WASD/zivs videoapskati – kā patīk, kā vērtējat?

Sākumlapa Forumi Datorspēles Online spēles WASD/zivs videoapskati – kā patīk, kā vērtējat?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #230099
    feiks
    Participant

    kuuminsh wrote:

    “Bezmaksas videospēļu apskati latviešu valodā “

    Lol

    Kas tur īsti ir bezmaksas… spēles vai apskati ?

    Nekad neesmu redzējis maksas apskatus… un vroģi kā spēles ar tiek apskatītas ne tikai tādas kuras ir for free.

    Uzsvars uz bezmaksas ir melīgs. Tiek izcelts pluss kura nemaz nav.

    Ja jau šitā *** parakstā… bail iedomāties kā *** savos apskatos.

    *** bars..

    tīri tevis apmulsināšanai ir vesels spēlēm veltīts žurnālistikas atzars, drukātā un/vai video formātā par maksu ( un nebūt ne avīzes cenā )

    Vienīgais melīgums ir tava daiļrunība.

    #230100
    root
    Participant
    #230101
    RicoPico
    Participant

    Izskatās, ka kūms ir partizāns no Datuves. Tieši tur tiek visai plaši piekopta seklā kritika un vulgārā attieksme vienam pret otru. 🙂

    #230102
    zivs
    Participant

    Vispār jau neviena no tām spēlēm nav maksas (izņemot Arctic Flyer, kas tika atrasta sausajās brokastīs, kas,saprotams, maksāja naudu, lol), taču lielai daļai no tām ir maksas pakalpojumi, kuru esamība vai neesamība inventārā/pielietošanā būtiski nemaina spēles procesu. Visas spēles var oficiāli lejupielādēt un spēlēt bez maksāšanas. Un, ja ir maksas pakalpojumi/spēle nav īsti bezmaksas (atkal skatamies uz AF), es to savā apskatā/apskata aprakstā arī pieminu.

    [img]https://bildites.lv/images/36jdoxqknd8kniqkd759.jpg[/img]

    P.S.

    Vienīgais, kur varētu ķerties krāgā, ir teksta formā apskati – tur gan parādās pa spēlei, kas arī maksā naudu. Bet tos liek paši lietotāji, ja tā grib. Oficiāli un WASD vārdā raksta/veido apskatus pagaidām tikai Zobrats un es (zivs, lol!)

    #230103
    zivs
    Participant

    Mums, kā smejies, ir gandrīz radošā krīze iemetusies, kāpēc ir nepieciešama palīdzība no malas … Spiežam saiti, lai iepazītos ar problēmu un necilo, bet tomēr pateicību par [labāko/interesantāko] ideju, kurai pietiktu pāris minūšu radošās pelēkās vielas pakustināšana. :lala:

    #230104
    zivs
    Participant

    Lēnu garu strādājam pie lejupielāžu sadaļas, lai nav jāmokās ar ārzemēs hostētiem, reizēm neciešami lēnām lejupielādēm mūsu apskatītajām spēlēm. Pirmajā rakstā ir apkopotas FPS spēles, ko esam apskatījuši un kam ir pieejami instalācijas faili (atskaitot pārlūku spēles, protams).

    Ja ir kādas idejas, kā pilnveidot lejupielādes, kaut kāda, daudzmaz objektīva kritika – tā ir laipni gaidīta!

    P.S.

    Ja starp NP ir kāds entuziasts, kurš būtu gatavs savas PHP prasmes nedaudz likt praksē, lūdzu uzsitiet man masāžu – download sadaļu gribās apspriest. Pateicībā – virtuālais rokasspiediens, slava, zelts, meitenes un vara! :lala:

    #230105
    zivs
    Participant

    Rekur arī pazavēros uz jaunāko Need for Speed MMO spēlīti. Auto un racing spēļu fans neesmu, tāpēc atturos no dažādu fizikas, virsbūvju un taml. lietu minēšanas. Saku ko domāju un redzu, kā ierindas geimeris:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Y6CwrB218LM[/youtube]

    P.S.

    Kaut kāds normāls spams man te vienam sanāk, lol …

    #230106
    Toms
    Participant

    Pff… NFS iet vecajās sliedēs: nekādas jautrības un realitātes izjutās, ja mašīnu nevar sasist – ieskrien sienā un brauc tālāk.

    Daudz foršak ir, ja nepareizi paņemta līkuma dēļ ielido nožogojumā un sacensības beigušās… 🙂

    #230107
    Evers
    Participant

    Diezkādu reālistiskumu jo no online mmorpg nevar gaidīt, tā jau lagaina spēle, ja tur saliktu slaidošanas, iznešanas, amortizātoru staigāšanu u.c. padarīšanas, tad tā būtu traģēdija, jo normāli starp visiem spēlētājiem pārraidīt katra auto konkrētā momenta reālistiskās fizikas momentus ir daudz grūtāk, kā “piešūtu mašīnu pie ceļa” datus.

    NFS jau nekad nav bijis reālistisks, tad ir jāspēlē Race Driver: Grid. EA vēl mēģināja radīt konkurentu ar NFS: Shift, bet sanāca vien SHIT ar kārtējo spožo reklāmas kampaņu, no normālas vadības ne smakas. 😀

    #230108
    Toms
    Participant

    Man jau arī NFS nekad tā nav paticis 😀

    #230109
    Jaunzems
    Participant

    Nez, es kā konsoļu maniaks ņemu GT4, kur vadāmība gan iesūkā, bet vismaz grafons ir līmenī.

    Polyphony ir ģēniji, iestūķējot vienā DVD veselas 700+ automašīnas.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā