Windows 8.1 faniem

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows 8.1 faniem

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #316356
    usins
    Participant

    Jā, tikai LTS un tad, piemēram, ubuntu jāsagaida .1 versija, kad salabotas visas lielākās kļūdas. Bet Ubuntu ar sāk saīsināt LTS termiņus un aizvien biežāk uzmācas ar atjaunināšanu. Sen neesmu uz desktopa lietojis Linux, uz serveriem gan stāv, ik pa laikam uzlieku drošības atjauninājumus un pārējais iet sdavu gaitu.

    Vēl par šo pašu testu- ir kaut kā stulbi testēt ar spēlēm, tik daudzas lietas var noiet greizi, jo programmētājs vienkārši nav pratisi izmantot jaunākās fīčas, greizs kods utt…

    Adekvātāki testi ir tie, kuri pārbauda kā dzelzis sastrādājas ar operētājsistēmu ar minimālu starpnieku skaitu.

    Kā arī inetresē, kā uzvedās Windows 7 tīklā, un kā Windows 8. Cik ātri atrod tīkla prinetrus, NAS, TV, Router utt. Cik ātri darbojas ar tīkla resursiem, kā uzvedās AD, kā mainījušās GPO utt. Tur parādās OS atšķirības, nevis hipiju kodētās spēles, kuras ir copy-paste no vecajām un tekstūru mainīšana. Cik spēlēm no pieminētajām ir pārrakst’ti dzinēji uz Windows 8? Viņi knapi pieslīpēja spēles dzinēju priekš Windows7 un jau atkal jāmaina, protams nekas netika mainīts, tikai copy-paste un pieslīpē tekstūras nedaudz, lai acij tīkamāk. Tāpēc vērte’t spēles ir, maigi izsakoties, debīli.

    #316357
    Aldis
    Participant

    Winda māžojas ne pa knapam. Piemēram ar Apple tā nenotiek, tie ik pa gadam izlaiž jaunu Mac Os, kas principā ir papildināts iepriekšējais, un viss notiek pamazām – mazāk arī sūdzās lietotāji.

    #316358
    LooNeY
    Participant

    mūsdienīgs wind. PC 300eur+ maksā, iMac 1500eur+… you’r feeli’n where im going? 😉

    Eipļš uz vienas datorvienības nopelna vismaz 5x vairāk nekā m$ turklāt savācot visu peļņu sev un nedaloties ne ar vienu, tātad epļs var vismaz 5x ilgāk softu marinēt un nedomāt ko jaunu pa maksu lai pisaistītu cilvēkus lai tie dod naudu kompānijai…. Nemaz nerunājot par iCietumu, kur apple ir ‘sava’ līnija ar 5 kofigiem, kurus nevari pats uzlabot tatad no OS puses, kā arī no programmu izstrādātāju puses var bez buggiem softu taisīt un mierīgi 100% garantēt, ka nebūs gļuki.

    Uz m$ produkta ir JÄ€STRÄ€DÄ€ VISAM BEZ IEVĒROJAMIEM BUGGIEM(gan kaste kurā kamītis skrien, gan kaste četrciparu vērtībā un uz visām pārējām ento 100 000 000 konfigurāciju pa vidu)

    Pameiģin uzlikt osX uz dajebko citu izņemot tām ‘īpašajām’ konfigurācijam…. Tagad pameiģin uzlikt windowsu uz dajebkuru kasti kurai komponentes strādā… Kurš būs uzvarētājs?

    Tapēc arī microsoft nekad mūžā nevarēs iet apple ceļu OS līmenī un to atjaunināšanā. Divas dazādas pasaules.

    kasis0001 Ir bijuši daudzi precendenti gan uz laptopa gan PC, ka ‘Aero’ uz w7 slēgājas turpu šurpu jo w7 tā patīk vai softam/spēlei nav ierakstīta kāda īpaša koda rindiņa un ta viņš nezin ko darīt ar to effektu… Tas nav forši, tapēc pēdējos w7 dzīves mēnešos vispar viņu novācu nost jo reāli bija līdz baltkvēlēm tas.

    3rd party sūū modifikācijas NEKAD mūžā neesmu instalējis un NEINSTALĒŠ U, tas ir tikpat stulbi, kā sēdēt uz krekota antivīrusa vai tikpat labi vienkārši aizej uz maskačku, atdod savu pasi, tiesības, maku un gaidīt, kas notiks.

    Par startu – laikam tagad tu esi kroplis palicis spiežot nevis kreiso pogu, bet labo pogu uz peles. Search arī tur ir atrodams(kopā ar visām vajadzīgajām lietām bez uzspīlēta/uzpūsta/pārkrāsota menu), bet vieglāk ja tev vajag search ir atrodams charms barā, tapēc tāds tur astotajā pastāv…

    Pilnīgi es skatos, ka tev jāiet un jākārto ‘I invalīdu grupu’ jo esi pielīdzināms ÄŒernobiļas AES seku likvidētājam lietojot windows 8! Nesmīdini ar savu slinkumu un ierobežoto domāšanu citus…. 😀

    #316359
    nevertell
    Participant

    Ou, bet MS produkti reti kad strādā tur kur viņiem vajag. Windows ļoti iesakņojas esošajā h/w setapā, kamēr ābola opsistēmu var viegli virtualizēt. Un OSX’u var likt arī uz neāboliem, un tas ir darīts entās reizes, un priekš hārdvāres, ko nesupportē ābols, ir sarakstīti draiveri, kas strādā lābāk par to analogiem uz windows. (a tas tā tāpēc, ka šie paņem linuksīgu draiveri un pielāgo priekš osx)

    Kad tu saki, ka windows’am ir jāstrādā VISAM BEZ IEVĒROJAMIEM BAGIEM, tu patiesībā saki, ka Windows’am ir jāstradā ar visiem X86 dzelžiem, kas ir izlaisti pēdējo 5 gadu laikā. Kamēr linux kernelis dropoja supportu 386 inteļiem pirms mazāk kā gada.

    Lunahod, es skatos, ka esi diezgan izglītots šajā tematā, vari lūdzu man pateikt, kāpēc windows 8 nav shadowcopy ? Vari man pateikt, kāpēc windows 8 mēģina apdeitot draiverus manā vietā ?

    Un pļet, es varu piekļūt serčam ar vienu kījstrouku ? Jo uz septītā es nospiežu visuvareno windows pogu uz klavieres un sāku klabināt p0rn foldera path’u, spiežu enter un BOOM, varu jau sākt slidināt roku ar lubrikantu. Charms bar ir idiotisks izdomājums.

    Un ļurinātāji, kas kurn par Aero, tas arī ir idiotisma rezultāts, nevajadzīga kerņa, kas laptopam ēd nost bateriju. Un svičot starp krutām un nekrutām logu dekorācijām arī ir stipri par grūtu priekš Windows logu menedžera. Bet godīgi sakot nezinu nevienu logu menedžeri, kas to spētu izdarīt ‘jauki’. Un visas caurejas sastāvā, kas izvadās no katra windows 8 lietotāja, nevajadzētu būt pļūtam par Aero. Ja jums kremt, ka logu robežlīnijas neizskatās kā agrāk, mošk jums jāiet uz mākslas muzeju pētīt gleznu rāmīšus. Ja jums kremt, ka lietas vairs neizskatās tā kā agrāk, windowsam taču vajadzētu būt vienkārši ‘themojamam’, ne ?

    #316360
    iKey
    Participant

    Nevertell, W8 arī tas pats [Win] un drukā meklējamā faila vai progas nosaukumu.

    #316361
    LooNeY
    Participant

    Liec serveri un būs tev, mājas lietotājiem diezgan nevajadzīga fīča, vismaz vairumam, tapēc arī izņemta. (ta pat kā pirāteļiem visiem, kā viens vajag ‘Ultimate’ jo citas versijas neatbalsta dr.lv un inbox majaslapu apmeklēšanu)

    Tas draiverus pats apdeito lai pasaules cilvēcei nebūtu japiepūlē savi tuklie pirkstiņi, īpaši jeņķiem jau tas ir smags gadījums, kur jāsūdz tiesā jo ”pārpūlētos” ja pašam draiverus būtu jāliek. (tas nenozīmē, ka nevar automātiku atslēgt)

    VIENS kījstorks ‘F3’ Uz klaveres man sērčo 😉 Bet ja ar peli tad, kad vajag aizbīdos un labajā pusē parādas search un uzspiežu to pašu 1x klikšķi kas būtu start search gadījumā…

    #316362
    shady
    Participant
    #316363
    kasis1000
    Participant

    LooNeY ir dezinformātors, tāpat kā represētās krievu tantes centrā. Žēl gan, ka tādi vēl vēljoprojām uzturās mūsu sabiedrībā, ceru, ka ilgi vairs tu nemocīsies.

    LooNeY W8/W8.1 uzskatāmais Menu – tas nav StartMenu, kurš atveras ar labo klikšķi, ar kreiso diemžēl atveras Metro(ja neesi kreilis, ar citiem peles uzstādījumiem).

    Attēls Nr.1: https://s9.postimg.org/63q1p2wr3/windows_8_start_button_3aa.jpg

    Un otru attēlu, kurā minēts, ka Windows 8.1 Update 2 paredzētais StartMenu, pārcēlās uz Windows 10 OS.

    Attēls. Nr.2: https://s28.postimg.org/c3hzgd9gt/Screenshot_2015_04_01_22_37_35.png

    avots: https://www.winbeta.org/news/microsoft-has-quietly-released-windows-81-update-3-november-update

    Un tagad es varētu salikt, tieši tāpat, kā Tu, visādus praida attēlus u.t.t., bet es to nedarīšu. 🙂

    #316364
    Andron MacBeton
    Participant

    Man tā “šķiet”, ka nedrīkstētu te pļūtīt un žvankstēt tādi sūdeļi kas nav sākuši no MS-DOS.

    Tādiem daunelīšiem nevajadzētu būt teikšanai.

    #316365
    shady
    Participant

    Š oreiz betonam jāpiekrīt pa visiem 100…. Jaunā paaudze, kura tik “XP” ir redzējuši – nekas labs nav. Klikšķināt ikoniņas un skatīt bildītes var pat 3 gadīgs bērns…

    #316366
    Aldis
    Participant

    Pievienojos betonam!

    btw.. neceļas roka kaut ko rakstīt, pat apstrīd to pašu acīmredzamo ka Windows 8 NAV start menu, bet kaut kāds properties menu, u.t.t.. kur nu vēl tālāk, kas te auzās iebraukts un pieņemts par vienīgo patiesību… allelujah..

    #316367
    LooNeY
    Participant

    Un tavs points ar šo ir kāds tieši?

    Parādi KUR esmu rakstījis, ka w8/8.1 ir ‘start menu’????? KUR??!?

    Mazais pokemoniņ, labāk lien atpakaļ pamatskolas solā un pamācies aizstāvēt savu domu ar reāliem faktiem nevis ar kādām absurdām savām hipotēzēm, kurus vēlies redzēt lai tikai varētu bravūrīgi anonīmi aiz segvārda padirst pretī.

    P.S. Datorēra man sākās ar w95 😉

    #316368
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vainīgs.

    #316369
    izluks
    Participant

    Man tiešām slinkums celt augšā vecos topikus no kādreizējā danger, tagadējā inperil… Ja Jums cienītais kompjūtera ēra sākās ar win95… lēnu gan Jums “Pieleca”

    #316370
    ExDec
    Participant

    Absolūti bezjēdzīgs tests. Spēles noteikti nav rādītājs par to, cik laba ir kāda OS vai pati sistēma kā tāda. Lielisks piemērs tas pats GTA4, kurš pirmo mēnesi pēc iznākšanas bija faktiski nespēlējams uz daudzām high-end sistēmām, kamēr daudziem budžetniekiem griezās bez problēmām. Ja veidotājam līkas rokas, tad tur nu nekādā mērā vainīga nav ne OS, ne visa sistēma. Arī šitajā “testā” redzam lieliski, ka lielā daļā gadījumu FPS atšķirība ir 0,1-0,3fps robežās. Un ņemot vērā, cik neoptimizēti mēsli tiek palaisti tirgū, tad šis ir pilnīgi subjektīvs “tests”.

    #316371
    kasis1000
    Participant

    LooNeY sorry, bet Tu esi pilnīgs daunis vai izliecies? Pats sarakstīji, izliecies ka neesi rakstijis un vēl kaut kādu sviestu par pamatskolu runā? Skolas skolotāji Tev to stāsta vai vecāki?

    ExDec tās nav 0,1-0,3fps robežas.

    Ieinstalē uz 8.1, GTA V. un abiem GTA V launcheriem uzliec Windows 7 compatibility mode.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā