Windows vs. UNIX

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Windows vs. UNIX

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 89 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #167144
    Mad182
    Participant

    Kâdçï nav linux?

    #166345
    Tvinky
    Participant

    Balsoju par to, ka katram savi +/-, neskatoties uz to, ka esmu *NIX fans 😉

    #167145
    Tvinky
    Participant

    Balsoju par to, ka katram savi +/-, neskatoties uz to, ka esmu *NIX fans 😉

    #166346
    fatduude
    Participant

    njâ kad es balsoju no rîta tad bija tikai 2 varianti Unix un Winda, skat, a tagad jau 4 varianti un balsot es vairs nevaru!!! konspirâcija!!

    #167146
    fatduude
    Participant

    njâ kad es balsoju no rîta tad bija tikai 2 varianti Unix un Winda, skat, a tagad jau 4 varianti un balsot es vairs nevaru!!! konspirâcija!!

    #166347
    visurmaldis
    Participant

    :grr: Zosâda metas no ðiem bçrniðíîgajiem jautâjumiem: “Kas labâks?”. Apmçram tas pats kas “Kuram garâks?”.

    Savu balsi ðoreiz neatdoðu.

    #167147
    visurmaldis
    Participant

    :grr: Zosâda metas no ðiem bçrniðíîgajiem jautâjumiem: “Kas labâks?”. Apmçram tas pats kas “Kuram garâks?”.

    Savu balsi ðoreiz neatdoðu.

    #166348
    usins
    Participant

    Kas labaaks peec tavaam domaam.. Laikam nepareizi noformuleeju.. 🙁 kam dodi priekshroku :win:

    #167148
    usins
    Participant

    Kas labaaks peec tavaam domaam.. Laikam nepareizi noformuleeju.. 🙁 kam dodi priekshroku :win:

    #166349
    no_name
    Participant

    fatduude wrote:

    …p.s. ðitâdu zinât, https://www.reactos.org/en/index.html linuxis kas izskatâs kâ winda…


    ReactOS nav nekâda sakara ar Linux, UNIX vai *NIX. Tâ savdabîga OS, kas tiek veidota (vçl joprojâm), kâ bezmaksas (ja nekïûdos) OS versija, kas bûs saderîga! ar Microsoft Windows draiveriem un tehniku.

    #167149
    no_name
    Participant

    fatduude wrote:

    …p.s. ðitâdu zinât, https://www.reactos.org/en/index.html linuxis kas izskatâs kâ winda…


    ReactOS nav nekâda sakara ar Linux, UNIX vai *NIX. Tâ savdabîga OS, kas tiek veidota (vçl joprojâm), kâ bezmaksas (ja nekïûdos) OS versija, kas bûs saderîga! ar Microsoft Windows draiveriem un tehniku.

    #166350
    fatduude
    Participant

    nu labi neprecîzi izteicos, open sûrsis kas izmanto win interfeisu.

    #167150
    fatduude
    Participant

    nu labi neprecîzi izteicos, open sûrsis kas izmanto win interfeisu.

    #166351
    Faust
    Participant

    *nix – izmçìinâju un iepatikâs… tas, ka visi “noliek” Linux man ir vienalga, man pat vairâk, tad tas iepatîkas… 🙂

    #167151
    Faust
    Participant

    *nix – izmçìinâju un iepatikâs… tas, ka visi “noliek” Linux man ir vienalga, man pat vairâk, tad tas iepatîkas… 🙂

    #166352
    usins
    Participant

    Dev- piekrîtu tev. Man ne silts ne auksts, kamçr nodirð OS nepamatoti. (Tapç nenolieku Windows raþojumus)

    #167152
    usins
    Participant

    Dev- piekrîtu tev. Man ne silts ne auksts, kamçr nodirð OS nepamatoti. (Tapç nenolieku Windows raþojumus)

    #166353
    samurajs
    Participant

    no_name wrote:


    ReactOS nav nekâda sakara ar Linux, UNIX vai *NIX. Tâ savdabîga OS, kas tiek veidota (vçl joprojâm), kâ bezmaksas (ja nekïûdos) OS versija, kas bûs saderîga! ar Microsoft Windows draiveriem un tehniku.

    Gribçtu jau papçtît to ReactOS, bet tas vçl alfa stadijâ. Nâksies pagaidît…

    #167153
    samurajs
    Participant

    no_name wrote:


    ReactOS nav nekâda sakara ar Linux, UNIX vai *NIX. Tâ savdabîga OS, kas tiek veidota (vçl joprojâm), kâ bezmaksas (ja nekïûdos) OS versija, kas bûs saderîga! ar Microsoft Windows draiveriem un tehniku.

    Gribçtu jau papçtît to ReactOS, bet tas vçl alfa stadijâ. Nâksies pagaidît…

    #166354
    Tvinky
    Participant

    Es lietoju DOS un man patîk 😉 Vçl strîdâmies par OS ? :ooo:

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 89 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā