Vēlēšanas – 2010: radies reāls kandidāts

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Vēlēšanas – 2010: radies reāls kandidāts

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #237345
    Crow
    Participant

    zivs wrote:

    Droši vien pats balsošu par TB/LNNK/VL sarakstu tīri aiz patriotiskām jūtām un [naivi] cerot, ka vispirms kāds [VL?] savedīs tautas domāšanu pareizajās sliedēs, citādāk tagad katrs, kā jūt, ka nedod dievs, būs darbā jāpasvīst vai āmurs jāpacilā, tā rauj koferus pār robežu. Pats es arī to gandrīz izdarīju, bet tikai aiz tā apsvēruma, ka ēst es gribu šodien, bet darbu man šodienai atrast neizdevās. Savilku jostu tā, ka kājām apstājas bezmaz visa asinsrite, pamuļļājos ar pagaidu darbiņiem un tagad man ir daudzmaz labi apmaksāts viens darbs un sestdienās piepelnīšanās līmenī otrs. Dzīvot var, ja neaizraujas ar alus dzeršanu krogos katru otro dienu un bezjēgā tērējoties tikai tērēšanās pēc, jo tā dara Anglijā/Austrālijā/Kanādā/citur.

    Latvietis pirms apburošās krievu atbrīvotāju no brīvības armijas ienākšanas bija zināms kā strādīgs un čakls strādnieks, bet krievu laikos viņu iemācīja (un tā pamatīgi) dzīt lažu un domāt tikai par algas saņemšanu, ne nopelnīšanu. Tagad tāda domāšana ir palikusi kā maza dāvaniņa no tiem laikiem, ko daudzi īsti arī izskatās, ka nemaz negrib atmest, un tikai to vien dara kā sūkstās par slikto dzīvi TVNET un Delfu komentāros, un gaida, kad visu pienesīs uz paplātes jau sakožļātu, lai nav jāpiepūl žoklis …

    Varbūt, ja kāds beidzot arī augšas līmenī par tā netikuma izskaušanu sāks domāt un rīkoties, varbūt arī pašas no sevis atkritīs bezdarba problēmas un viss pārējais.

    Ir daudzi subjekti, kas patiešām tā domā. Tos, manis pēc, varētu arī apšaut. Bet citādi – sorry, zivs, tava paša domāšana ir laikam ar mātes pienu iezīsta un līdz saknēm indīga vergu tautas domāšana. Es netaisos būt čakls un strādīgs ar kuli putās, tā sacīt, kamēr minētajā Anglijā, Austrālijā, Kanādā un citur vidusslānis dzīvo cilvēka cienīgu dzīvi, bet pensionāri brauc apkārt pa pasauli. Da kaut manējie vecvecie, visu mūžu smagi strādājuši, varētu mūža nogalē apskatīties arī kaut ko citu, kas pasaulē notiek, ne tikai mūždien rauties pušu, kaut 70+ uz pleciem jau. Un kaut manējie vecie arī to varētu…

    Es pateikšu savādāk – kamēr latviešu tauta neatmetīs šo verga domāšanu, nekas nemainīsies. Vajag būt uzstājīgākiem un mazāk prasties lieka kauna, nevis strādīgākiem.

    Kas attiecas uz vēlēšanām – neiešu 100% un iesaku arī boikotēt to bezjēdzīgo pasākumu. Tieši dēļ aunu bara, kas ies vēlēt, nekas nemainīsies. Jā, labāk jau sēdēt miskastē un nekustēties… kaut ārpus tās ir tīrāks gaiss, kamēr nekustos, pārāk jau nesmird arī te, vai ne?

    #237346
    Evers
    Participant

    Krauklim +1.

    Ar neiešu vēlēt par pūķi ar daudzām galvām (partijām) .

    #237347
    zivs
    Participant

    Crow wrote:

    Es pateikšu savādāk – kamēr latviešu tauta neatmetīs šo verga domāšanu, nekas nemainīsies. Vajag būt uzstājīgākiem un mazāk prasties lieka kauna, nevis strādīgākiem.

    Kas attiecas uz vēlēšanām – neiešu 100% un iesaku arī boikotēt to bezjēdzīgo pasākumu. Tieši dēļ aunu bara, kas ies vēlēt, nekas nemainīsies. Jā, labāk jau sēdēt miskastē un nekustēties… kaut ārpus tās ir tīrāks gaiss, kamēr nekustos, pārāk jau nesmird arī te, vai ne?

    Nu, es jau arī neņemu ļaunā pretējus viedokļus, vienkārši nesaprotu tos cilvēkus, kas salīdzina citas valstis, kur nekāda okupācija nav gājusi pāri, kur ir dabas resursi un kas tik vēl ne, kas tomēr spēlē (manuprāt) lielu lomu attīstībā ar mūsu valsti, kas relatīvi nesen ir atbrīvojusies no visām okupācijām un tagad ir tikpat relatīvi pakļauta nākamajai, ES okupācijai (nu, tīri tādai viedokļa un rīcības okupācijai). Respektīvi, cilvēki, kas domā, ka neko nedarot un prasot milzu algas, pēkšņi piedzīsim Somiju, Zviedriju, Vāciju (kara izņēmums?) un citas attīstītās lielvalstis? Tas, ka viņu algas ir baigi lielās pat nīkuļojot zivju fabrikās ir radies tā, no zila gaisa, kā sacīt jāsaka?

    Man kaut kā negribās būt “ā, tas jau latvietelis, kas būs gatavs pārdot pat savu māti, ka tik mazāk jāstrādā un vairāk var saņemt”. Es sevi vairāk redzu kā “čakls, lepns latvietis un saimnieks savā zemē”.

    Un auni, zābaki vai sauc kā gribi ir tieši tie, kas nebalso (vai balso par klaji melīgiem, zaglīgiem liekuļiem ar cerību, ka tie nu tagad būs, kā jau minēja kāds, sazagušies gana daudz un tagad varbūt padomās par mums) – dēļ tādiem arī ir valdībā visādi AŠ  & co., kas tur nonākuši un arī itin labi turās tikai tāpēc, ka viņus neviens necenšas no turienes izmēzt [balsojot par citām partijām, starp kurām, nešaubos, ka var atrast godīgus cilvēkus, kuriem rūp ne tikai savs maciņš], tā vietā labāk izvēloties zivju fabriku vai sēņošanu Anglijā un pliku diršanu IT forumā. 🙂

    Neuztver personīgi – vienkārši man drausmīgi derdzas tādi, kuriem lielā mērā ir nospļauties uz to, kas te notiek un vienmēr salīdzinot situāciju ar visādām Anglijām, Kanādām un Austrālijām.

    #237348
    Crow
    Participant

    Pag, kāpēc tad uzreiz tiem, kas neskrien balsot, ir nospļauties? Pēc vēlēšanām tiek apkopots arī tas, cik % no balstiesīgajiem ir vispār piedalījušies. Tātad – tā arī ir izvēle. Savā ziņā mēs pat atsveram tos, kas tomēr iet balsot, bet kuriem gan ir nospļauties. Konkrēti man nav nospļauties, man ir viedoklis, kas, retums vispār, atbilst arī manai rīcībai! Citādi es jau sen būtu notinies kaut uz Kazahstānu (yak she mash! verī nais!).

    Un tagad pašķirstīsim vēstures grāmatu… Lietuva un Igaunija… braļukas un eesti pois. Piedzīvoja to pašu padomju okupāciju un visādi citādi situācija ir analoģiska, bet pašlaik ir šamie mums priekšā praktiski jebkurā jomā, VPMarket tīkla veikali Latvijā ir kā utis cietumā un importa pārtika, nosedzot visas izmaksas, maksā dažkārt uz pusi lētāk kā vietējā, ko arī nemaz te neražo daudzos gadījumos… paņemsim ekonomikas grāmatu arī un apskatīsim, vai tas ir progresīvs virziens ilgtermiņā. Glabājot savu lepno cerību iesietu kabatas lakatiņā, šī bedre tiek rakta tikai dziļāk.

    ÄŒakls, lepns latvietis un saimnieks savā zemē. Stratēģiski svarīgs jautājums – vai tu, cienītais latvieti, esi saimnieks savā zemē? Var neatbildēt… ne velna… zeme ir iztirgota dāņiem, zviedriem un citiem tādiem, mūsu lielā bagātība – meži – arīdzan. Prāva daļa uzņēmumi arī ir tikai filiāles. Kur tu esi saimnieks? Savā sētā, kur brauc ar ārzemju mašīnu (lietotu gan), apstrādā ar ārzemju traktoru un arklu, maksā ārzemju bankai kredītu, saņem no Eiropas palīdzības naudu, kura gan ir citu dalībvalstu devums, bet tie to trīskārt atgūst, importējot šeit savu preci. Un katra mīļa diena šo bedri rok dziļāku.

    Jeb, ņedaibog, kāds vēl aizvien sapņo par braukšanu ar zirgu uz tirgu un tāpat ar to bērīti pa tīrumu dragāt – tad, sorry, nedzīvojam anomālijā, kurā laiks ir -t, pēdējais laiks to saprast.

    Un plika diršana (IT) forumā man ļoti patīk. Jo te var paķert pie katra vārda. :seeker:

    P.S. Kas attiecas uz to, ka latvieši ir pļēguri un vergi, to jau labi sen pirms padomju okupācijas vēl Garlībs Merķelis par latviešiem rakstīja.

    #237349
    root
    Participant

    Lasās uz skype ar savu politiku. ZAJEB*** mlje

    #237350
    Crow
    Participant

    Ä€, un vēl – neuztver personīgi – man drausmīgi derdzas tādi, kas skaļi zvana par atbildību, bet aizmirst par to, uz ko reāli šis jēdziens attiecināms, ja valsts iekārta ir demokrātija. PAŠ I VĒLĒTÄ€JI IR ATBILDĪGI PAR VISU, kas ir noticis līdz šim un kas notiks turpmāk. Un ja ievēlēsiet maitasgabalus, ATBILDĪGI būsiet JŠªS, nevis tie maitasgabali. Jo JŠªS, VĒLĒTÄ€JI, tiem maitasgabaliem šīs tiesības devāt.

    #237351
    zivs
    Participant

    Ceru, ka Crow izbaudīs dzīvi zem kārtējā importa zābaka, uzspļaujot savai tautai tādu pamatīgu zaļo, kārkl kluci uz galvas. 🙂 Citu gan neko laikam nenovēlēšu, kā tikai … veiksmi citu, importa dirsu laizīšanā! (Neaizmirsti, ka sēņu raža jau drīz – tavs saimnieks būs dusmīgs, ja laikā nenovāksi!) 😉

    [img]https://api.ning.com/files/DnA13m8z0TPjQzdNZVveju1DQodHqUxglr9Wez5U0dSnpIUZERYePlfz-M3gDkmzrvkg2KGWnDBt9ULkfhZVs6g2fzknIE16/BritainFlag.jpg[/img]

    Kā smejies, ir cilvēki, kas ir audzināti kā nodevēji, mīkstmieši, appisēji un piepisēji. Ir cilvēki, kas ir radīti darbam. Pieņemu, ka nav ilgi jādomā un jāmin, kas esi Tu (nemaz nerunājot par jūsu ietekmi uz situāciju: kāpēc esam tādā dirsā, kādā tādi kā Tu mūs ieved ar savu “Es gribu algu, bet strādāt negribu!” attieksmi. 🙂

    P.S.

    Ä€, jā, vai tad no tā balsotāju kopējā procenta neievēl valdību? 🙂 Respektīvi, tie, kas ir nobalsojuši, to starpā sadala balsis? Ja nobalsos trīs cilvēki, ievēlēs, starp viņiem izdalot visas balsis kā 100%?

    Starpcitu, lasot tavus ierakstus, neuztver personiski, esi jau padevies visiem ārzemniekiem, ar mēli iebraucot tik dziļi to izvadkanālos, cik santehniķis ar savu trosi nevar kanalizācijas trubā iebraukt. Ar tādiem kā jūs, mīlīši, varam uzreiz likt ieročus pie deniņiem un atvadīties no Baltijas Jūras krasta, vai sākt mācīties jaunu okupācijas slavas himnu dziedāt. 😉

    To visu saīsinot līdz galam un pāris vārdos – acīmredzami, tu esi tas tips, kas pakalpīgi locīsies tajā virzienā, kur biezāks kunga maciņš.

    #237352
    afigel
    Participant

    Crow wrote:


    Kas attiecas uz vēlēšanām – neiešu 100% un iesaku arī boikotēt to bezjēdzīgo pasākumu. Tieši dēļ aunu bara, kas ies vēlēt, nekas nemainīsies. Jā, labāk jau sēdēt miskastē un nekustēties… kaut ārpus tās ir tīrāks gaiss, kamēr nekustos, pārāk jau nesmird arī te, vai ne?

    tiiri teoreetiski reizi 4os gados rodas iespeeja kautko mainiit – daudziem aciimredzot patreizeejaa situaacija apmierina, ja jau neies balsot…

    viens no iemesliem, kaapeec pirms naakamaas kriizes sakravaashu koferus un laidiishos prom.

    #237353
    root
    Participant

    ja vēlēšanas kaut ko mainītu, tās būtu aizliegtas ar likumu….

    #237354
    Genādijs
    Participant

    Š ķiet dažiem te jāpabeidz bērnudārzs un tikai tad jāsāk runāt par vēlēšanām 🙂 Citādi tādas stulbības sagvelž ka ārptāts 🙂

    Īpaši tas attiecās uz crow. Vienkārši un bez komentāriem – debils taurs 😀

    #237355
    samurajs
    Participant

    Patiešām, jūs varētu sākt mazliet arī domāt reālās kategorijās, galu galā par kaut ko jābalso būs.

    Līdzīga normāla sociāldemokrātiska programma ir arī “Saskaņai”, bet besī šī bloka vēršanās tikai pie krievvalodīgiem un siekalošanās pēc Pūķina. Protams, ar Krieviju kā kaimiņvalsti ir jāsadarbojas un jātirgojas, bet nedrīkst aizmirst, ka te nav nekāda guberņa, bet gan ES dalībvalsts.

    #237356
    Crow
    Participant

    Mani arvien ir fascinējuši cilvēki, kas grib pateikt kaut ko pretī, bet absolūti nespēj savu nostāju argumentēt. Jums, pilsoņi, lūdzu, cikos ērtāk uz pilnībā VOAVA apmaksātu lobotomiju? 😀

    #237357
    root
    Participant

    samurajs wrote:

    nedrīkst aizmirst, ka te nav nekāda guberņa, bet gan ES dalībvalsts.


    [spoil]HAHAHAGAGDADHHAHAHAHAHAHAAHHA

    HAAHAHAHAHAHAHAAAAAAHAAAAAAHAAAAAAAHAAAAAAAAHAA!HAHAHAGAGDADHHAHAHAHAHAHAAHHA

    HAAHAHAHAHAHAHAAAAAAHAAAAAAHAAAAAAAHAAAAAAAAHAA!HAHAHAGAGDADHHAHAHAHAHAHAAHHA

    HAAHAHAHAHAHAHAAAAAAHAAAAAAHAAAAAAAHAAAAAAAAHAA!HAHAHAGAGDADHHAHAHAHAHAHAAHHA

    HAAHAHAHAHAHAHAAAAAAHAAAAAAHAAAAAAAHAAAAAAAAHAA!HAHAHAGAGDADHHAHAHAHAHAHAAHHA

    HAAHAHAHAHAHAHAAAAAAHAAAAAAHAAAAAAAHAAAAAAAAHAA!HAHAHAGAGDADHHAHAHAHAHAHAAHHA

    HAAHAHAHAHAHAHAAAAAAHAAAAAAHAAAAAAAHAAAAAAAAHAA!HAHAHAGAGDADHHAHAHAHAHAHAAHHA

    HAAHAHAHAHAHAHAAAAAAHAAAAAAHAAAAAAAHAAAAAAAAHAA!HAHAHAGAGDADHHAHAHAHAHAHAAHHA

    HAAHAHAHAHAHAHAAAAAAHAAAAAAHAAAAAAAHAAAAAAAAHAA!HAHAHAGAGDADHHAHAHAHAHAHAAHHA

    HAAHAHAHAHAHAHAAAAAAHAAAAAAHAAAAAAAHAAAAAAAAHAA!HAHAHAGAGDADHHAHAHAHAHAHAAHHA

    HAAHAHAHAHAHAHAAAAAAHAAAAAAHAAAAAAAHAAAAAAAAHAA!HAHAHAGAGDADHHAHAHAHAHAHAAHHA

    HAAHAHAHAHAHAHAAAAAAHAAAAAAHAAAAAAAHAAAAAAAAHAA!HAHAHAGAGDADHHAHAHAHAHAHAAHHA

    HAAHAHAHAHAHAHAAAAAAHAAAAAAHAAAAAAAHAAAAAAAAHAA![/spoil]

    Es tev kā, tā teikt, jaunais uzņēmējs pateikšu- eiropai ir smagi pie kājas Latvija, Latvijas ražotnes (Cukurs, mlje) un Latvijas uzņēmēji. Mēs, mani mīļie draugi esam miskaste MHHH. Savukārt tie kas gāž un eksportē uz tēviju krieviju tagad sēž un kājas šūpinādami ņirdz, kā pārējie perās te. Tāda diemžēl ir realitāte no uzņēmēja viedokļa. Eiropas savienība ar saviem grozījumiem un direktīvām tādiem jaunajiem kā man, kas visu sāk no absolūtas nulles, ar latu kabatā piegriež jebkuru skābekli, da pat normāli ieskrieties nav kur. Paldies tev Eiropa, ka sajāji pusi Latvijas komerclikuma, paldies VID par ES normatīviem, kas padara biznesa vadību apr absolūtu ārprātu, ļaunāko murgu ko viens cilvēks var iedomāties, nemaz nerunājot par 100iem jauno interesanto likumu labojumu, kas mums nākuši “tikai par labu” mhm mhm… Un ko blin mums deva tā ES? Pliku dirsu, ko šļūkt pa skabargainu dēli? Atvērtas robežas? Zaibis, tagad tie kam nav ko rīt, var skriet uz Lietuvu ne? Deflācija? Kas par murgiem, reāli cenas augt nav pat apstājušās, ziņās ko rāda- fufelis, iebāzt tādiem kā jums batonu ausīs. Viss kļūst lētāks? Ne gluži mļin, ražošana ārzemēs gan- jo mūsu brāļi letiņi ir tik mīkstmiesīgi bezmugurkaulnieki, nīkuļi bez savas gribas un varas, ka ir gatavi iet par nožēlojamiem pussimts eiro anglim drsu slaucīt, zemenes lasīt un bērnus kopt! NOŽĒLOJAMI! Itkā gudrā latviešu tauta, kur tā ir ko?! Draugos paviesojos domubiedros, ķip “darbs ārzemēs”. Un ko es redzu, tauta, jauna, garīgi vesela un galvenais izglītota ir gatavi nekustinot ne pirkstu

    doties uz angliju vai kur sazin, mašīnas mazgāt ar saviem augstskolas diplomiem! Tāpēc ka te ir grūti redz. Protams, neko gatavu neviens nekad nedos! Labi! Lasās tik prom, nīkuļu un vārguļu bars! Mazāk būs tādu kā jūs, varbūt būs kur normāliem atsperties. Liekēžu varza.

    [spoil]IDIOTI, ATTOPIETIES!!! [/spoil]

    #237358
    samurajs
    Participant

    TavaMaate wrote:


    Es tev kā, tā teikt, jaunais uzņēmējs pateikšu- eiropai ir smagi pie kājas Latvija

    Nu tad, jaunais uzņēmēj, pasaki – ko tad Eiropa te štopē iekšā naudu n-tos miljonus ERAF fondu veidā, ja tai viss ir pie kājas? https://www.delfi.lv/news/business/budget_and_taxes/par-100-miljoniem-latu-palielina-finansejumu-es-fondu-projektiem.d?id=32377665

    Vai tad Eiropa slēdza cukurfabrikas? Vai arī vietējie politiķi un uzņēmēji par dažiem miljoniem Jūdasa grašiem? Atceries Kempmayer digitālās TV afēru? Paskaties, kur tā nauda paliek!

    Jā, visādu birokrātisku direktīvu netrūkst. Bet tās ir vienādas gan Latvijā, gan UK, gan Skandināvijā. Un kāpēc kaimiņos, postpadomju Lietuvā krīzi praktiski nejūt?

    Varbūt laiks tiešām papriekš analizēt, pirms runāt?

    #237359
    root
    Participant

    Ej un apskaties, KAM tiek tie ERAF fondi mljeg un KURŠ  KUR to naudu lieto. Jaunie uzņēmēji jeb vietējie “koncerni”? Kur tiek tā nauda pumpēta, zini? Es zinu. Man ar to pietiek. Kas pateica, ka mēs esam pārsnieguši cukura glabāšanas kvotas uz valsti? Politiķi vai ES valdība, ko? Lietuvā nejūt, tāpēc, ka lietuvieši nav latvieši, sev uz galvas kāpt neļauj, un tur neviena ES neko nespēj padarīt. Tiešām, analizē pirms runā…

    #237360
    samurajs
    Participant

    Atbrauc uz Liepāju, un es tevi aiz auss aizvedīšu, un ar pieri iebakstīšu vietās, kur investēti ERAF fondi: slimnīca, salabotas ielas, veloceliņi, siltināti nami un daudz vēl kas cits.

    Liekas, ka tu vispār nezini, kas ir ERAF un kam tie fondi vispār domāti… propesors… 😀

    #237361
    Crow
    Participant

    Samuraj, man stratēģiski svarīgs jautājums… ir jau ok savest kārtībā, bet maksa par būvmateriāliem tāpat aiziet atpakaļ uz Eiropas plašumiem. Un vai to visu paveica vietējās firmas un kāds bija papīru kārtošanas un birokrātijas “overheds”?

    Ja nemaldos, mūsu pašu A/S Lode saskārās ar šo pašu ERAF problēmu un vēl vietējā avīzē bija bilde, kur priekšnieks ar izmisušu ģīmi parādīja superlielu sējumu ar papīriem, kas viņam jāpārskata, lai izpildītu ES prasības. Rezultāts kāds finālā? Ražošana aizgāja totālā pakaļā… un tāpat daudzos citos vietējos uzņēmumos.

    Atbrauciet uz Cēsu novadu un še apkārt un es arīdzan jūs aiz auss aizvedīšu uz dāņu saimniecību plašajiem laukiem, nolaisto Vaļņu ielu, kur brūk kopā vecā pienotava un vispār vecpilsētas ēkas un varēsiet aplūkot jo tuvu visas padomju laiku ēkas, kas nav pabeigtas, brūk un aizaugušās privātīpašnieku (lepno latviešu?) teritorijas, kas netiek apsaimniekotas.

    Un kas būs tik drosmīgs pateikt,

    Ka nav vainojams neviens? :lala:

    #237362
    root
    Participant

    Samuraj, es runāju par JAUNAJIEM uzņēmējiem, tādi kas tikai sāk! Pajāt man par taviem veloceliņiem. To kas reāli nonāk biznesa veicināšanā, ir kapeikas, salīdzinot ar to, kas aiziet valsts projektos, kas starp citu ir visai ienesīgs pasākums, jo cenas tur tiek no pirksta izzīstas. Atbrauc uz rīgu un es tevi aiz deguna izvelkāšu pa papīru kalniem kas jaaizpilda, lai biznesu vispār uzsāktu kaut cik nopietnākā mērogā, kā ciemata veikals ar 2 klientiem dienā. Nemaz nerunājot par ERAF. Zinu vecīt kas tas ir, esmu pētījis visas finansu iegūšanas iespējas, kādas vien ir šeit pieejamas, un vienīgais normālais risinājums pagaidām vismaz man ir privatie investori, kas kā zinām, kokos ta neaug! Kur nu vēl banānu republikā. STFU AND GTFO@!

    #237363
    afigel
    Participant

    Crow wrote:

    Ja nemaldos, mūsu pašu A/S Lode saskārās ar šo pašu ERAF problēmu un vēl vietējā avīzē bija bilde, kur priekšnieks ar izmisušu ģīmi parādīja superlielu sējumu ar papīriem, kas viņam jāpārskata, lai izpildītu ES prasības. Rezultāts kāds finālā? Ražošana aizgāja totālā pakaļā… un tāpat daudzos citos vietējos uzņēmumos.

    Un kas būs tik drosmīgs pateikt,

    Ka nav vainojams neviens? :lala:

    eu fedja, interesanti kursh buutu vainojams pie taas lielaas makulaturras kaudzes? tak ne jau ES, muusu pashu kretiinelji vien to ir izgudrosjushi.

    kapeec leitis var projektu izbiidiit 2 nedeelju laikaa, mums tas prasa bezmaz pusgadu???

    vai tev vispaar ir bijusi iespeeja saliidzinaat ES fondu apguushanu muusu banaanrepublikaa un piemeeram lt vai pl???

    pie visa ir vainiigs muusu mazais un uubersvariigais iereedniitis, kuram piemiit tieksme visu paarspiileet, nevis ES

    #237364
    Evers
    Participant

    Viens Latvietis, kas Latvijā izeju neredzēja, Anglijā jau ir attīstījis normālu frizētavu tīklu un dzīvo cepuri kuldams. Tur ir vienkārši sākt uzņēmējdarbību, vajag tikai gribēt.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā