windows vista

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas windows vista

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #174747
    Sid
    Participant

    memorex, a vai tad ofisa darbiniekam tas aero vispār ir vajadzīgs..?

    #174748
    memorex
    Participant

    Sid un tad priekš kam vajag Vistu? :rofl:

    #174749
    Sid
    Participant

    Godīgi sakot – es nez, man pagaidām ir labi arī uz XP. 🙂 Lai nu kā, ne jau aero ir vienīgā vilinošā fīča, ko piedāvā vista. ;]

    #174750
    usins
    Participant

    ofisa darbiniekam pietiek Windows 9X, ja skatās kādu daļu no OS potenciāla tie lieto 🙂 njā

    #174751
    memorex
    Participant

    Izlasi kāds ir poll jautājums… Labi, dažas lietiņas vel tur ir, bet nekā vitāli svarīga, un pilns ar caurumiem.

    #174752
    Sid
    Participant

    Ļoti labi redzu, kāds ir poll jautājums. ;] Bet tas nenozīmē, ka to brīnumu kādam baigi vajag, es, kad lietoju PC-BSD, compiz-fusion jau SEN kā vairs neizmantoju, jo, imho, tas ir nevajadzīgs eye-candy’s. ;]

    #174753
    usins
    Participant

    memorex wrote:

    Izlasi kāds ir poll jautājums… Labi, dažas lietiņas vel tur ir, bet nekā vitāli svarīga, un pilns ar caurumiem.

    Nav gan daudz caurumu. Suņa murgi, kaut kā nav skandāli, ka masu vistas laušanas notiek.. sogad tak krakeri un hkeri vairāk mājas lietotājus ņems priekšā. Neko nemanu… njā, neviens vēl nav neko uzlauzis.. tikai labaratorijās.. njā

    #174754
    Foxsk8
    Participant

    Iespējams šodien mana māja par kūti pārvērtīsies, jo taisos to “Vistu” tuvāk apskatīties 😀

    #174755
    aidskillz
    Participant

    Par Vistas draiveru stabilitāti:

    Uz SLI sistēmām nVidia draiveri mēdz aiziet ciet, tas gan neizraisa krešu, bet iebremzē uz brīdi gan.

    Mēdz neatpazīt USB iekārtas, bet reti.

    PAPILDINÄ€TS.

    Ar neatpazīšanu biju domājis, ka devaisu, kas jau ir pieslēgts un strādāja, pēc restarta parādās kā nepazīstams dzelzis. Bet pārsvarā viens restarts palīdz.

    #174756
    usins
    Participant

    Vairs nav ar tam usb iekartam probu, pagaidam atpazinis visu 🙂 visadus pleijerus, flashus 🙂 un vel peles ari 🙂 vienigi neesmu meginajis printerus un skenerus, majas bus japamegina 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā