Varianti aptaujai par šī portāla apmeklētāju profesijām

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Varianti aptaujai par šī portāla apmeklētāju profesijām

Tiek skatīts 3 ierakstu – 41 līdz 43 (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #334257
    Evers
    Participant

    shady nepieminēja to, ka šo naudu viņš pelna Īrijā nevis Latvijā. Zemēs, kā UK un Īrija, vietējie speci ir tādi, ka pat betonam vārdu aptrūktos, bet naudu rauš labi, reizēm pat par tādiem sīkumiem, ko vidējais latvietis teju ar aizvērtām acīm var izdarīt.

    #334258
    shady
    Participant

    Evers – tev ir taisnība par vietējiem speciālistie. Tās ir drausmas. Lai gan es neteiktu, ka arī Latvijā ir baigi labā situācija. Idioti ir visur. Un man riebjas tie “speciālisti” latvijā, kuri ņem 10-15 eiro par instalāciju + līdzīgi par tehnisko apkopi. Pat latvijā būdams es uz to skatījos šķībi. Tā ir totāla “bomzošanās” un tie nav speciālisti, bet pamuļķi. Jā, un ja kāds to lasa – tu esi idiots. Man vienmēr pēc tādiem pajoliem ir nācies labot datorus un domāt, ko tas krāns ir tur sačakarējis. Un pasarg dievs es nemaz nepienēšu pašus klientus, kur atrodas tādi, kas mēģina paši ko sataisīt (ir tādi kadri, atstiepj datoru, pasaka ka ir atvēris vaļā un neko nav redzējis – lai apskatās, nu nafig tu ver vaļā datoru, ja vispār neko nerubī? ko tu tur gribi redzēt? aprauj vēl visus vadus….).

    Novirzījos no tēmas. Nē, es neplātos ar naudu. Jā, mana alga ir virs vidējā arī manā zemē (par LV nerunājot). Bet ne jau no gaisa tev tas viss krīt. Zini, kam es esmu gājis cauri? Un vēl joprojām eju. Man ir full-time darbs + atnākot mājās man nav atpūtas šobrīd vispār. Es studēju līdz 12+ vakarā un eju gulēt, lai rīt tam iet cari atkal. Brīvdienas? Ha, beidzot var normāli pamācīties (nemiegot ciet) + man ir bērni un sieva, kas prasa savu laiku. Un tā nav žēlošanās. Tā ir realitāte, ja tu gribi dzīvot labi. Jā, man ir laba pieredze. Ar kompjiem sāku no agras bērnības. Atceros laiku, kad skolas biedri gāja uz tusiņiem, bet es sēdēju pie datora. Jaukt ārā un llabināt sāku jau no tiem laikiem, kad bija DOS un windws ko neviens mūsdienu cilvēks nezina (uz nerunāju par windows 95, tā jau bija kruta sistēma). Jā, un es jau esmu paspējis dabūt starptautiski atzītus sertifikātus un turpinu krāt papīrrīšus, lai nākotnē es savu lagu dubultotu. Bet, ever, kas tev vai kādam citam liedz pacelt savu pakaļu no krēsla un sākt kaut ko darīt? Visa pasaule ir vaļā (varbūt ASV ir problemātiskāk dēļ Trampa, bet gan jau speciālists arī tur var tikt, ja grib, nezinu, man vienalga). Man riebas tie ņaudētāji, kas tik māk činkstēt, ka nav naudas, nekā nav, neko nemāk, neko nevar, mani jau neviens darbā neņem utt ….utt. Nu tad dzīvo kā lohs tālāk. Un zini, mēs latvijā bļaujam virsū krieviem, ka tie nemāk latviski utt. Man ir patiešām kauns par mūsu latviešiem ārzemēs. Totāls kauna traips. Puse lasa sēnes un strādā fabrikā (desmitiem gadu un angliski nav iemācījušies runāt), otra puse nestrādā (nē, patiesībā stipri vairāk nekā puse) – šēž uz pabalstiem un dzerstas mājā (arī angliski īsti nemāk). Un arī šeit dara to pašu – činkst, ka nav naudas, neviens darbā iebraucējus neņem, tikai melnie darbi, utt utt. Kad pajautāju, bļin, kāpēc tu neej ko mācīties? Dabūsi papīru un atradīsi normālu darbu. Zini, ko atbild – ai…nu ko nu es…nav jau tie gadi vairs un valoda ar nav tik laba… ZB…es saku ZB!!! Es neplātos. es drīzāk esmu palicis skarbs un būšu ļoti nepieklājis – man riebjas tie visi pamuļķi!!! Lai sēž un dzertsas un čikst, ka nav naudas, ja neko darīt negrib.

    Bet ja esi speciālists un ir vēlme darīt un vienmēr mācīties – tādam cilvēkam tā nešķiet lielīšanās. Tā ir normāla samaksa. Bet ja tev patīk ka tevi drāž visos caurumos un liek strādāt pa kapeikām, tad esi lohs un dzīvo tālāk. Ne mana darīšana. Es pusmūžā piecēlos un pasūtīju visus irst un pāris gados sasniedzu jau to, kas citiem rādām tik sapņos. Un turpinu iet uz priekšu. Skarbi pateicu, varat apvainoties, ja gribat. Bet diemžēl tas ir fakts. Gribi ko – dari! Negribi – aizver muti un sēdi.

    Labu vakaru visiem, labi atpūtieties. Izklaidējaties. man vēl daudz darba.

    #334259
    pidarsons
    Participant

    Un starp citu 10 000 ir nauda priekš jebkura ,pat priekš LEMBERGA un SOROSA.Vienīgi priekš Letiņu bāleliņiem tā ir pusdienu nauda ,jeb praktiski nekas.

Tiek skatīts 3 ierakstu – 41 līdz 43 (no 43 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā