Vīraki – alternatīvās narkotikas?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Vīraki – alternatīvās narkotikas?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #214503
    msh
    Participant

    Afrohead wrote:

    Nu, katrs atpūšas kā vēlas, un pavada savu laiku kā vēlas!

    Tā tāda padomju domāšana: sigareti i spirt- eto normaļno, bet “zālīte” vai “spice”- narkotikas!

    Tās visas ir dabīgas vielas, kuras katra izraisa savu efektu!

    Un ir nepareizi cilvēkam aizliegt augu- tas vispār ir pret cilvēktiesībām, turklāt tas ir nedemokrātiski!Atkarību centri ir pilni ar alkoholiķiem, turklāt alkoholisms jau ir Latvijas mēroga problēma, kuru vajadzētu ar steigu izskaust, taču tur nekas netiek darīts, jo alkohols ir dzīvs nodokļu ienākuma avots valstij!Tātad… valstij cilvēks un viņa labklājība ir pēdējā vietā!Jo vairāk nodokļu, jo labāk!

    Neesmu vēl dzirdējis, ka kādam būtu atkarība no “zālītes”!

    Un plusi ir tikai “zālītei”- cilvēks nepaliek stulbs un, galvenais, agresīvs!

    Protams, ka esmu pīpējis arī “spice”, un teikšu, ka ir tīri vai labs!

    Īpaši kādreiz, studentu laikā, gandrīz katru otro dienu sanāca uzpīpēt! 🙂

    Un neteikšu, ka kāds mani ir nosaucis par degradējošos personu, vai arī par narkomānu!


    Jā, padomju laiku domāšana ir pats fakts ka nedēļas nogalē vajag apdolbīties – vienalga ar ko.

    Dabīgas vielas ir tās, ko cilvēka organismam ir paredzēts patērēt, vielas kas apdolbī nav dabīgas – tās ir iegūtas no dabīgām vielām, bet tās nav dabīgas un to nokļūšana asinsritē nav paredzēta. Ja būtu, tad šādas vielas izstrādātu kādi dziedzeri un mēs visi staigātu kaifā 😀 Padomā kaut vai cik daudz magoņu sēklas vajadzētu sarīties lai iegūtu opija doto efektu 😀

    Jā, cilvēki no zāles nav atkarīgi – bet tas ir labs iesākums kam nopietnākam.

    #214504
    Afrohead
    Participant

    Nē, nu ir atšķirība- vai izvelc viens pats visu bongu, tā, ka nesaproti vispār, kam esi domāts, vai arī uzpīpē ļoti minimāli- kā saka- “vieglam smaidiņam”!

    Kā pats zini- viss kas par daudz, tas par skādi!

    Tas, ka cilvēkam nav atstrādājusies sava individuālā mēra izjūta, nenozīmē, ka visiem tāda nav!

    Protams, es negribu te tagad propagandēt, kas labs, kas slikts!

    Es tikai izteicu savas individuālās domas un padalījos ar paša pieredzi! :lala:

    #214505
    Evers
    Participant

    gan vienam gan otram jums te sava daļa taisnība 😀

    #214506
    samurajs
    Participant

    Š odien avīze “Kurzemes Vārds” atkal veselu lapu veltīja vīrakiem, to sastāvam, tirdzniecībai, utt. Nu lieliska reklāma, es jums teikšu!

    Tagad visi noteikti izmēģinās, arī tie, kas par šīm vielām līdz šim neinteresējās… jo tur rakstīts

    Quote:

    Efekts no vīraka esot tieši tāds pats kā no marihuānas

    😀

    Tas privātkomersants no Latgales, kas šo biznesu uzsāka – drīz būs miljonārs (ja vēl nav) un viņu ievēlēs Saeimā 😀

    #214507
    WerNeo
    Participant

    actimel wrote:

    ķīmija neķīmija atradušies te zinātņu doktori , itkā ikdienas pārtikā maz visādu sū** vai tas pats alus un cigaretes. Būs laiks noteikti pamēģināšu.


    Tu, draugs tāds, alum liec svētu litru!

    #214508
    rajah
    Participant

    Afrohead wrote:

    Un plusi ir tikai “zālītei”- cilvēks nepaliek stulbs


    nē nav ko teikt 😀

    no Datuves moderēšanas laikiem es jau saskāros ar vienu tādu – zālītes smēķētāju. par tām dīvainajām vēstulēm un rakstību neizteikšos. cilvēks ir tiešām STULBS no tās zāles. par piemēru, dumja ņirgšana. žēl ka visas vēstules izdzēsu.

    #214509
    izredzētais
    Participant

    rajah, no viena cilvēka nevar ņ emt piemēru visiem.. tu nemaz nezini, varbūt viņ š appīpējies tur sēdēja? tad nu jautājums cik sakarigas vēstules tev sūtītu piedzēries cilvēks? diez vai sakarīgākas par pīpmani 🙂

    anyway, varbūt viņ š bija defaultā debīls? 😀

    #214510
    bumbulis
    Participant

    usver, hašiš nav tas pats kas zālīte.

    Rajah, ja stulbs cilvēks pīpē zāli, viņš joprojām paliek stulbs. Ja normāls cilvēks uzpīpē, tad no tā viņš stulbāks nepaliek, un par to ir veikti eksperimenti, kur cilvēkam veic visādus testus, tad viņš 30 dienas no vietas (!) katru dienu pīpē zāli. Un vienīgās negatīvās izmaiņas bija tās, ka “efekta” laikā nedaudz pasliktinājās matemātiskās dotības. Ar vienu saskāries un tagad visus vienā maisā liec. Objektīvi. 🙂

    #214511
    shadowmen
    Participant

    piekritu actimel ir japamegina….japrot izbaudit visas sitas apreibinoshas vielas,tad ari var sasniegt interesanatas lietas(sajutas),lielaka dala jau pirms lietoshanas,pipeshanas ir ta parbijushies ka tas pashas sajutas parnem vinjus ari bridi,kad vinjs ir apreibinajies…

    ari netaisos te teikt,ka tas ir labi,bet pats esmu izmeginajis jauniba daudz ko un sliktas sajutas nav bijushas.

    par temu-cik draugs stastija tieshi par so vielu ko tagad tirgo officali,esot interesanti,nepareizas rokas noteikti var beigties ar zirneklu uzbrukumiem,sirds ritma paatrinajumiem un visiem citiem cilveku neatslabusha pratinja raditajam iluzijam.

    AAA un RAJAH raxtiji:dumja nirgshana utt….redz taja bridi tas cilveks ir sava pasaulite un ta ir iluzijam pilna,krasaina ,izteiktaka neka ta kura esam sobrid,lidz ar to sava pasaulite savi joki,ko vinjs sava galva ir izdomajis(apdomajis no visam pusem)un vinjam tas ir smiekligi…pec pieredzes…

    #214512
    aoma
    Participant

    Kam lemts pakārties, tam nenoslīkt. Pīpējiet tos draņķus droši. Regress mūsu sabiedrībā tāpat jau norisinās pilnā sparā, tā kā nekas būtiski jau nemainīsies.

    #214513
    daGrevis
    Participant

    izredzētais wrote:

    anyway, varbūt viņš bija defaultā debīls? 😀

    U make my day… 😀 😀 😀 😀

    #214514
    dzhonsons
    Participant

    Nē nu man jau patīk to “veselīgo” cilvēku attieksme. Ķipo visi, kas kādreiz izmēģinājuši kaut ko “nestandarta” ir narkomāni un jocīgi. Neatbalstu narkomāniju kā tādu, bet kapēc gan nepaprovēt (protams, ja zini, ka spēsi vēlāk no tā atturēties)? Tur nav nekā nosodāma. Š prices neatbalstu.

    #214515
    kvarchil
    Participant
Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā