Varbūt kādam ir pa spēkam uzlauzt šoreiz bez laužņa!!

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Varbūt kādam ir pa spēkam uzlauzt šoreiz bez laužņa!!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154100
    spozzais
    Participant

    Tātad ir tāda nepatīkama+kretīniska rīcība no viena cilvēka sagaidīta.Stāsts ir par scooteru forumu,foruma īpašnieks kādu gadu tā arvien retāk sāka to forumu apmeklēt,jo kā jau visi augam un intereses mainās!Viņš veidojot forumu izvedidoja arī suppoert team`u viens no pirmajiem useriem kas reģistrējās tur vel šobalt dien ir un viņš bīja ulikts kā super admins,bet šodien jau laikam nepietiek cilvēkam ar to kad tev jau praktiski ir visas maksimālās atļaujas,lai koriģētu ar forumu.Vakar izdomāju apmeklēt forumu,jo es tur arī BĪJU admins,sapratu ka nu jau vairs esmu tikai supports,bet pats skumjākais bīja tas,kad izlasīju vienu topiku kurā viens no adminiem sācis bļaustīties par foruma modernizēšanu,sakot ka ”forums pieder man”.

    Nu karoč skaidri un gaiši,viens no adminiem bīja dabujis kādu gudrāku cilvēku,kurš ņemis un uzlauzis foruma īpašnieka accountu un nomainījis gan paroli gan niku,nu karoč privatizējis.Sāksim ar to kad forumu nepārtraukti grib kāds iegādāties,kā piemērs motorolleru veikali,jo šis forums ir vienīgais latvijā kur tādas masas atrodās pa rolleru līnīju,bet tas chalis kam pieder negribēja pārdot,jo bīja plāns kautkas mēģināt uzfrišināt,bet redziet ar kādiem cilvēkiem mēs sastopamies,kurš vnk gļēvi paņem uzlauž īpašnieku accountu un pasaka,ka tas ir viān forums.

    Es te būšu visu tādā putrā salaidis,bet man vnk ir ļoti lielas dusmas,kā vsp tā var izrīkoties.

    Taka varbūt ir kāds cilvēks kurš labprāt pārbaudītu savas spējas uzlaužot tā cilvēka accountu,ja tas kā palīdz manam accountam pagaidām vel ir support tiesības,bet nedomāju,ka tas var kā līdzēt.

    Paldies par uzmanību,Ar cieņu čaļi,ceru kad atradīsies kāds kas var kā līdzēt.

    #269936
    drunk_lizard
    Participant

    no kurienes sjodien sjitaadi te izraapo? kaada paliigskola bankroteejusi? aptiekas iela sabrukusi?

    #269937
    Foxsk8
    Participant

    Admin kontu var atgūt sekojoši:

    1. Mājas lapa, forums, etc hostējās taču uz serveri, līdz ar to ir jābūt piekļuvei pie mysql datubāzes.

    2. Tiekam klāt datubāzei, atrodam, kur mums glabājās users tabula, veram vaļā, atrodam useri vai nu pec nika admins, vai kā viņam tur bija, un spiežam edit, ievadam jauno paroli, nomainam ari e-pastu, un hops, done un gatavs.

    3. Paroli droši vien būs jāuzģenerē, droši vien ka parole ir md5 formātā, tad google ierakstam, md5 generation, ierakstam paroli un pretī dabonam md5 kodu, jeb kodēto paroli, kuru iekopējam datubāzē pie attiecīgā usera.

    #269938
    spozzais
    Participant

    Principā es uzjautāju palīdzību,jo novērteju to kad šeit atrodas gudri un izglītoti cilvēki šādā jomā,bet nu tev diezgan asa atbilde bīja,ar ļoti daudz gramatiskām kļūdām un tas izskatās vel nesmukāk kā mans putrainais teksts,bet paldies par savu viedokli!

    #269939
    spozzais
    Participant

    Bet piekļuve datubāzei ir tikai adminiem,problēma jau ir kad foruma īpašnieka root admin accounts nez kā tika uzlauzts,tika nomainīta parole un viss pārējais,lai cits cilvēks sevi varētu saukt par īpašnieku+manam profilam arī nu super admin nomests uz suporrt un supportiem vienīgās privilēģijas ir kkādas topiku rediģēšanas utt.

    #269940
    WerNeo
    Participant

    Cik noprotu, laikam tas ļaunprātis arī domēnu piereģistrējis uz sava vārda (:)) un pie hostētāja arī piereģistrējis visu uz sevi? 🙂

    #269941
    spozzais
    Participant

    Tieši tā,domēnam pirms pāris dienām beidzās termiņš un šodien laikam tika samaksāts un pagarīnāts termiņš,un šai personai tas bīja ļoti izdevīgi,jo pagarinot to vareja uz sava vārda!

    #269942
    WerNeo
    Participant

    Domēnu var pārreģistrēt uz citu vārdu tikai tad, ja Tu pats tam piekrīti, vai esi no domēna atteicies, vai arī – ja pats noteiktu laiku neesi maksājis par nākošo termiņu (precīzi neatceros, bet liekas, ka mēnesis no rēķina saņemšanas datuma).

    Kurš variants ir Tavs?

    #269943
    spozzais
    Participant

    Nu šeit būs tas variants,ka kādu laiku netika maksāts,un tad tagad pa seniem laikiem viņu ir pasūtījis cilvēks,kurš ir konfiscējis saimnieka accountu!

    #269944
    WerNeo
    Participant

    Tad jautājums būs šāds… Kādas ir Tavas pretenzijas? Lapas saturu Tu vairs, acīmredzot, neveidoji, par lapu neinteresējies, hostingu neapmaksāji, no domēna atteicies (likuma nezināšana nenāk par labu Tev).

    Pastāsti man, tad kādas ir Tavas tiesības (gan fiziskas, gan morālas) uz lapu, kuru veido un uztur pavisam citi cilvēki? Nebūtu šo cilvēku, hostētājs vienkārši izdzēstu lapu un miers. 🙂

    #269945
    spozzais
    Participant

    Runa ir pavisam cita,īpašnieks neesmu es,bet gan cits cilvēks es vnk bīju administrators,un cilvēks kurš uzlauza īpašnieka accountu iepriekš ar bīja administrators,kurš vairāk maitāja to labu,ka uzlaboja,Lapas saturu gan es gan citi administratori,kā arī lietotāji kopā veidojām,hostings ir par brīvu velti,un par domēnu maksāja foruma biedri,jo tika katru gadu atverts konts domēnam,domens netika kādu laiku pirkts jo bīja tāda situācīja,kad viņš beidzās,tad lielas administrators kurs tagad ir uzlauzis ipasnieka accontu bija kkur pazudis,kurs bīja atbildīgs par domena atjaunošanu un kāds nopirka šī foruma domēnu laikam jau ar domu veidot līdzīgu forumu,beigas kopīgi atguvām domēnu.Bet redz viens cilvēks paņēma virsroku,nerunajos ne ar pārējo administrācīju,ne foruma īpašnieku!

    #269946
    WerNeo
    Participant

    Tagad īpašnieks ir tas, kurš ir īpašnieks. 🙂 Ja tur ir nelikumības no jaunā īpašnieka, tad tās jārisina (arī jāpierāda) oficiāliem ceļiem.

    Domāju, ka loģiskākais un vienkāršakais risinājums būtu šāds… Jūs, visi, kam ir pretenzijas (un vecais īpašnieks, kurš pie šādas situācijas ir vainīgs), varat droši veidot savu lapu no jauna un “dzīvoties” tur.

    #269947
    spozzais
    Participant

    Paldies par atsaucību cilvēki,tūlīt tiks zaglēnu acounti likvidēti,vecais īpašnieks tiks atpakaļ pie stūres,un pats jaukākais ir tas kad ir atrasts cilvēks kas iegādāsies šo forumu lai turpmāk to attīstītu!

    #269948
    deivs001
    Participant

    Nesaprotu par ko notiek sūdzēšanās. Vispār kādu no tā supporta pazīsti vai jaunais īpašnieks pazīstams ar veco utt. Varbūt, ka tikai tu neesi informēts, bet abi ir apmierināti par darījumu.

    #269949
    spozzais
    Participant

    Es esmu supports,vecais saimnieks šonakt uzzinaja,ka viņa accots ir uzlauzts un zin kas pa cilvēku to ir izdarījis,bet nu viss rādās ka būs ok,un briest pēc dūrēm arī 😀

    #269950
    deivs001
    Participant

    Apsveicu, lai izdodas atrisināt!

    #269951
    spozzais
    Participant

    Drīkst tēmu slēgt!

    #269952
    WerNeo
    Participant

    Ēm… lapas adresi nepateiksi? Tīri tā, interese. 🙂

    P.S. Ja viss tiešām ir tā, kā Tu to paskaidroji, tad dūres tur nezvai līdzēs. 🙂

    #269953
    msh
    Participant

    Izaudz, nodod lūžņos to savu motorolleri kas tāpat nekam nav derīgs, nopērc moci vai mašīnu un tev nebūs jāuztraucas kas notiek ar kaut kādu mazgadīgu huligānu formiņu 😀

    #269954
    deivs001
    Participant

    scooter-power.lv ir tā satikšanās vieta

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā