Windows 7 instalācijas problēma

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows 7 instalācijas problēma

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160266
    Anonīms
    Neaktīvs

    Lieta sekojoša..

    Iegādājos šo ASUS X552CL-SX185D datoru.

    Bez OS. Paredzēts viņam windows 8, bet darbam man nepieciešams windows 7, jo vajag IE10 [vispār iespējams downgreidot internet explorer?]

    Mēģinu ielikt wind7 caur usb.. Parāda ka “A required CD/DVD drive device driver is missing …..”, kad spiežu install now. Cik izgūglēju, bija jāaiziet uz instalācijas sākumu, jāizrauj usb un jāpievieno atkal. Bez rezultātiem.

    Labi, ierakstu diskā win7. Sāku instalēt, sadalu disku pa partīcijām, win pats uztaisa 100mb reserved, sākas instalācija.. un pie expanding files 0% kādas 10minūtes un parāda- “Windows cannot install required files. The file may be corrupt or missing. Make sure all files required for installation are avalible, and restart the installation. Error code: 0x80070017”, cik lasiju varot spiest cancel, tad aizmet uz instalācijas sākumu. Atkārtojot procesu daudiem aiziet. bet man tas pats. Expanding files pat 1% neuzkāpj.

    Ko darīt? varbūt tam USB sadabūt tos draiverus kaut kā? google skopa, un īsti daudz nezinu par šo lietu..

    #312269
    Stat1CX
    Participant

    Instalē no usb 2.0 porta, nevis 3.0

    #312270
    m_janis
    Participant

    Nu un kāda ir W7 instalācijas izcelsme ? Oriģinālais, vai torrentu lielveikalā “pirktais” ? Vismaz tavā linkā ir info, ka laptops nāk ar DOS, tātad laikam nebūs variants, ka bez čakara (vai vispār) nevar uzlikt neko citu, izņemot W8.

    #Stat1CX – Atradīsi konkrētajam modelim USB 2 ? Ir tikai divi USB 3 – un šoreiz tas nav problēmas cēlonis.

    #312271
    Anonīms
    Neaktīvs

    Stat1CX- 2.0 porti tikai (selected models), manam nav. divi usb porti, abi 3.0

    m_janis- jap, torrentu w7. lietots uz vairākiem datoriem bez problēmām. Ja nāk ar to DOS, tas nozīmē, ka citu es nevarēšu uzlikt, un ja varēšu, ar lielu čakaru? Hm, bet tas DOS jau sen tur nav.. bija win8 virsū. nesen formatēju cieto, kad liku caur disku win7.

    #312272
    m_janis
    Participant

    Nepareizi saprati. Ja nāk ar preinstalētu W8, tad daudziem jaunajiem neko citu bez čakara, vai pat vispār normāli uzlikt nevar. Ja nāk ar DOS, Linux, vai W7 – tad nav problēmu.

    #312273
    Anonīms
    Neaktīvs

    Skaidrs.. Bet tad ko darīt? Man rītdien ir jāstrādā, nepieciešams IE10, 9 vai 8

    #312274
    Anonīms
    Neaktīvs

    Interfeiss: 1x USB 2.0 1x USB 3.0 1x HDMI 1x VGA

    itkā jau info par pc ir rakstīts ka viens no abiem usb ir 2.0, bet users manual abi kā 3.0 rakstīti.

    #312275
    m_janis
    Participant

    Nu ja jau arī no DVD ripuļa tas pats, tad USB nebūs vainojams (pie tam – kur problēma pamēģināt no abiem? Vispār jau USB 3 ir zilā krāsā, bet laptopiem gan bieži viss vienādi melns.

    #312276
    Anonīms
    Neaktīvs

    Mēģināju no abiem. Abi divi zili. Tas pats vien ir..

    No DVD jau cita lieta, pāris soļus tālāk tiek.

    Varbūt jāsameklē internetā draiveri, lai kad man piedāvā rescan vai browse, varu izvēlēties? USB 3 vai kuru tur vajag, ne tā?

    #312277
    KlavsAnson
    Participant

    BIOSā startup sadaļā nomaini “UEFI” uz “LEGACY” vai kaut ko līdzīgu un pārformatē cieto disku no GPT uz MBR. Ar to vajadzētu pietikt lai W7 varētu uzinstalēt, jaunākās Linux distribūcijas var uzinstalēt bez šādas ņemšanās.

    #312278
    Anonīms
    Neaktīvs

    [img]https://www.bildites.lv/images/nms0b4m4yvkudgcubt2v_thumb.jpg[/img]

    šāds man BIOS ir. čomam reiz mainiju no UEFI uz LEGACY, jo vienkārši flashu nebootoja. bet man nekur to nevar nomainīt. Pie Advanced- USB Configuration ir Support LEGACY mode, un tur ir enabled.

    par to formatēšanu.. hm.. melna bilde.

    #312279
    Anonīms
    Neaktīvs
    #312280
    KlavsAnson
    Participant

    Vai biosa “boot” sadaļā “fast boot” un “launch csm” ir izslēgts?

    Ja nekas neizdodas, tad pamēģini šo: https://forums.mydigitallife.info/threads/32302-How-to-install-Windows-7-from-a-USB-3-0-Thumb-Drive-(FAST-installation!)

    #312281
    Anonīms
    Neaktīvs

    Boot sadaļā nav tādas lietas. ir tikai boot secība, un pie boot configuration ir Launch PXE OpROM, kurš uzlikts enabled.. ok, pamēģināšu to. Pagaidām paldies par palīdzību.

    #312282
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tā pamācība par usb man pa grūtu. draiverus atdodu tikai kā .exe utt.

    #312283
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tā pamācība par usb man pa grūtu. draiverus atdodu tikai kā .exe utt.

    #312284
    m_janis
    Participant

    Liec mierā to USB. Ja ir DVD lasītājs, tad ar to arī pietiek (izņemot gadījumu, ja jāsagatavo W7 64bit instalēšanai uz GPT partīcijām, bet ja tev bija DOS, tad tur GPT nebūs).

    Meklē vainu bojātā instalācijas failā, RAM/HDD problēmās (nu un, ka jauns), vai nepareizās darbībās.

    Pamēģini kādu Linux vai to pašu W8.1 – kas tad notiek ?

    #312285
    Anonīms
    Neaktīvs

    Izrādās problēma bija/ir ar pavisam vienkāršu risinājumu. Tātad uz cita pc mēģināju izkopēt no diska w7 ārā, kuru mēģināju installēt. Nevarēja izkopēt install.wim, jo bojāts fails[nu vai disks, bet ņēmu jaunu disku, nekur nesaskrāpēju, uzmanīgi dariju visu].. IEpirkos piratebay’ā un gaidu, kad novilksies cits w7, ierakstīšu jaunā diskā un mēģināšu vēlreiz.

    W8.1 caur disku un usb bez problēmām uzinstallēju.

    #312286
    Crow
    Participant

    Oi jā, šitas ir redzēts. Plēsu matus no pieres un sarus no zoda ārā, muļķīgi vainoju visu, sākot jau ar USB 3.0 un beidzot ar pastāvošo režīmu un pasaules kārtību, aber beigās visprastākā datu nesēja korupcija…

    #312287
    shady
    Participant

    Prakse rāda, ka jo advancētāks cilvēks, jo vairāk atsakās domāt par rāda elementāriem risinājumiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā