Vai Tu draudzējies ar vasaras saulīti?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai Tu draudzējies ar vasaras saulīti?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151632
    samurajs
    Participant

    Ko mēs vasarā darām?

    #241100
    Evers
    Participant

    * Esmu saprātīgi nosauļojies

    Speciāli aktivitāti sauļošanos kā tādu neatzīstu, saulīte labi ķer arī viskautko darbojoties pa āru. Labi, ka atvaļinājums, šitādā laikā sēdēt un bakstīties gar PC ir murgs. Siens savākts, izbaudu vasaru uz velosipēda vai pie ezera, vai vēl kautkur 🙂

    #241101
    Toms
    Participant

    Vakar pirmo reizi aigāju uz pludmali bumbu padznāt. Tagad mugura nedaudz sarkana. 😀

    #241102
    root
    Participant

    Nav laika, jāstrādā.

    #241103
    drono
    Participant
    #241104
    daGrevis
    Participant

    Esmu diezgan brūns… :)) Bet būšu vēl brūnāks. 😀

    #241105
    tox3
    Participant

    Es nesauļojos, jo īsti nepanesu karstumu. Dienu nomoku mājās, bet vakarā braucu peldēt. Kad nebija šitais nenormālais karstums, tad pievakarē ar riteni pabraukāju.

    #241106
    reGative
    Participant

    Esmu brūns kā nēģeris. Vēl joprojām pleci nedaudz sūrst, jo apdedzināju muguru.

    #241107
    Wuu
    Participant

    Kamēr saule spīd laukā neeju, esmu piededzis un sarkans kā vēzis 😀

    #241108
    Evers
    Participant

    tox3 wrote:

    Es nesauļojos, jo īsti nepanesu karstumu. Dienu nomoku mājās, bet vakarā braucu peldēt. Kad nebija šitais nenormālais karstums, tad pievakarē ar riteni pabraukāju.

    Es taisni pa šito pekli vairāk braukāju tieši, iekšā nosēdēt bezgaisā nevar, ārā uz vietas bakstīties ar grūti, ar riteni vismaz vējiņš sanāk. 😀

    #241109
    elvisburdajs
    Participant

    Esmu netālu no saprātīgas apsauļošanās.. 😀 Patreiz sēžu vecāķos pie baseina.. :p

    #241110
    Aldis
    Participant

    esmu forši iededzis.. 🙂 nu okēē.. kad man sanāca pirms 3 gadiem Slokā uz viena jumta taisīt dzesēšanas sistēmas tiešā saulē, staigājām pa to melno piķa jumtu bezmaz apenēs, biju nenormāli brūns.. 😀 😀 Šªdeni spaiņiem gāzām sev virsū… meiča mani apskauda! 😀 😀

    #241111
    izredzētais
    Participant

    citi saka ka esmu baigi brūnais, bet pašam liekas ka esmu sapratīgi iesauļojies .. nedēļā 2, 3 reizes ar riteni aizminamies līdz jūrmalai un pa kādām 3-5 stundām sauļojamies – tā jau no vasaras sākuma .. pēc vakardienas un aizvakardienas šodien gan paliku mājās nedaudz atpūsties no saules 🙂 takā esmu students, līdz septembrim vēl varu sauļoties uz nebēdu 😀

    #241112
    rinis
    Participant

    Es arī braucu ik palaikam uz jūriņu, bet nu nevaru nogulēt, vairāk peldu. Tikko atbraucu no dziesmu svētkiem tad gan kad tiku jūrā biju bezspēcīgs, tikai gulēju. Nosauļojies esmu vidēji, bet ja šādi turpināsies būs traki, jo vasaras darbs ir ārā un nav īsti kur slēpties.

    #241113
    Kefīrs
    Participant

    Strādājot kreklu nost. Tagad ir brūna mugura, rokas un kājas.

    #241114
    shady
    Participant

    Gribas pie jūras aizbraukt, pasēņot uz mežu – bet šovasar vēl nav sanācis. Visu laiku vai nu darbs, citas lietas + šis mežonīgais karstums uznācis, kad no mājas laukā lienu tikai uz vakara pusi… Pagaidīšu, kad norimsies karstums un brīvākā brīdi aizšaušu pie dabas ar atpūsties – apnicis telpās ar.

    #241115
    zivs
    Participant

    O, jā – trīs dienas dabūju papriecāties ar tranšejas rakšanas priekiem atklātā saulītē … Piededzināju muguru, ka pirmās divas naktis nevarēja pagulēt …

    Saulīte (un saulītē dzīvoties, strādāt) man patīk, bet nu ne jau ar 30 grādu un sutīguma pieskaņu, kad viens aliņš tiek izdzerts lēnāk kā tāds pats daudzums izsvīsts.

    #241116
    Evers
    Participant

    Alus jau lāga nemaz neder šitādā laikā. Kā zināms, alus izdzen laukā vairāk šķidruma kā pats satur, tālab labāk veldzēties ar sulām, ūdeni.

    #241117
    tox3
    Participant

    Š odien karjerās nenormāli daudz cilvēki bija ap 10 vakarā…

    #241118
    migors
    Participant

    Man mājās pa dienu bija līz 40 grādiem un tagad 12 vakarā rāda 32, nezinu ko darīt, iešu gulēt pie daugavas 🙂 visi gaidijām siltumu un sauli, bet kas par daudz tas nav labi.

    [img][/img][img]https://bildites.lv/images/uej079rabzeb0pt1i2hy_thumb.jpg[/img]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā