Vai tie

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145658
    Foxsk8
    Participant

    Ðodien savâ dzimtâs puses portâlâ izlasîju ïoti interesantu rakstu, par 8 pasaules brînumu celðanu Latvijâ, precîzâk Liepâjas rajonâ. Tiks izveidots liels parks, kurâ atradîsies granîta sienas, kurâs tiks iegravçtas 65 milijoniem cilvçku personas dati. Katrs cilvçks jau tagad var pieteikties iegravçðanai, samaksâjot simbolisku samaksu. Kâpçc Latvija un Liepâjas rajons? Tâpçc, ka ir izdevîgs ìeogrâfiskais stâvoklis.

    Vairâk info

    https://www.liepajniekiem.lv/lat/zinas/sabiedriba/?doc=13250” class=”bbcode_url”>https://www.liepajniekiem.lv/lat/zinas/sabiedriba/?doc=13250

    Nu ko Latvijai bûs tûrismu pieplûdums, vçl daþi Liepâjas projekti ir Akva parks, lielâkais Baltijâ, kâ arî Baltijas maìistrâle. Tâka varam teik pçc 10 – 15 gadiem Liepâjas pilsçta bûs iecienîtâkâ tûristu pilsçta.

    #166177
    samurajs
    Participant

    Vo! Es nekavçjoties ieðu un iegravçðu: https://i.smiles2k.net/big_smiles/0094.gif[/img]

    #166977
    samurajs
    Participant

    Vo! Es nekavçjoties ieðu un iegravçðu: https://i.smiles2k.net/big_smiles/0094.gif[/img]

    #166178
    usins
    Participant

    buus jaasamaxa par 2 uzraxtiem

    Linux the best un Usins bija kool vecis.. :D:D:D

    P.S.- es pieraxtiijos 😀

    #166978
    usins
    Participant

    buus jaasamaxa par 2 uzraxtiem

    Linux the best un Usins bija kool vecis.. :D:D:D

    P.S.- es pieraxtiijos 😀

    #166179
    shady
    Participant

    Nç nu savdabîgi – ir ok!

    Man tik ðíiet, ka tas projekts nenoies lîdz galam – skeptiska nojauta, bet ja bûs, tad ir labi;)

    #166979
    shady
    Participant

    Nç nu savdabîgi – ir ok!

    Man tik ðíiet, ka tas projekts nenoies lîdz galam – skeptiska nojauta, bet ja bûs, tad ir labi;)

    #166180
    usins
    Participant

    es jaw ar nedomaaju, ka aizies liidz galam.. sho joku tad íînâ bij jâtaisa. 😀 tur tos 65 milijonus iedzîvotâju (gribçtâju) sakasîtu 10 min 😀

    #166980
    usins
    Participant

    es jaw ar nedomaaju, ka aizies liidz galam.. sho joku tad íînâ bij jâtaisa. 😀 tur tos 65 milijonus iedzîvotâju (gribçtâju) sakasîtu 10 min 😀

    #166181
    aidskillz
    Participant

    Runa gan gâja par seðarpuss miljoniem… Bet kur nu lîdz galam novedîs…

    #166981
    aidskillz
    Participant

    Runa gan gâja par seðarpuss miljoniem… Bet kur nu lîdz galam novedîs…

    #166182
    fatduude
    Participant

    ðitais jau man ðíiet pat to minimumu 2miljonu kekðu trîs gados nenovâks

    #166982
    fatduude
    Participant

    ðitais jau man ðíiet pat to minimumu 2miljonu kekðu trîs gados nenovâks

    #166183
    Loading
    Participant

    Bet tur taèu bija jâmaksâ 3.5ls!

    #166983
    Loading
    Participant

    Bet tur taèu bija jâmaksâ 3.5ls!

    #166184
    Jokerz
    Participant

    Interesanti, ka zem tâ sçþ tikai hanzabanka. Man liekas, ka viss ðis pasâkums noies podâ un naudas izzudîs. Itkâ jau ir tikai 3.50ls , bet kas kopâ sanâk kad visi naivie samet pa kapeikai. Kas vispâr organizç ðo pasâkumu?

    #166984
    Jokerz
    Participant

    Interesanti, ka zem tâ sçþ tikai hanzabanka. Man liekas, ka viss ðis pasâkums noies podâ un naudas izzudîs. Itkâ jau ir tikai 3.50ls , bet kas kopâ sanâk kad visi naivie samet pa kapeikai. Kas vispâr organizç ðo pasâkumu?

    #166185
    usins
    Participant

    Ðeit vçl iesaistîts Sarkanais krusts un bûvniecîbai vajadzîga puse no lîdzekïiem, bet otra puse ies labdarîbâ! Un vissa nauda tiek likta kontâ un aug uz procentim- sanâk, j a tagad bûtu kâds 1 milijons latu viòi jau no procentiem varçtu izmaxât visiem strâdniekiem algas! un vçlpaliktu nauda pâri ko ziedot!! tâ ir liela nauda!!! Protams ka daïa naudas “kaut kur pazudîs” :money:

    #166985
    usins
    Participant

    Ðeit vçl iesaistîts Sarkanais krusts un bûvniecîbai vajadzîga puse no lîdzekïiem, bet otra puse ies labdarîbâ! Un vissa nauda tiek likta kontâ un aug uz procentim- sanâk, j a tagad bûtu kâds 1 milijons latu viòi jau no procentiem varçtu izmaxât visiem strâdniekiem algas! un vçlpaliktu nauda pâri ko ziedot!! tâ ir liela nauda!!! Protams ka daïa naudas “kaut kur pazudîs” :money:

    #166186
    Jokerz
    Participant

    Laiks râdîs, bet man liekas, ka tas izgaisîs.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā