Vēlēšanas – 2010: radies reāls kandidāts

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Vēlēšanas – 2010: radies reāls kandidāts

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151356
    samurajs
    Participant

    Ja līdz šim uz jautājumu “Par ko balsot Saeimas vēlēšanās?” atbildēt bija ļoti grūti, tad vakar radies reāls politisks spēks, kurš varētu kaut nedaudz uzlabot vienkāršās tautas dzīvi Latvijā.

    Tā ir kreisi-centriskā partiju apvienība “Atbildība”, kurā ietilpst LSDSP, kā arī “Mūsu zeme”, “Sociālā taisnīguma partija” un “Latvijas Atmoda”. Protams, galvenais dzinējspēks ir LSDSP un arodbiedrības.

    Programmā ir šādas galvenās pamatnostādnes:

  • nulles deklarācijas ieviešana

    trīskārtīga bezdarba samazināšana

    kredītņēmēju aizsardzība

    pensijas vismaz minimālās algas līmenī

    valsts kontrolētas medikamentu cenas

    progresīvā nodokļu sistēma


  • Protams, šī nav nekāda aģitācija, tikai informācija. Katram pilsonim ir iespēja balsot arī par (AŠ )2, Vienotību vai Bitēm 🙂 Tur nu katram jādarbina sava galva. Var arī nedarbināt neko, bet vienkārši aizbēgt uz plašo pasauli labākas dzīves meklējumos, kā jau daudzi to izdarījuši…

    Info

#237326
Crow
Participant

Es balsotu par jebkuru politisku spēku, kas nāktu klajā ar atklātu plānu, KÄ€ reāli paveikt šīs minētās un citas vēlamās lietas vismaz apmēram noteiktos termiņos. To, KAS ir jāpaveic, zinās pateikt katrs taurs, tas nav nekāds jaunums.

P.S. Apvienība “Vārna”. Nosauciet savas trīs vēlēšanās un es tās izpildīšu. Pilsoņi, balsojiet!

#237327
root
Participant

Patriarhālo monarhiju, lūdzu1!

#237328
elvisburdajs
Participant

Ja es varētu balsot, tad tikai par apvienību ”Vārna”. :> /sarcasm/

#237329
Aldis
Participant

Man kā jau mans avatars pa mani pasaka, balsojiet par “Knight Foundation” 😀

Mož jāuztaisa ar “Vārnu” būs apvienība “Vienotība par labu Latviju” 😀 lai standarta “vienotība” un “labā latvija” iet dēt! 😀

Par (AŠ )2 vsp. nerunāsim, ja mani ievēlēs, jamie tiks izsūtīti uz marsu. vietu no kuras viņi nākuši un kur arī paliks! 😀

#237330
Evers
Participant

Aldis wrote:

Man kā jau mans avatars pa mani pasaka, balsojiet par “Knight Foundation” 😀

Slikti skatījies Knight Rider’u, pareizi ir “Knight Industries”. 😀 KITT – Knight Industries Two Thousand

#237331
Aldis
Participant

Evers wrote:

Aldis wrote:

Man kā jau mans avatars pa mani pasaka, balsojiet par “Knight Foundation” 😀

Slikti skatījies Knight Rider’u, pareizi ir “Knight Industries”. 😀 KITT – Knight Industries Two Thousand

Es runāju par organizāciju 😛 Nevis izvirzu kandidātu – mašīnu. 🙂 😀

#237332
Crow
Participant

Turklāt, ja Aldi ievēlēs un ar šamo pie ragiem tiksim visi uz zaļa zara, atnāks MPAA un iesūdzēs valsti tiesā par Knight Industries kopīrait infrindžment, paņems visu pensionāru naudu… un būs atkal krīze. A par Foundation ne velna nevar piesieties – tas ir tāpat kā Adibas vai Nyke 😀

#237333
linx
Participant

Labāk balsojiet par mani.. es darīšu tāpat kā to dara visi pārējie – sagrābšu lielu naudu, iebāzīšu savās kabatās, uzspļaut uz algām un pensijām, bet es vismaz to atklāti pasaku, nevis solu zelta kalnus … zelta kalni būs man, ja es tikšu ievēlēts 😀

#237334
root
Participant

Savukārt es 50% valsts budžeta novirzītu pensionāru un maznodrošināto apmācibai it un programmēšanā :>

#237335
Wuu
Participant

Man pilnīgi vienalga, jo Latvija gan politiskā, gan sabiedriskā līmeni ir atpalikusi vismaz par 50. gadiem. Un ne sūda te nemainīsies, vel gadus 20!

Kā būs problēmas ar naudu, tā mastā plīvos cits karogs… netaisos vairs mocīties un stressoti.

[img]https://www.over-look.com/site/images/flags/uk-flag-big.png[/img]

#237336
Evers
Participant

Nezinu cik tur taisnības, bet viens onka teica apmēram tā:

“Latvijas valdībā ir pārāk lielas algas, pārāk lielas algas priekš tiem stulbeņiem, kas tur apgrozās. Ja tur būtu gudri cilvēki, tad tagadējās algas būtu pat pārāk mazas. Tiešām gudri cilvēki neķēpāsies un pelnīs vēl vairāk.”

Piekrītu Wuu. Vispār latvieši pēc būtības ir tauta, kurai sava valsts nemaz nepienākas. Manispēc labāk lai te valda vācietis, zviedrs, amerikānis vai kautvai ķīnietis. Latvieša patriotisms sākas ar lielu mutes plātīšanu-zīmēšanos un beidzas pie reāliem darbiem.

#237337
samurajs
Participant

Varam jau gausties, bet par kaut ko tak jābalso būs… Laikam gudrākais būtu no visiem ļaunumiem izvēlēties mazāko ļaunumu 🙂

#237338
root
Participant

Vai lielāko. Mok tad kāds attapsies un sāks kaut ko darīt.

#237339
McAnder
Participant

Evers wrote:

Vispār latvieši pēc būtības ir tauta, kurai sava valsts nemaz nepienākas. Manispēc labāk lai te valda vācietis, zviedrs, amerikānis vai kautvai ķīnietis. Latvieša patriotisms sākas ar lielu mutes plātīšanu-zīmēšanos un beidzas pie reāliem darbiem.

Skaisti teikts 😉

#237340
afigel
Participant

samurajs wrote:

Ja līdz šim uz jautājumu “Par ko balsot Saeimas vēlēšanās?” atbildēt bija ļoti grūti, tad vakar radies reāls politisks spēks, kurš varētu kaut nedaudz uzlabot vienkāršās tautas dzīvi Latvijā.

Tā ir kreisi-centriskā partiju apvienība “Atbildība”, kurā ietilpst LSDSP, kā arī “Mūsu zeme”, “Sociālā taisnīguma partija” un “Latvijas Atmoda”. Protams, galvenais dzinējspēks ir LSDSP un arodbiedrības.

Programmā ir šādas galvenās pamatnostādnes:

  • nulles deklarācijas ieviešana

    trīskārtīga bezdarba samazināšana

    kredītņēmēju aizsardzība

    pensijas vismaz minimālās algas līmenī

    valsts kontrolētas medikamentu cenas

    progresīvā nodokļu sistēma


  • Protams, šī nav nekāda aģitācija, tikai informācija. Katram pilsonim ir iespēja balsot arī par (AŠ )2, Vienotību vai Bitēm 🙂 Tur nu katram jādarbina sava galva. Var arī nedarbināt neko, bet vienkārši aizbēgt uz plašo pasauli labākas dzīves meklējumos, kā jau daudzi to izdarījuši…

    Info

    kaarteejie miskastnieki un tukshie dirseeji.

    #237341
    Aldis
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Savukārt es 50% valsts budžeta novirzītu pensionāru un maznodrošināto apmācibai it un programmēšanā :>

    Kautko jau ar viņiem vcajadzētu darīt. Piemēram Latgalē ir vakances, trūkst tikai darītāju – tie paši datorspeciālisti, tīkluy uzturētaji u.t.t.. tajā krajā trūkst. 😀

    #237342
    ob1
    Participant

    samurajs wrote:

    Varam jau gausties, bet par kaut ko tak jābalso būs… Laikam gudrākais būtu no visiem ļaunumiem izvēlēties mazāko ļaunumu 🙂


    Uz to jau tie mērgļi spiež, ka tauta izvēlēsies “mazāko ļaunumu”…

    Nu nevajag izvēlēties ļaunumu, nevajag.

    Mans ieteikums – boikotēt “vēlēšanas”, jo reālas izvēles nav.

    #237343
    Genādijs
    Participant

    Visvairāk rēcu par “trīskārtīga bezdarba samazināšana” 🙂 Kā ne darba devēji plāno samazināt bezdarbu??? 😀 Atšaujot bezdarbniekus ? 😀 Riktīgs LOL. Un tā pensiju lieta arī ir viens liels dirsiens kas saucās populisms.

    ob1 wrote:

    samurajs wrote:

    Varam jau gausties, bet par kaut ko tak jābalso būs… Laikam gudrākais būtu no visiem ļaunumiem izvēlēties mazāko ļaunumu 🙂


    Uz to jau tie mērgļi spiež, ka tauta izvēlēsies “mazāko ļaunumu”…

    Nu nevajag izvēlēties ļaunumu, nevajag.

    Mans ieteikums – boikotēt “vēlēšanas”, jo reālas izvēles nav.

    Pateicoties tādai pieejai Latvjija arī ir tādā ānusā kā šobrīd. Bet ko lai dara ja visādi ānusi nekad neiet vēlēt un tad brīnās ka viss smird.

    Otrs ānisms ir mutantu balsojums par zagļiem kas itkā jau esot sazagušies un vairāk nezagšot. Tā man šķiet ir visu laiku vis debīlākā frāze ko vispār viens stulbs cilvēks var izvemt.

    samurajs wrote:

    Varam jau gausties, bet par kaut ko tak jābalso būs… Laikam gudrākais būtu no visiem ļaunumiem izvēlēties mazāko ļaunumu 🙂


    Prātīgi vārdi, ja vien Latvija nebūtu viena nožēlojamu plebeju un bezsmadzeņu radījumu zeme.

    #237344
    zivs
    Participant

    Droši vien pats balsošu par TB/LNNK/VL sarakstu tīri aiz patriotiskām jūtām un [naivi] cerot, ka vispirms kāds [VL?] savedīs tautas domāšanu pareizajās sliedēs, citādāk tagad katrs, kā jūt, ka nedod dievs, būs darbā jāpasvīst vai āmurs jāpacilā, tā rauj koferus pār robežu. Pats es arī to gandrīz izdarīju, bet tikai aiz tā apsvēruma, ka ēst es gribu šodien, bet darbu man šodienai atrast neizdevās. Savilku jostu tā, ka kājām apstājas bezmaz visa asinsrite, pamuļļājos ar pagaidu darbiņiem un tagad man ir daudzmaz labi apmaksāts viens darbs un sestdienās piepelnīšanās līmenī otrs. Dzīvot var, ja neaizraujas ar alus dzeršanu krogos katru otro dienu un bezjēgā tērējoties tikai tērēšanās pēc, jo tā dara Anglijā/Austrālijā/Kanādā/citur.

    Latvietis pirms apburošās krievu atbrīvotāju no brīvības armijas ienākšanas bija zināms kā strādīgs un čakls strādnieks, bet krievu laikos viņu iemācīja (un tā pamatīgi) dzīt lažu un domāt tikai par algas saņemšanu, ne nopelnīšanu. Tagad tāda domāšana ir palikusi kā maza dāvaniņa no tiem laikiem, ko daudzi īsti arī izskatās, ka nemaz negrib atmest, un tikai to vien dara kā sūkstās par slikto dzīvi TVNET un Delfu komentāros, un gaida, kad visu pienesīs uz paplātes jau sakožļātu, lai nav jāpiepūl žoklis …

    Varbūt, ja kāds beidzot arī augšas līmenī par tā netikuma izskaušanu sāks domāt un rīkoties, varbūt arī pašas no sevis atkritīs bezdarba problēmas un viss pārējais.

    Programmās jau automātiski ignorēju “samazināsim nodokļus, samazināsim bezdarbu, palielināsim pensijas” tekstus, jo tas vienmēr beidzas ar “samazinājām algas, samazinājām darbavietas, pensionārus ignorējam un ārstus mums nevajag” lietām. Es kaut kā vairāk skatos uz pašiem cilvēkiem, kas tur kandidē, nevis skaļiem saukļiem, kas jebkuram, kaut nedaudz domājošam cilvēkam ir jau sen pie kājas.

    Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
    • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
    Jaunākais portālā