Vai Tevi apmierina Notepad IT ziņas?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai Tevi apmierina Notepad IT ziņas?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #211095
    andz4
    Participant

    Staļins wrote:

    Atlets, tas “labākais IT LV” jau ir atkarīgs no tā, kā saprot to “labākais” 😉 ja pēc reklāmu skaita, tad viens no sliktākajiem (nu, no trijotnes ņemot), taču man patīk šeit gaisotne. Viens otru nenorej, pārāk ar stulbumu ar neizceļās un, ja var, tad palīdz, nevis sūta uz googli. ;]


    Piekriitu,besi tie googles sutitaji,pashi nezin un tik attaisnojas ar googli!

    Bet vienmer jau bus ta ka kadam kautko rada,kadam nerada ta jau ir norma!(Domats par ??) 🙂

    Bet visparigi,mani apmierina,ir ok,nav parak liels bardags,jacer ka nakama versija bus ar daudz uzlabojumiem! 🙂

    #211096
    laurix
    Participant

    Viss ir forši, tikai man personīgi vairāk gribētos lai būtu testi, salīdzinājumi, pamācības.

    #211097
    wayne
    Participant

    Jā, uzzinu visu, ko man vajag

    #211098
    usins
    Participant

    Tsti ir salīdzinoši sāpīgs jautājums. Tad vajag kādu Tehnikas bodi sev sponsoros, kura izsniedz ik pa laikam šo to patestēt. Bet pašam iet un pirkt netīkās, itkā jau var 2 nedēļu laikā preci atgriezt bez iemesla, bet cik reizes tad tā staigās…

    Par rakstiem- man patīk. Tagad ir tāda tendence- parādās notepad un tikai tad boot.lv un datuvē. Bet nu tas tā…

    #211099
    Crow
    Participant

    Pat konkurenti lasa Notepad. Tāpat kā Microsoft darbinieki lieto iPhone. Viss štokos 😀

    Bet vispār… Notepad man jau kādu laiku ir kļuvis par ikdienu, ar neviltotu interesi lasu lielāko daļu ziņu, kā arī komentārus, kur bieži uzpeld jo vērtīgākas domas.

    Bet vienmēr palūru arī citos portālos. Kaut to pašu zābaku un arī datuvi. IT lauciņš ir pārāk plašs, lai viens portāls savilktu visu kopā un dzeltenā prese ar šad tad jāpalasa. Kā arī ārzemju portālos paviesojos un visai reti gadās, kad ziņas tomēr pārklājās. Vairumā no katra var smelties šo un to.

    Nenovēlu Notepad kļūt par visaptverošu ķep-ļep mēdiju, kur no visa tiek grāpstīts pa druskai. Labāk lai paliek mazliet, tā teikt, elitārs, toties sakarīgs IT portāls.

    🙂

    #211100
    Evers
    Participant

    No manis laikam tagad būs tā vēl pašvakāk, jo dabūju darbu un vakaros būs švaki ar vēlēšanos un arī laiku ko dziļi nopietnāku ņemties. Nav labuma bez sliktuma 😀

    #211101
    aoma
    Participant

    Ir OK., pēdējā laikā te esmu biežs viesis.

    Gribētos sadaļu, kur tiek jaunākais softs testēts, (nu ne jau fotožopa) :D, bet ir taču tik daudz visādu freeware sīknieku, kas šad tad atvieglo dzīvi, un saviem spēkiem neviens tak visam līdzi neizsekos.

    #211102
    richijs
    Participant

    Uz šo brīdi notepad.lv ir pats labākais it portāls, bet tas nenozīmē ka var gulēt. Jāattīstās vēl un vēl… Savādāk var sanākt kā datuglabātuvei un zābaku kantorim kas diemžēl slīdz aizvien lielākā bedrē.

    #211103
    tastins
    Participant

    ir ok

    #211104
    shadowmen
    Participant

    viss oki,tik labaja sturi jautajumu vajadzetu mainit katru dienu,savdak iepriekshejais jautajums gandriz 2 nedelas staveja…tomer interesanti atbildet uz tiem jautajumiem un vel interesantak paskatities ko doma vairakums….

    #211105
    linx
    Participant

    Nju izdomāju, ka man arī savs viedoklis ir jāpastāsta par Notepad.lv kā IT ziņu portālu. Vairs jau pat īsti neatceros, kā notepadam uzdūros, bet tas vēl bija tajos laikos, kad v1 bija (ja pareizi atceros). Ja sākumā tas bija IT forums ar nelielu ziņu devu, tad tagad Notepad.lv ir izaudzis un jau var droši teikt, ka tas ir viens no labākajiem (nevis labākais, bet viens no labākajiem 😉 ) IT portāliem Latvijā. Raksti ir tiešām interesanti lasīšanai, bet vēl interesantāki ir to komentāri un topiki forumos, kur nereti var uzzināt tik daudz kā jauna un noderīga. Kāpēc es toreiz, kad notepads vēl bija salīdzinoši jauns, atgriezos vēl un vēl? Tas tādēļ, ka šis ir vienīgais man zināmais IT portāls, kurā katras otrās tēmas atbilde nav – “ej paprasi googlei”, un kurā nav pokemonu pārbagātība. Ir jau pāris izlecēji, bet nu ar tiem admini tiek galā tīri labi un par to cepums Jums!

    Tikai nevajag katrā trešajā komentārā nolikt konkurentus un sākt veco dziesmu – windows ir labs, bet linux ir sū**.. fotošops ir labs, bet gimp ir mēsls .. notepad ir labākais, bet boot.lv un datuve ir nekam nederīgi.. utt. Būsim pieauguši, jeb vismaz centīsimies par tādiem būt, lai notepad.lv vēl ilgi būtu tikpat interesants portāls, kāds tas ir tagad. Prozit 😉

    P.S. Aizmirsu vēl ko piebilst – man patīk, ka arī sestdienās un svētdienās ir jaunas ziņas, lai katrai dienai ir kas jauns, ko lasīt!

    #211106
    80MXM08
    Participant

    Taatad, te dazhi rakstiija ka gribeetu auto sadalju es uzskatu ka shis ir IT portaals, un taadai sadaljai te nevajadzeetu atrasties. Gribi lasiit par auto zinjaam? – Ej uz kaadu auto portaalu, piem boot.lv. Par boti runaajiet, tur jau sen neko jeedziigu no IT zinjaam neesmu atradis, tur tik figuree reklaamas un debiili staasti par to ka sekoman programmeetajs ir iemaaciijies html valodaa izveidot saiti – taapeec mees visi tagad varam klikshkjinaat uz vaardiem. Tas kaa piemers. Datuvee citreiz kko normaalu var izlasit. P.S. Lietoju opera mini 5 beta versiju – lasot viss ok, bet ja vajag kko uzrakstit – naave, taada bremze. Cerams liidz final to izlabos, savaadaak saaku nozheelot ka izdzdesu 4. versiju.

    #211107
    daGrevis
    Participant

    Es nevēlētos auto sadaļu, bet tās ir tikai manas domas…

    #211108
    Evers
    Participant

    Es arī ne, manuprāt, lielajiem automīļiem lapu netrūkst, te tas vajadzīgs galīgi nava

    #211109
    Foxsk8
    Participant

    Mana doma ir varbūt kādu jaunu sadaļu, no savas puses par web lietām iekļaut ar laiku, tādu kā manu rakstu apkopojums par vienu, noteiktu tēmu, web izstāde. 🙂 Jo kad sanāk laika, rakstu tikai par šo tēmu.

    #211110
    drunk_lizard
    Participant

    varbuut ko uzrakstiit?…

    nez tik par kaadu teemu?

    varbuut aptauju ielikt? par kaadu teemu juus veeleetos lasiit drunk_lizard rakstu(s)? :>

    #211111
    ob1
    Participant

    ķirzak,

    domāju, ka tauta vēlas rakstu sēriju par to kā pareizi piedzirdīt ķirzaku.

    vēl būtu interesanti uzzināt par klientu reakciju uz ķirzaku valodu (sarkasmu). Droši vien ir bijuši daudz jautri gadījumi.

    😀

    #211112
    richX
    Participant

    D_L, uzraksti kko iz tèmas “praktiskais latvietis”. Cik esmu manìjis tu esi pieredzes bagàts ràpulis. Un tiesi sàda stila rakstu te ir jùtams deficìts. Tèma pèc izvèles saistìbà ar IT jomu. Now it is your move…

    #211113
    izredzētais
    Participant

    arī es esmu pret auto sadaļu. taāu šāda sadaļa nesmēdētu raugoties no notepad.lv redzespunkta – tas tikai veicinātu vairāk apmeklējumus šim saitam no auto entuziastu puses.

    labprāt palasītu D_L rakstus! pat nedomāju, ka līdz tam dadzīvošos 😀

    gribētu palasīt kaut ko no linux lauciņ a.. jau labu laiku gribu kaut nedaudz atgūt linux, taāu dēļ remonta mājās un “liekās” datorkastes atrašanos pie paziņ as – plāni tik atkrīt un atkrīt 🙂

    no otras puses, šo reto izdevību negribētos laist vējā ar ko pārāk primitīvu un vienkāršu … D_L var sniegt ļoooti daudz pat pāris rindiņ ās 🙂

    #211114
    samurajs
    Participant

    Eu, nu jūs neaizejat galīgi auzās! 😀 Par d_l blogu uzradīju atsevišķu tēmu 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā