Windows 7 instalācijas problēma

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows 7 instalācijas problēma

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #312288
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tieši tā. Problēma bija vai nu bojāts pirmais disks, vai pats win.

    Tagad veiksmīgi ieinstallēju. Tikai īsti nesaprotu to, kapēc ieliekot draiveru disku, viņš pats sainstalēja visus draiverus, bet man ir gan IntelHD 4000, gan Nvidia Geforce, par control paneļi divi.. Kā tas iespējams? Un atinstallēju intel hd graplichs draiveri, ekrāns palika melns. labi, restartēju un uzliku atpakaļ.

    bet tas nozīmē ka nav tīri tikai nvidia geforce 710M? Vai vienkārši nesaprotu to sistēmu..

    Lai vai kā- VISIEM, kas palīdzēja, mēģināja palīdzēt un dalijās ar info, LIELS, liels paldies! 🙂

    #312289
    BERILS
    Participant

    cik ir nācies ņemties, tad vienmēr pirms “external” vkartes draivera instala, prasa intel graphic draiveri ieinstalēt vispirms.

    #312290
    Anonīms
    Neaktīvs

    skaidrs.. tagad nākamā problēma. Internets gļuko.. mājaslapas lēnām ver vaļā, kaut jaunākais draiveris ir. Signāls- visas strīpiņas. 125mbits/s, bet velkot kaut ko 5kb/s,tad limited or no connectivy, atkal iet itkā, tad uzmet kādus 100kb/s uz brīdi, tad atkal no 5 līdz 10.. bet blakus datorā viss strādā kā smērēts. ar lan vadu arī iet perfekti. bāc, ar to jauno datoru viens čakars.

    #312291
    Anonīms
    Neaktīvs

    kaut kas galīgi ar to datoru nav.. laikam pilnīgi un galīgi windows 7 neatbalsta??? Drausmīgi.. DRAUSMĪGI gļuko viss. lai utorrent ieinstallētu, vajadzēja 10 minūtes, jo katrs logs iesala uz minūti.

    #312292
    samurajs
    Participant

    Ar to datoru viss ir oki, vienīgi rociņas līkas. Ja spēji ierakstīt līku Win, kur garantija ka nav līki draiveri? Š im modelim mēdz būt 5 dažādi Wifi čipu veidi. Tas nekas, ka mājaslapā 2 minēti. Papriekš pēc Vendor_ID jānoskaidro kurš ir tavējais. Tad meklēsi Win7 draiveri konkrētam čipam. Piem. ja tev būs populārais Atheros AR9285, draiveri ņemsi te:

    https://www.atheros.cz/atheros-wireless-download.php?chipset=37&system=5

    Lielākoties Win8.1 draiveri der Win7, bet ir izņēmumi. Zinu ka ir frukti kas pamanās 64bit sistēmai uzmaukt 32bit draiverus utt. 😀

    Pirmais darbs: noskaidro vai tev nets ar WiFi un nets ar vadu vienādi sūdīgi iet? Vaina var būt arī rūterī, sistēmā….

    #312293
    Oskars D
    Participant

    Tu cietā diska noslodzi skatījies? Izklausās, ka disks patstāvīgi aizņemts / dodas pie tēviem.

    #312294
    zi007
    Participant

    Uzliec jaunu ssd disku un aizmirsti par bremzēm! Man iepriekšējais disks 1x izmeta pat zilo ekrānu. Kad tā vietā uzliku ssd disku, tad datoram radās jauna dzīvība un bremzes vairs neredzu!:)

    Labāk liec Windows 10, tad nav problēmu ar draiveriem… ja nu tikai wifi draiveri būs jāliek…

    #312295
    Anonīms
    Neaktīvs

    bremzēšana pati no sevis pazuda, tagad viss notiek super ātri. bet kad bremzēja, nebija noslogots.. RAM tikai 1,42gb.. bet nu tā pat.

    Es noskaidroju, ka man ir MediaTek MT7630E wifi karte, arī sameklēju jaunāko draiveri. kurš der uz win7 64bit.

    tas pats. Labi, izdariju tā, ka pieliku pie LAN vada arī. UZliku utorrentā vilties spēli, kāpieslēdzu pie lan aizgāja uz pilnu neta jaudu. UZspiedu un local are connection disable, tad izrāvu lan vadu, aiznesu datoru uz otru istabu. Varēju brīvi sēdēt inetā, viss gāja perfekti. Atstāju pa nakti lai novelkas spēle, no rīta eju inetā, power iso novilkt, un 120bytes/sec.. UZ 1 sekundi vajadzēja pie lan pieslēgt, atslēgt un atkal tagad iet, kaut neko nevelk. bet noteikti ne uz ilgu…

    #312296
    Anonīms
    Neaktīvs

    zii007- tagad par to nav beeda, kā jau teicu. uztrauc internets. Windows 10? Es jau win7 lieku tikai tapēc, ka pēdējā IE versija uz kuras ir iespējams strādāt ir 10. (uz 11 never neko vaļā, to ko vajag, neatbalsta)

    Sarumaj- pirmais darbs izpildīts jau sākumā. man blakus stāv otrs pc kurš visu laiku caur wifi pieslēgts. viņš strādā perfekti.

    Es pamēģināju atinstalēt wifi draiveri, uzlikt atkal.. tieši tas pats.

    #312297
    romajo
    Participant

    Tais ražotāju (datoru) mājaslapās ne vienmēr ir pēdējie draiveri atrodami, kā arī ne vienmēr jaunākais draiveris ir tas labākais variants. Manam Hrenovo ar wi-fi gļukoja, draiveris ar it kā pēdējais no hrenovo lapas. Pie nelielas slodzes viss puki čiki, kā uzdod slodzīti, tā sākās taimauti līdz vispā izrubās. Paguglēju un izrādījās, ka ir arī jaunāki draiveri, kas arī tika uzinstalēti un tagad viss pamatā ok, tik pie slodzes tāds lielaks pings uzlec ~500ms, bet savienojums nepārtūkst. Tākā meklē tik draiverus.

    Un jā, kas notiek, ja palaiž no kāda live cd?

    #312298
    LooNeY
    Participant

    Vēlviens gudrītis atradies, kurš uzskata, ka Windows beta versiju ir labi likt kā pamata OS….. Nav brīnums, ka pilni forumi ar čīkstuļiem par w10 problēmu tēmām pēctam

    #312299
    grisha
    Participant

    Š eit visu pateici. Izmantot IE netam? IE der tikai, lai novilktu Chrome, Firefox, Safari u.t.t. browseri.

    IE jau ir pēdējā lieta ko izmantot.

    #312300
    m_janis
    Participant

    Quote:

    pēdējā IE versija uz kuras ir iespējams strādāt ir 10

    Varētu par šo sīkāk ? Ja vien neesi web koderis, kam jāpārbauda, kā kārtējais projekts izskatās uz vecākām versijām un dažādām platformām, tad par IE lietošanu grisha jau visu pateica – lietojams tikai 1 x, t.i. pēc sistēmas uzinstalēšanas.

    #312301
    Anonīms
    Neaktīvs

    man darbam nepieciešams IE, pēdējā versija uz kuras ver vaļā sistēmu, ir IE 10, uz 11 balta lapa. tā pat kā uz citiem pārlūkiem. Jā, un es strādāju VIASAT LATVIJA. ipcallcenters.eu, ja sīkāk stāstu. win7 ir, darba sistēma iet, bet….. wifi veljoprojaam gļuko. arvien trakāk un trakāk. netieku galā. lieku vecākus draiverus un tas pats. inetā ieiet var caur wifi, bet pus stundu loading. task manager rāda ka noslogojums wifi ir, max 0.09%.. tagad nākas caur vadu sēdēt netāaā.. jā, un īsti ērti tas nav.

    #312302
    Anonīms
    Neaktīvs

    tad lūdzu iedod kādu linku, kur atrast kādus jaunākos draiverus? ir visi izmēgināti.. gūglēt māku. still tas pats. tad vienu brīdi uzspiedu troubleshoot, toubleshoot vai kā to sauc, rādija ka gateway problem. netieku galā ar to wifi. tā jau liktu win8 vai 10, bet man, kā jau minēju vairākkārt, darbam nepieciešams IE, pēdējais 10tais. cik sapratu, uz win8 var uzlikt IE10?

    #312303
    romajo
    Participant

    Es, to draiveri meklēdams tā biju izbesījies (jo nevarēju neko atrast arī realtek lapā), ka izmanoju driver identifier https://www.driveridentifier.com/download.php , bet ne jau visi arī no tā piedāvātajiem draiveriem derēja. Lai draiveri novilktu proga grib lai reģistrējies vai ielogojies no facebook jeb google konta. Nekādi dranķi bonusā nenāca un piemaksāt nepieprasīja (kā to dara daža laba šāda veida proga).

    #312304
    3Dklucis
    Participant

    目前,王牌流媒体(TorrentStream)未实现支持的Andr​​oid,智能电视和电脑使用非Windows操作系统。为了填补这一空白,并观看peredostavit绝对是所有的用户,我们已经推出了专门的TS-代理广播的能力。

    TS-PROXY让您观看所有频道的电视洪流运行任何操作系统的任何设备和智能电视的计算机上。

    为了支持该网站的每月150卢布的金额,你可以使用通过我们代理的TS-标准技术IPTV(OTT)观看电视洪流的另一种方式。

    #312305
    Mahmuds
    Participant

    Es parasti, ja nu nekādi nevaru kādam dzelzim atrast pareizo draiveri, izmantoju “DriverPack Solution 14”. Ar to vienmēr ir izdevies visu korekti pieinstalēt. Tikai jāizņem visi ķeksīši no nevajadzīgajām progām ārā, citādi sainstalēs veselu kaudzi visādu herņu 🙂 !

    #312306
    Anonīms
    Neaktīvs

    pamēģināju. atinstalēju draiveri wifi, uzliku driver pack solution 14, still tie paši lagi.

    ātrākais veids, kā tikt no viņiem vaļā, ir ieslēgt datoru un nemēģināt ieiet i-netā kādas 10 minūtes, tad beigās sāk strādāt, kā vajadzētu. sākumā nežēlīgi ilgi ielādē visu.

    #312307
    Anonīms
    Neaktīvs

    tieši tas pats kas ar driver pack solution 14.. Sameklēja draiveri, ieliku.. vēljoprojām neiet. draugos iet minūtes divas. ja atstāju ieslēgtu datoru, un pēc ieslēgšanas neesmu izmantojis inetu, 15min paiet un aiziet. Gateway problēma, bet nesaprotu, kā atrisināt.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā