Nū, man liekas, ka kopumā ir baigi ok. Tēmas vienmēr tiešām interesantas un lasāmas! Patīk, ka ziņās piem. uz to pašu pirātismu prot paskatīties no cita skatapunkta utt. Nu ko vēl, pilnai laimei vēl pietrūkst tas solītais un gaidāmais v3, bet tā jau laikam cita runa un jāsaka jau laikam, ka labs nāk ar gaidīšanu! 🙂

    #211085
    janculis
    Participant

    Man arī liekas ok, tikai mazuma piegarša. Ja ziņas būtu vairāk, kas zina, varbūt pietiktu tikai ar šo ziņu portālu. Pats arī kādreiz vēlētos uzrakstīt kādu ziņu, bet nejūtos drošs, jo ārzemju presi lāgā nelasu.

    #211086
    richX
    Participant

    Ir labi, tomèr vienmèr var vèlèties labàk…

    Ar visàm savàm ”kepàm” atbalstu Ricopico ideju, sàdi raksti seit paràdàs gauzàm reti, lai gan manupràt, tie ir pasi vèrtìgàkie. Un nevajag padoties, ja jùsu padomus uzreiz nepieñem (soreiz veltìts Ob1, bet ne tikai), galu galà, ja patiesìba nedzims rakstà, tai joprojàm bùs iespèja dzimt komentàros, nereti tie sanak vèrtigaki, kà pats raksts.

    #211087
    daGrevis
    Participant

    Lasāmas, samērā apmierina. 🙂

    #211088
    archeens
    Participant

    Jā ziņas ir labas un saistošas.

    #211089
    RicoPico
    Participant

    Tikko biju iemaldījies kādā citā Latvijā pazīstamā IT ziņu portālā. Nu lai jēzus nogrābstās! Pokemonu paradīze. Tizli jautājumi, vēl tizlākas atbildes, personiski apvainojumi un savstarpēja apmainīšanās ar dirst sūtīšanu teju vai katrā topikā… Dziļa cieņa pret Notepad, ka šeit viss ir civilizēti, sakopti un tīri. 🙂

    #211090
    izredzētais
    Participant

    notepad ieņ em pirmo vietu manos favorītos. par IT pārsvarā lasu tikai notepad, taāu kad ir luste, pasērfoju arī pa citiem ziņ u avotiem 🙂

    #211091
    Kefīrs
    Participant

    Notepad is teh numbah 1 😀

    Pirmā lapa kur ieeju, kad ieslēdzu PC 🙂

    #211092
    Atlets
    Participant

    Tātad, kritiku redzu pamaz, bet tas arī ir loģiski. Jo boot.lv lietotāji teiks, ka boot ir ļoti labs, tāpat arī n-pad lietotāji sacīs, ka šis portāls ir labs. 😀 Godīgi sakot, man nereāli tracina šāda veida komentāri, kuros tiek noniecināti konkurenti vai arī kariķēti to nosaukumi. Varbūt maziem bērniem tas liekas forši un smieklīgi (vai sazin kā vēl…), bet pašai auditorijai tas dod mīnuszīmi (skatoties no malas). Pats ar IT jomu esmu uz Jūs, šis portāls man patīk, BET es tiešām neredzu, kur rodas tā pašapmierinātība to komentāru autoriem, kuri atļaujas vieglu roku nolikt konkurentus zemāk. Reklāmas es šeit praktiski neredzu un tas tā kā arī liek secināt, ka portāls vēl tikai attīstās. Labākais starp LV IT? Neesmu baigi zinošs, bet nepiekrītu. Ja tā būtu, tad reklāmas būtu iebāztas katrā stūrī. Protams, es nesaku, ka reklāma=kvalitāte, bet es minu, manuprāt, galvenos kritērijus skatoties kompozīciju kopumā.

    Par tēmu – ziņu drukāšana bija pavisam noplakusi, bet pēc šādām tādām diskusijām ir vērojams krietns progress šajā jomā. Vēl tik jāpiekrīt Staļinam un jāpamodina pārējie žurnālisti, tad jau viss būs OK. Un “latvietis-praktiskais” raksti būtu ļoti noderīgi, bet pieļauju, ka tikai ļoti šaurs cilvēku loks jūtās spēcīgi kādā IT jomā, lai par to varētu arī pienācīgi rakstīt. Jāskatās reāli.. manuprāt – jo vairāk info (protams, viss ir jāšķiro), jo labāk. To es saku skatoties uz pašreizējo situāciju un iespējamo potenciālu. Ja jau tiešām šāds portāls var pretendēt būt par vienu no labākajiem IT portāliem Latvijā, tad ir jāizmanto situācija un jāizcīna tā vieta pašā augšā, lai tiešām ne tikai paši, bet arī citi teiktu – notepad.lv ir ziņu līderis IT jomā. Atkārtošos – situācija ir teju ideāla, galvenais pašiem izmantot izdevību!

    EDIT: Aizmirsu piebilst. Man nav skaidra portāla nostāja – vai mērķis vispār ir būt līderiem vai arī tomēr vairāk sliecamies uz “ir labi, kā ir” variantu. Ja vēlme ir būt labākajiem, tad uz to arī jātiecas, tāpat vien nekas nenotiks.

    #211093
    richX
    Participant

    Pakomentèsu Atleta teikto…

    Par konkurèjoso portalu nodi**anu piekrìtu par visiem 100 procentiem. Sada rìcìba nu nekadi nenoràda uz augstu inteligences lìmeni. Protams, drìkst izvertèt trùkumus, izteikt viedokli, tomer ” notepad rulzzz and others suck” attieksme vien noràda to, ka komentàra autors vèl nav ìsti izaudzis no bèrnìbas vecuma.

    Reklàma = kvalitàte? Nu gan nevèlètos piekrist:

    1. Tu gribi teikt, ka uzskati, ka kvalitatìva ir lapa, kurai visàs malas lèkà zili, zali, sarkani utt. Baneri?

    2. Cik esmu manìjis, Notepad sevi notàda kà vietu, kur profesionàli apminàs viedokliem un palìdz iesàcèjiem. Respektìvi, portàla mèrkis ir informàcijas vàksana, uzkràsana un apmaina, nevis liela pelna. Tàtad uz reklàmàm te tiek pelnìts tikai tik daudz, lai varètu pastàvèt + varbùt nelieli papildus ienàkumi uzturètàjiem.

    3. Pasaki atklàti, tu vèlètos, lai lasot rakstu, tev nepàrtraukti, mirgulojot visàs varavìksnes kràsàs, traucètu kàrtèjà sex-shopa reklàma?

    Par praktisko latvieti runàjot, nereti, komentàros un forumà lasot, manu, ka sim vai citam lietotàjam ir kàdas unikàlas zinàsanas vai pieredze, un bùtu patikami, ja sis lietotàjs ar to padalitos ar citiem. Galu galà man pat nebùtu nekas iebilstams, ka si infa nàktu no googles, galvenais, lai autors pats darbà iedzilinàs, apkopo info no dazàdiem avotiem, izfiltrè caur sevi un varbùt pievieno savu pieredzi, ja tàda ir… Galvenais, lai autors pats zina un saprot, ko raksta.

    P.s. Nè, nu ir patìkami redzèt, ka par portàlu saka tikai labu, tomèr neaizmirstiet, ka attìstìba var notikt tikai tad, kad zin trùkumus un apzinàs, ko vajag uzlabot.

    Tas laikam arì bùs viss manà ìsajà komentàrà…

    Atvainojos par ortogràfijas un interpunkcijas klùdàm.

    #211094
    Sid
    Participant

    Atlets, tas “labākais IT LV” jau ir atkarīgs no tā, kā saprot to “labākais” 😉 ja pēc reklāmu skaita, tad viens no sliktākajiem (nu, no trijotnes ņemot), taču man patīk šeit gaisotne. Viens otru nenorej, pārāk ar stulbumu ar neizceļās un, ja var, tad palīdz, nevis sūta uz googli. ;]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā