Vistas GUI – uz Windows XP (updated)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Vistas GUI – uz Windows XP (updated)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145907
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20070717200923877.jpg[/imgl] Lai arī par Vistas grafiskās vides uzstādīšanu uz WinXP rakstīts ne mazums, tomēr programmatūra pastāvīgi pilnveidojas. Patreizējā variantā to var uzskatīt par pietiekami drošu un stabilu lietu PC moddinga cienītājiem. Patlaban jau pieejama Vistas transformācijas paka v.7, par tās uzstādīšanu šeit arī runāsim. Paši šīs pakas radītāji apgalvo, ka tagad vairs neviens nespēšot pateikt, ka modificētā OS nav īstā Vista Ultimate:) Pie tam jaunākā versija pieļauj apdeitošanu bez reinstalācijas.

    Kas mums ir vajadzīgs? Vispirms pati programma, tā satur visu vajadzīgo. Nauda netiek prasīta, velkam

    šeit vai softpēdijā.

    Kas mums jāzin pirms instalācijas? Tiem, kuri regulāri kolekcionē Bila ielāpus un plāksterus, noteikti būs pagadījies bēdīgi slavenais Hotfix KB925902 (kurš dažam labam nokāvis pat Realtec skaņas paneli). No šī jātiek vaļā pirmām kārtām, pretējā gadījumā mums nekas nesanāks, Vistas transformācijas paku nemaz neizdosies uzinstalēt. Iesaku notīrīšanai izmantot CCleaner, un, ja Microsoft grib vēlreiz uzbāzt šo Hotfix’u – atvilkt ķeksi “šajā dzīvē vairs nepiedāvāt!”:)

    Kad veiksmīgi noinstalējām KB925902, varam palaist transformācijas paku. Instalācija prasīs diezgan ilgu laiku, bet tās gaitā muļķīgi jautājumi uzdoti netiek. Pēc veiksmīgas instalācijas parādīsies galvenā izvēlne, kurā katrs var sakombinēt savu Vistu XP kā pats vēlas:

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20071027101418408.jpg[/img]

    Rezultāts izskatās šādi:

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20070717210406216.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20070717210433780.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20070717210511897.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20070717210534357.jpg[/img]

    Vēl jāpiebilst, ka kāda no menu funkcijām var arī nestrādāt, bet visumā skats ir tīri jauks un patīkams.

    autora mājaslapā bittorent faila veidā.

    Pēc autora domām Vistamizer no Windows XP Hotfix KB925902 nebaidās , bet labāk tomēr to noinstalēt.

    #169489
    Tvinky
    Participant

    Salīdzini cik ēd MS veidotajs tieši priekš Vista un cik šo cilvēku veidotais pārveidojums “tipa” uz Vistu. Atmiņa tiek ēsta vairāk un atsakoties no ielāpa, paver vaļā tikai bagu 🙂

    #169490
    samurajs
    Participant

    Par to resursu rīšanu: rij pamatīgi gan oriģinālā Vista, gan šī grafiskā vide. Bet nu mūsdienu PC bieži ir tik jaudīgi, ka tam vairs nav nekādas nozīmes. Bez tam šeit var izvēlēties, kurus efektus likt un kurus nē.

    Par to KB925902 jāsaka, ka tas ir visstulbākais no visiem MS ielāpiem, nebūs nekāda nelaime, ja no tā tiks vaļā. Nu būs 1 caurums vairāk, bet kāda šķirba, vai to ir teiksim 56 vai 57? Katru mēnesi tik lāpa un lāpa… :win:

    #169491
    Tvinky
    Participant

    Nezinu, nezinu – cik es biju manījis, šis joks rija vairāk atmiņas nekā vista 🙂 Bet abi divi viņi rij vairāk nekā pats Beryl, turklāt to efektu tur arī maz. 🙂

    #169492
    saturs
    Participant

    Kā būs ar 512 Mb lielu RAM ? Un man jaut tā ~ 300 Mb aizņemti …

    #169493
    Valodja
    Participant

    Manam kompim 768 MB RAM, VGA GF7600GS, Celeron 2.5GHz, un Beryl vizulie efekti uz Linux nenobremzē manu datoru. Viss iet smuki un skaisti. Bet tā winda xp ar “tipa Vistas izskatu” – pielago… Galvenokārt rij pašu CPU, nevis ram (turas vienmēr ap 400MB). Tātad, ja Jums ir nvidia videokarte, tad labākais variants, lai pazīmētos ar vizuāliem efektiem draugu priekšā, ir Linux. Pat oriģinālie Vistas efekti tam netur līdzi… Skataties šeit…

    #169494
    samurajs
    Participant

    Par LINUX – nemaz neapstrīdu, tas ir neapgāžams fakts! 😀 Š is raksts vairāk gan domāts tiem, kuri grib pazīmēties, bet līdz Linuxam vēl nav tikuši. 😀

    Par RAM – ar 300 MB (kopā ar pašu XP) viņam pietika, bet proci gan rija visai padaudz. Reālās darbībās gan nekādu lagošanu nenovēroju.

    #169495
    zhagis
    Participant

    Man PC atbilst visiem Vistas parametriem.Bet tā kā vēl nogaidu vistas 1paku,tad neredzu vajadzību viņu likt/pirkt.

    Palūrēju tos linux fokusiņus…;)smuki jau ir,bet man taadi nav nepieciešami.Novērš uzmanību.

    #169496
    shady
    Participant

    Tvinky wrote:

    Salīdzini cik ēd MS veidotajs tieši priekš Vista un cik šo cilvēku veidotais pārveidojums “tipa” uz Vistu. Atmiņa tiek ēsta vairāk un atsakoties no ielāpa, paver vaļā tikai bagu 🙂


    Viena no pirmajām lietām uz win ir:

    *izslēgt auto update

    *diseiblot update servisu

    *nevilkt apdeitus manuāli

    => Tāpēc uztraukšanās par “caurumu” dēl viena ielāpa – man lika pasmaidīt:)

    #169497
    Foxsk8
    Participant

    Es savu XP, vispār turu bez firewall, bez antivīrusa, bez updeitiem.

    Izskaidrojums

    Ä€trāk sanāk visu salikt atpakaļ no noklonētas partīcijas, kurā viss smuki ir sakonfigurēts, nevis visus tos soļus veikt vairāku stundu garumā. Kāpēc mocīties, ja var 15 minūtes visu salikt back, un OS kā tiko uzinstalēta. Es tā arī veidoju citiem recovery diskus, un viņi ir priecīgi, ka kaut kas nojiet greizi, pēc nelielas pamācības, vai arī paši atliek visu atpakaļ un nav atkal jāsauc meistars, kas uzmetīs OS, softus un noplēsīs kārtējo ceineri.

    #169498
    Tvinky
    Participant

    Nu ja tev fox vienalga, kas tavus datus var kopēt/pētīt tad vari tā darī. Bet šķiet ne visiem ir OS kā spēle, kuru var ātri pārrakstīt un āidā 😉

    #169499
    Sid
    Participant

    Tvinky wrote:

    Nu ja tev fox vienalga, kas tavus datus var kopēt/pētīt tad vari tā darī. Bet šķiet ne visiem ir OS kā spēle, kuru var ātri pārrakstīt un āidā 😉

    A ko darīt situācijā, ja tur nav nekā īpaši slēpjama?:) Un vispār – kāda ir iespējamība, ka tieši viņa kompis tiks uzkrakots?

    #169500
    samurajs
    Participant

    #169501
    Tvinky
    Participant

    Sid wrote:

    Tvinky wrote:

    Nu ja tev fox vienalga, kas tavus datus var kopēt/pētīt tad vari tā darī. Bet šķiet ne visiem ir OS kā spēle, kuru var ātri pārrakstīt un āidā 😉

    A ko darīt situācijā, ja tur nav nekā īpaši slēpjama?:) Un vispār – kāda ir iespējamība, ka tieši viņa kompis tiks uzkrakots?

    Un tu esi tik pārliecināts, ka dotajā gadījumā tur nav ko slēpt? Es gan dotu visus 99,9%, ka tur ir ko slēpt un 99% cilvēku, tiešām tur ir ko slēpt. Š eit neiet runa par iespējamību – bet par to, kas var notikt.

    #169502
    shady
    Participant

    @samurajs: neredzu nekādu vajadzību. Ne man, ne citiem – kam esmu licis – nav bijušas problēmas dēļ kaut kādām herņām (domāts ielāpi). Viss iet labi un nekas nekaras..

    #169503
    Foxsk8
    Participant

    Tvinky wrote:

    Sid wrote:

    Tvinky wrote:

    Nu ja tev fox vienalga, kas tavus datus var kopēt/pētīt tad vari tā darī. Bet šķiet ne visiem ir OS kā spēle, kuru var ātri pārrakstīt un āidā 😉

    A ko darīt situācijā, ja tur nav nekā īpaši slēpjama?:) Un vispār – kāda ir iespējamība, ka tieši viņa kompis tiks uzkrakots?

    Un tu esi tik pārliecināts, ka dotajā gadījumā tur nav ko slēpt? Es gan dotu visus 99,9%, ka tur ir ko slēpt un 99% cilvēku, tiešām tur ir ko slēpt. Š eit neiet runa par iespējamību – bet par to, kas var notikt.

    Tad nu tā, ko man te kāds var nospert.

    1. Filmas, muzonu

    2. Kādas pāris bildes

    3. Pāris softus

    Kompi izmantoju;

    1. Lai kodētu šo saitu

    2. Filmas, reizēm muzons

    3. Internets

    Vairāk no PC man nevajag, izmantoju tikai darbam un saziņai ar citiem.

    Kas attiecās uz urķiem, sežu aiz rotera. Ja nu kāds tomēr tik dikti grib paņemt manu PC “Pie dziesmas”, laipni lūdzu

    P.S. Protu arī iekost pretī :die:

    #169504
    samurajs
    Participant

    Ja nu kādam interesē reālie dati, cik šī Vistas grafiskā vide rij:

    Piešķirtie resursi: RAM – 360 MB , video – 64 MB

    Procesu skaits – kopā 27 (AVG, FireFox, ViOrb, Task manager + standarta windows un Virtualbox GuestAddition procesi)

    Pats windows ar Vistas grafiku (sidebar ar smukumiem atslēgts): procis miera stāvoklī rija ap 5 %, RAM – 170 MB

    Host OS (Virtualbox uz debian) – procis ap 10-20%, RAM – 500 MB.

    Bootošanās gan ilga apm. 2 reizes ilgāk kā WinXP.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20070719210127588.png[/img]

    #169505
    saturs
    Participant

    [img]https://i184.photobucket.com/albums/x212/key-abc/tsm.jpg[/img]

    Man izskatās šādi 🙂 Ko teiksiet ?

    Nav jau tā pārāk noslogots pc, jeb trūkst info lai to noteiktu ?

    #169506
    samurajs
    Participant

    Nu vidējais CPU noslogojums kādi 3% tev būs, viss ir pareizi! Iespējams citi mēģinājuši vecākas Vista transformācijas pakas, kuras nebija tik pilnveidotas un rija vairāk.

    #169507
    zhagis
    Participant

    Aiz gara laika uzliku to grafisko vidi.Abi pārējie lietotāji sāka bļaut,ka neesot labi:)

    Nekas.Lai mazliet piešaujas pie grafikas.Agri vai vēlu uz putnu būs japāriet.

    CPU~3%

    Tātad laikam normas robežās.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā