Windows 8.1 Preview atsauksmes

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Windows 8.1 Preview atsauksmes

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #299878
    shadow118
    Participant

    ja uzliek Start menu, tad ērtuma ziņā ir tas pats vien ir, a izskats ir tīri subjektīvi, man tie kantainie stūri kaut kā labāk patīk

    #299879
    shadow118
    Participant

    Man liekas vēl bij W8 Enterprise

    #299880
    system32
    Participant

    Enterprise ir tas pats Pro, tikai bez iespējas pievienot Media Centru un ir domāts vairāk uzņēmumiem 🙂

    #299881
    m_janis
    Participant

    Quote:

    … man bija grūtības visu darīt, ja nebija pievienots MS konts…

    Kā tieši problēma izpaudās ? Lietoju W8 kopš pēdējās betas, nu jau pusgadu legāls W8 Pro (pirkts kad bija akcija par padsmit Ls) un nekādu problēmu. Nekur nekas nekādiem mākoņiem vai M$ fīčām nav (un nebūs) piesaistīts, viss smuki apdeitojas un ne par ko nebrēc. Ja nu kādam specifiskas vajadzības – varbūt tad vajag. Iespējams, instalējot neesi atslēdzis visu nevajadzīgo.

    Ä€trdarbība labāka kā W7, flīzes redzu tikai dažas sekundes startējoties, līdz paspēju nospiest win taustiņu, nepieciešamākie šortkati uz desktopa, reti vajadzīgie gan flīzēs, bet tāpēc jau, ka reti vajag. Izslēgšana ar Alt+F4 daudz ērtka kā caur Start, arī W7 slēdzu caur šo kombināciju, Start pogas neesamība absolūti netraucē.

    W8.1 pagaidām neesmu uzlicis, jo uz esošās sistēmas svarīgi nepabeigti darbi, negribas riskēt un ko nograut, bet kad būs gala versija – tad jau pāriešu.

    Pirms W8 izmēģināšanas arī lādējos par flīzēm, Start neesamību u.c., bet kopš pastrādāju – par W7 (ar visiem aero u.c. bling, bling nejēdzībām) un XP vairs dzirdēt negribu.

    #299882
    system32
    Participant

    Es par 8.1 runāju 🙂 W8, man arī nav bijušas problēmas.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā