Windows 8 dodas dzīvē no rītdienas.

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Windows 8 dodas dzīvē no rītdienas.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #291460
    usins
    Participant

    Pagaidām nelietošu. Ne jau maģiskās SP1 dēļ. Bet vienkārši neredzu jēgu. Kas tur ir izlabots : COM nedaudz paravēts un WindowsRT pavirsu uzsēdināts. bet vēl joprojām gļuki un ievainojamības kopš 1990. gada velkās līdzi, lai tikai koderiem nebūtu jāpārkodē visas savas milzīgās progas. Reāli tikai metro aplikācijas būs daudz maz mūsdienīgas un viss.

    P.S.- bet kaut kad darbs piespiedīs pārcelties uz jauno OS

    #291461
    Jaunzems
    Participant

    Tu smīdini tautu.

    #291462
    Anonīms
    Neaktīvs

    joprojām nesaprotu, kur esi pazaudējis multitāskingu.

    [img]https://formatc.lv/1.jpg[/img]

    [img]https://formatc.lv/2.jpg[/img]

    #291463
    Anonīms
    Neaktīvs

    augtākminētie “palagi” bija reply -> Aldis

    #291464
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu vispār jau vecīt es ar “sēdu” uz XP (un Lubuntu). Un ja mēs paskatamies SySS diriča klipiņus tutrubā, viņš arī. Diezgan daudz par tevi gudrāku cilvēku lieto XP. Par smieklīgu pierādi tikai sevi, jau kuro reizi…

    #291465
    Brutto
    Participant

    Nē, jo absolūti nav nepieciešamības pēc tāda Win8, ja pilnīgi pietiek ar Win7.

    #291466
    BERILS
    Participant

    Quote:

    Diezgan daudz par tevi gudrāku cilvēku lieto XP.


    Nu tad beidzot skaidra tava mēraukla , GAUME/OPERĒTÄ€JSISTĒMA 😀 !

    Laikam būšu mainstrīmera kakainis ar w7.

    thanks for blessing.

    #291467
    rizhee
    Participant

    vēl jau varēji iemest screenu no metro divām reizē atvētām aplikācijām.

    #291468
    Willis
    Participant

    Ja reiz Windows 8 ir iznācis, loģiski būtu ja Windows 7 paliktu lētāks kā novecojis produkts 🙂 un visi sāktu lietot licencēto 🙂 !

    Nevar nepiekrist McBetonam, esmu redzējis pie somatologiem uz kompjiem Windows XP un ne jau aiz skopuma, vai nav kas uzliek viņi neliek Windws 7 ..

    Man līdz šim pat doma nav bijusi pāriet uz Windows 8, W7 man pietiek atliektiem galiem .

    #291469
    osy
    Participant

    Man pietiek ar XP pagaidām. 😀

    #291470
    Foxsk8
    Participant

    O jauns lauks paradījies beidzot, būs jātaisa flīzētās aplikācijas un citi brīnumi. Uzskatu ka W8 reāli varētu lietot tikai planšetēm, parastam pilnīgi pietiek ar W7 vai kādu citu os.

    #291471
    Garinsh
    Participant

    Izmantoju pievilcīgo piedāvājumu un par 15 eirikiem upgreidoju savu lapsi, sākumā izteikti dīvaini šķiet, bet nekur tālu tas septītais nav aizlīdis un ja nu galīgi nevajag, tad metro jāredz vien tik reizi dienā pēc datora ieslēgšanas.

    Ä€trāks bootups un mazāks resursu patēriņš tomēr pievilcīgs, kā arī tīri dizainiski bez touch skrīnu flīzēm astotais tīri labi iet pie sirds, aero nemaz netrūkst.

    #291472
    Willis
    Participant

    Nu tad kā tur sastāv, sakarā ar jauna Windows’a parādīšanos vecais Windows 7 paliks lētāks ? 🙂 Vista Buisness tagad nemaksā necik, gandrīz vai piemaksā par pikšanu !

    #291473
    Evers
    Participant

    Š o laikam izlaidīšu, nepatīk. Turklāt pēdējā laikā vienkārši nav vairs laika spēlēties.

    #291474
    Sid
    Participant

    Es gan lietoju jau kopš betas laikiem un, ja man ir viena sūdzība, tad tas ir meklētājs – 7-ajā tas strādāja nesalīdzināmi labāk. Ceru, ka to līdz SP1 saremontēs. Citādākā ziņā – mazliet ērtāks 7 ar uzprišinātu UI un labāku ātrdarbību.

    Kas attiecas uz tiem, kas kunkst par Metro UI – kur ir teikts, ka ar to ir jāaizstāj logi? Nepatīk – nelieto.

    #291475
    dzhonsons
    Participant

    Ir OEM W7 – pie tā tad arī pagaidām palikšu.

    #291476
    Nettwerk
    Participant

    Katra jaunas OS versijas iznaakshana ar jaunaam iespejaam un citaam lietaam ir speeleeshanaas? Tad jau vareeji vien lietot DOS. Kaapeec to nelietot? Tiem kas te tagad bljauj skat, ka nesanaak taapat kaa ar XP. Ko visi saakumaa nolika un tagad te slavee. Kaa vieni pokemongalvas rej ka suuds utt, paareejie skrien liidz. Tipisks pokemongalva ir sheit youtubee atrodams. https://www.youtube.com/watch?v=iXnSznTp_7c

    https://www.youtube.com/watch?v=Ma1t0RI1QHA&feature=plcp

    Es varu teikt ka nepaies gads ka vairums atziis ka Windows 8 ir lieliska OS un lietos to. Jo uz doto briidi jau Windows 8 darbojas daudz labaak par visiem XP un Windows 7 ieskaitot. Metro Ui nav jaalieto ja neveelas. Metro UI ir tikai saakumaa iesleedzot datoru.

    #291477
    shady
    Participant

    Domāju, ka ne tikai daudzi lietos Win8, bet arī tik ļoti zākāto “metro” UI.

    #291478
    Evers
    Participant

    Es vienkārši teicu, ka man nav laika priekš Windows 8, windows 7 ir lielisks, to arī turpināšu izmantot.

    Vienkārši pēdējā laikā dzīvīte tāda dikti raiba. 🙂 IT pasaulei vāji sekoju līdzi.

    #291479
    usins
    Participant

    Nu nu… 95. gada iesprūdušajiem….

    Windows 8 desktop datoriem nekas reāli nav mainīts. Vairāk ir čakarēts WindowsRT planšetēm uz ARM procesoriem, tur ir šādas tādas lietas ieviestas no jauna.

    Ja nav svaigi dzelži, tad mierīgi ar XP var iztikt, bet vairāk jābīstas par drošīas caurumiem, jo īpaši nepieredzējušiem lietotājiem. Parastajam lietotājam ieteicams ir tikt līdz Windows 7, jo tomēr tur atbalsts nedaudz lielāks un drošības atjauninājumi ilgāk par XP būs.

    P.S.- Kopš izlaišanas Win8 pārdot (pārsvarā upgrade pa lēto) nedaudz virs 4 mil. kopijās. Tas nav nekas priekš Microsoft tirgus daļas.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā