Windows 8.1 Preview atsauksmes

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Windows 8.1 Preview atsauksmes

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158561
    samurajs
    Participant

    Droši vien daudzi no jums būs izmēģinājuši Windows 8.1 Preview. Kas vēlas – bez problēmām var to iegūt Microsoft mājaslapā.

    Tad nu novērtēsim Microsoft jaunāko darbu! No sevis varu pateikt, ka ir tur šādas tādas kļūdas, kas betai būtu piedodami, bet kopumā progress ir jūtams. Biju cerējis vēl uz dažiem pilnveidojumiem, bet nav izslēgts, ka RTM laidienā tie vēl parādīsies.

    #299859
    richijs
    Participant

    Izņemot start pogas parādīšanos nekādu atšķirību neesmu sajutis.

    Par maz variantu jo nesaskatu progresu, bet nav tik traki ka w8 lietojams tikai ar skārienjūtīgiem ekrāniem

    #299860
    RicoPico
    Participant

    Kopš neseniem laikiem esmu pievērsies atvērtā koda reliģijai. Sorry, Microsoft. Aizgāju pat nepamēģinot kas tas “Windows 8” tāds vispār ir. Godīgi sakot, nav arī nekādas intereses. Cītīgi apgūstu komandrindu.

    #299861
    bumbulis
    Participant

    Pievienojos richijam par to, ka nejūtu nekādu atšķirību, izņemot start pogu.

    #299862
    Aldis
    Participant

    Emm..

    Man ir Windows 8 retail jau virsū uz PC, vai šo var likt normāli virsū un nekas nezūd, upgradojas utt, vai tomēr nē? Tas tā, pie reizes. 🙂 Varbūt kāds ir eksperimentējis.

    #299863
    shadow118
    Participant

    Vot šito es arī gribētu zināt, piem kā uzvestos kreisā starta poga (StartIsBack) savienojumā ar viņu augšāmcelto variantu?

    #299864
    samurajs
    Participant

    Uz produktīvas sistēmas šito gan pa virsu neliec – tā ir beta. Kad rudenī būs RTM – varēsi likt.

    Windows 8.1 var dabūt gan kā programmu, gan kā ISO. Ar pirmo nekam nebūtu jāpazūd, bet ISO ir tīra instalācija no nulles. Es tieši to testēju.

    #299865
    Stat1CX
    Participant

    Piebildīšu, ja tagad uzliksi betu, pēc tam kad iznāks fināla versija būs jātaisa reinstall, uz betas nevarēs uzlikt final versiju, tā kā rēķinies ar to, kad iznāks final varēsi taisīt reinstall.

    #299866
    Wuu
    Participant

    Kā var Windows 8 lietot… Es lielāku mēslu neesmu redzējis, jo tālāk jo trakāk. Skotijā padzīvoju kur vienīgais pieejamas dators bija ar Windows 8, gan īpašnieks nepārtraukti spļaudījās. Es pēc otrā mēģinājuma atteicos no tās mašīnas lietošanas. Es jūtu ka Windows 7 lēnāk paliek par Xp aizstājēju un pārējos M$ garadarbus varēs vel gadus 7 ignorēt…

    #299867
    Quagmire
    Participant

    Testējis neesmu, bet pēc screenshotiem spriežot, tik pat liels mēsls kā astotais. Lai mūžam dzīvo Windows 7 (un uz vecā datora Windows XP)!

    #299868
    shadow118
    Participant

    “…bet pēc screenshotiem spriežot…”

    Tu vispār astoto esi pamēģinājis?

    #299869
    aoma
    Participant

    Tā kā labu laiku jau esu uz virtuālās trenkājis pirmo preview, bet kāds bija 8-nieks, laimīgi piemirsis 😀 tad nekādu starpību nejutu.

    Jāsaka gan, neliku tīro, bet uzmaucu pa virsu, tāpat kā iepriekšējo, pie tam, neskatoties uz brīdinājumiem, nekas jāpārinstalē nebija, visas progas darbojas. Redzēs, kā būs ar final.

    #299870
    aly`
    Participant

    astotajam nav ne vainas, tik tie visi flīžu mēsli un bakstīšanos pa stūriem negāja pie sirds. Patika tik kā astotais izskatījās, tāpēc uzliku w8 theme uz w7 un viss ideāli 😀 pat ramu tagad par 300mb izmanto mazāk 😀

    #299871
    Quagmire
    Participant

    Jā, esmu un neredzu iemeslu, kāpēc būtu jāizmanto astotais, ja septītais ir ērtāks un labāk izskatās.

    #299872
    garaisezis
    Participant

    vakar uzliku update 10.8.6 nesūdzos, Mac OS iet kā gājis, parādījās stabilāks usb3 kontrolieris uz HDD ar NTFS partīcijām….

    #299873
    Triggers
    Participant

    W8.1 ir W8 + kosmētiskie uzlabojumi + visi pači.

    Nevajag tur gaidīt kaut kādus baigos brīnumus, tas nav jauns OS ! 🙂

    #299874
    Jaunzems
    Participant

    Kur ir variants “Windows 8 jau iepriekš bija lielisks un 8.1 ir vēl labāks”?

    #299875
    NPK
    Participant

    Noņemiet banu betonam, lai arī kāds var nobalsot par 6. variantu 😀

    #299876
    system32
    Participant

    Tie, kas nav lietojuši W8, vajadzētu atturēties komentēt šeit, jo es, ja nezinu kā pareizi lietot velosipēdu, nemācīšu citiem kā braukt.

    Un man patīk tas, ka vairs nav kā w7 – Windows 7 Home Basic, Home Premium, Business vai Ultimate. Ir vienkārši W8 un W8 Pro.

    Vienīgais, kas man jaunajā nepatīk ir tas, ka man bija grūtības visu darīt, ja nebija pievienots MS konts. Patīk tas, ka var uzreiz iebūtoties ekrānā, nevis Metro.

    Es teiktu, lai šādi turpina, ir labi 🙂

    #299877
    Eudoxus
    Participant

    Lietoju gan 7 gan 8, nav nekādas atšķirības ērtuma ziņā. W8 ir krietni žiperīgāks. Ä€trāk startējas, ātrāk pamostas no sleep utt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā