Vai Tu draudzējies ar vasaras saulīti?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai Tu draudzējies ar vasaras saulīti?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #241119
    shady
    Participant

    Tikko iznācu no aukstas dušas…atkorķēts auksts aliņš…mm..beidzot varu ķerties klāt testam.

    #241120
    WerNeo
    Participant

    Normāli karsts laiks. Nebūt ne savādāks kā citā vasarā, kad ir tāda pati saule un tādi paši grādi. Esmu līdzīgā situācijā kā Shady šobrīd… pie auksta aliņa. 🙂

    #241121
    Evers
    Participant

    Š ogad klimats Latvijā kā pienākas, gan ziema bija kārtīga ar sniegu un aukstumu, gan jauks pavasaris, gan karsta vasara!

    #241122
    samurajs
    Participant

    Kaut kādi truboļoti pa nakti sētā trenēja “Bocmaņus”, mīza uz asfalta, un nepārtraukti vāvuļoja. Man baigi gribējās viņus nošaut, jo tā jau tai karstumā nevar pagulēt + odi sīc + tie lopi vēl. Grūti tādos apstākļos būt pozitīvam, grrrrrrr…

    #241123
    Creep
    Participant

    Esmu brūns kā nēģeris.

    Tiesa, ne visur. Pārsvarā pa dienu strādāju ārā, speciāli nesauļojos, tākā iedegums ir varen nevienmērīgs.

    #241124
    _Mo3_
    Participant

    katru nedēļas nogali braucu uz jūru, tur arī dabūju diezgan pieklājīgu zagaru uz savu balto ādu! vienu reizi ādā jau pat uzspēja noiet 🙂

    #241125
    Jaunzems
    Participant

    nu čigāns vai nēģeris neesu, bet gīks vai nerds arī ne

    #241126
    msh
    Participant

    “Nav laika, jāstrādā”, tāpēc atsevišķās ķermeņa daļās “Esmu brūns kā nēģeris” [seja, kakls, ausis, plankumainās pēdas] bet “Brīvo laiku pavadu pie PC” [vakaros].

    P.S. Skotijā pēdējās 2 nedēļas ir lietains laiks, pārsvarā apmācies un paretam pasmidzina, šodien brīžiem saule, brīžiem jauka, spēcīga lietusgāze 😀 Temp ap 16-18. Latvijas tuvinieki apskauž.

    #241127
    WerNeo
    Participant

    msh. Nu… pie mums te ir tāds laiks, ka tiešām… jūsu puses laika apstākļi šķiet ļoti labi.

    #241128
    Brutto
    Participant

    samurajs wrote:

    Kaut kādi truboļoti pa nakti sētā trenēja “Bocmaņus”, mīza uz asfalta, un nepārtraukti vāvuļoja. Man baigi gribējās viņus nošaut, …


    :DDDD

    Man atkal pa ielu notiek rakšanas darbi; liek ūdensvada un kanalizācijas caurules. Tā kā esmu bezdarbniekos, tad varu atļauties vēlu iet gulēt un vēlu celties, bet kas tev deva! No agra rīta jau šie žvadzēdami, grabēdami ar savu tehniku sāk ņemties. Logi jātur vaļā, dēļ lielā karstuma…:/

    #241129
    dzhonsons
    Participant

    Nesauļojos, tā pat kā nepeldos. Kaitīgi un nav īsti laika/gribēšanas..

    #241130
    PEDOBEAR
    Participant

    samurajs wrote:

    truboļoti pa nakti sētā trenēja “Bocmaņus”, mīza uz asfalta, un nepārtraukti vāvuļoja. Man baigi gribējās viņus nošaut

    Kā tu zini, ka viņi mīza uz asfalta? Dzirdēji? 😀

    #241131
    root
    Participant

    Vai šo pedofīlijas ikonu jau sen nevajadzēja iebarot ar maksimālu daudzumu banānu? 🙂

    #241132
    aoma
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Vai šo pedofīlijas ikonu jau sen nevajadzēja iebarot ar maksimālu daudzumu banānu? 🙂

    nemētājies ar akmeņiem, ja dzīvo stikla mājā :lala:

    #241133
    root
    Participant

    Varu paņemt arī ķieģeļus

    #241134
    _Mo3_
    Participant

    ko tad tev pedolācis izdarīja, ka tev tāds naids pret viņu? viņam krāns garāks izrādījās?

    #241135
    Jaunzems
    Participant

    _Mo3_, viņu aizskāris tas, ka robis ir minēts viņa parakstā 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā