Varianti aptaujai par šī portāla apmeklētāju profesijām

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Varianti aptaujai par šī portāla apmeklētāju profesijām

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #334237
    hackey
    Participant

    Lauksaimnieks, skolotājs, metinātājs, elektriķis, telekomunikātors utt.

    #334238
    Andron MacBeton
    Participant

    hackey wrote:


    Lauksaimnieks, skolotājs, metinātājs, elektriķis, telekomunikātors utt.


    Parādi kādu bildi. Incanti būtu redzēt kādu sadales kārbu.

    #334239
    SWC
    Participant

    macbeton wrote:


    hackey wrote:


    Lauksaimnieks, skolotājs, metinātājs, elektriķis, telekomunikātors utt.


    Parādi kādu bildi. Incanti būtu redzēt kādu sadales kārbu.

    Pievienojos mcb, gribu redzet bildi, nosaukt sevi pa elektriķi var jebkurš, jo 2 vadus savienot nav māka, ir jamāk pareizi izdarīt lai nav problema,

    ieskatam kā izskatas mana, lai nebutu lieki komentāri, UN ES SEVI pa elektriķi nesaucu

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/pnQsHFuNL8SJLumjycargyVhplEpXUKIp5Vo7lqR31VJ2cSTvuvoBXGujYwvOZvbyDRLmAt3Um-aNAvjCBkvYKAoXdFFjxVesQQ0pclHteTYIfgztXmsbaBQynoaVLbLzX156h66dUPJ8z-JYxfetjbNwyiqA2xMzYNSDNSQIH_gkgxEo8Rhbbp-t8EktOLHacmB1sdtfiwfspiylC1eeisTij_jE67cKnKj-omp6mIoKev8qegXe-UbBnFfXP-z1mTkMRMQ7a6CLMppJEJo1VC-GbdA9Budo3pq2IRH6HwDm6fNmJ2SW2_B5UVTYeVpRY7CU2Flwdx_jI9KQdsCp2Ck9Iw4OIUmRnaRJ6jpnvEvh7t7a8nWL7w6cQtAiG2kL1l78xOYploBIH1mS5hq0tSpeon0Jm99nRwbuEmJlizsU2cICoU3fGEHbL0kEe390WC_AUK9hlYSMclqH-pw7kk3SfBUqj-BKy7eeSgemhUHrhr5qr1dUSgo5gT2gv4T6ulIu26elboXYI9R2pxr5GIe163dExqdtLQp8kyg4sfNvFsmGDDRhNwVoCpIZRIHcFXCqD-fMmFBuvcashsnyfx2sGuwChAYZPuGb6J_e8-u1QF-2TsW8QiqMKp5y37HxYWGED9Mt2agNSyAcAq1MlqFQg=w974-h730-no[/img]

    P.S. elektriķis mana leksikā ir lamuvards, aizbraucu pie senčiem ieraudziju, kā bija tas “sertificētais” elektriķis savilcis, nošausminājos, pateicu sencim davai braucam uz veikalu un izdarīšu kā jābūt

    #334240
    russo
    Participant
    #334241
    Taspats
    Participant

    Programmētājs – SharePoint developer.

    #334242
    Nelabojams
    Participant

    SWC wrote:


    P.S. elektriķis mana leksikā ir lamuvards, aizbraucu pie senčiem ieraudziju, kā bija tas “sertificētais” elektriķis savilcis, nošausminājos, pateicu sencim davai braucam uz veikalu un izdarīšu kā jābūt

    Piekrītu; arī mūsu savulaik iegādātajā lauku mājā bij visādi “sertificēti” brīnumi.

    #334243
    Andron MacBeton
    Participant

    Nelabojams wrote:


    arī mūsu savulaik iegādātajā lauku mājā bij visādi “sertificēti” brīnumi.

    Nu bet tapēc ka nevienu nesoda. Ja es gribu oficiāli strādāt par elektriķi, man kādi tik papīri nav jākārto.

    Bet kad kaukāds sertificēts C16 pampars aizdedzina bērnudārzā slēdzi, skolā lampu, lielveikalā sienu – viņam NEKAS par to nau. Pat tos papīrus neatņem!

    #334244
    3Dklucis
    Participant

    macbeton wrote:


    Nelabojams wrote:


    arī mūsu savulaik iegādātajā lauku mājā bij visādi “sertificēti” brīnumi.

    Nu bet tapēc ka nevienu nesoda. Ja es gribu oficiāli strādāt par elektriķi, man kādi tik papīri nav jākārto.


    Pa preikšu vecīt jasāk ar vidusskolu,savādāk nekāds tu elektriķis šij dimensijā nebūsi…..!

    #334245
    albertinos
    Participant

    Celtnieks… jau ar 25 gadu pieredzi..

    Hobij limeenii datorikjis

    #334246
    Anonīms
    Neaktīvs

    Dzērājs.

    #334247
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es dročīju uz tiem diviem mentiem, pidarasiem, kas dejoja tv.

    #334248
    root
    Participant

    Pamatā, programmēju. Pēdējos gadus gan vairāk produktu izstrāde, BI and infosec.

    @KoЯn numpy much? Vai kas eksotiskāks/proprietary/pentaho? 😀 Diezgan negaidīti šajā forumā, tāda specializācija

    #334249
    shady
    Participant

    Ņemos ar dzelžiem, tehniskie remonti (IT). Veicu arī ķirurģiskas operācijas ar lodēšanu. Praktiski daru to, ko parasti citi traktē ar “nevar sataisīt”.

    1k+ euro nedēļā uz rokas kā minimums + haltūras.

    #334250
    Raibais
    Participant

    Shady, es cs1.6 spēlē pateicu ka esmu laimējis 10 000€ un gribēju pārliecināties cik daudz dirsā līdēju atradīsies, uz to mirkli kādi 3bij.

    #334251
    shady
    Participant

    Es tavu postu nesapratu…

    #334252
    Raibais
    Participant

    Tev lobatomija veikta?

    #334253
    shady
    Participant

    Raibais, manuprāt, tu runā kaut ko ne pa tēmu. Te runā par profesijām nevis par to kad kāds kaut ko čatā ākstās un skatās citu reakciju… Par to tu vari parunāt zem citas tēmas. Tā tad, kādēļ tu rakti,pēc būtības, pavisam citas tēmas saturu zem šīs tēmas un piesauc tur mani? Neredzu tam nekādu jēgu. Un vispār tava tēma šķiet muļķīga – tiešām kāds tev laizījām ap 10k laimestu? Nožēlojami… 10k ir piliens jūrā uz normāla cilvēka vajadzībām, par to neko reāli nevar nopirkt. Ne māju, ne jaunu mašīnu, kur nu vēl kādam laizīties klāt, lai dabūtu kripatiņu to tā. Tā ir totāla ubagošana, kas neatšķiras no centrāltirgus bomžiem.

    #334254
    Raibais
    Participant

    Man vajag 2cilvēku palīdzību lai uzrakstītu tekstu, jo rokas dreb.

    #334255
    Evers
    Participant

    shady,

    man liekas, ka Raibais domāja to, ka bija pilnīgi lieki plātīties ar to kādu čunguru pelni.

    Un ir diezgan iedomīgi teikt, ka 10k normālam cilvēkam ir piliens jūrā, daudziem normāliem latviešiem 10k Latvijā spēs diezgan daudzas problēmas sakārtot. Tātad, pēc tevis teiktā, lielākā daļa latviešu ir kautkas, kas kvalificējas kā kautkas zemāks par “normālu cilvēku” jo lietotas mašīnas pērk tikai lohi, bomāri un neveiksminieki? 😉

    #334256
    russo
    Participant

    Man liekas, dažiem ir normālas problēmas.

    Shady nezīmējās ar savu algu. Vnk lakoniski iepostoja savu profesiju un pie viena bez zemtekstiem iemeta cik tādi speciālisti var nopelnīt.

    Tā nav ne zīmēšanās ne kas cits. Shady noteikti zin, ka ir gan labākas lagas, gan mazākas. Un ja šajā nozarē strādā gadu desmitiem, tad tas ir pilnīgi normāls cipars.

    Protams, speciālistiem, kas “visu māku, visu protu, visu varu” tā šķiet zīmēšanās… bet aizejot pie dakteriem, to var izārstēt.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā