WMP bilde ir ska

Sākumlapa Forumi Software Windows WMP bilde ir ska

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #167378
    norixs
    Participant

    Pievienojot jaunu useri, arî nav skaòas. Tâ kâ ðis variants neder. system restore. Varçtu,tikai tas restore punkts, nezinu kâpçc, ir 3 mçn. iepriekð. Baigi sen. Man liekas tas ir saistîts ar autom. update, jo tas visu laiku bija ieslçgts.

    #166579
    usins
    Participant

    veel viens variants- uztaisi savam XP repair. Vnk liec iekshaa XP disku ar sp2 un spied install un tad vnk upgrade variantu panjem. vnk salabos tavu sisteemu.

    #167379
    usins
    Participant

    veel viens variants- uztaisi savam XP repair. Vnk liec iekshaa XP disku ar sp2 un spied install un tad vnk upgrade variantu panjem. vnk salabos tavu sisteemu.

    #166580
    norixs
    Participant

    Atradu! Vainiiga ir kodeku paka K-lite codecs pack301f. Ja to atinstalee, skanja paradaas. Veel nezinu tieshi, kuraa vietaa shai kodeku pakaa ir vaina, jaaexperimentee…

    #167380
    norixs
    Participant

    Atradu! Vainiiga ir kodeku paka K-lite codecs pack301f. Ja to atinstalee, skanja paradaas. Veel nezinu tieshi, kuraa vietaa shai kodeku pakaa ir vaina, jaaexperimentee…

    #166581
    Ogijs
    Participant

    Es to zinâju 🙂

    #167381
    Ogijs
    Participant

    Es to zinâju 🙂

    #166582
    samurajs
    Participant

    norixs wrote:

    Atradu! Vainiiga ir kodeku paka K-lite codecs pack301f. Ja to atinstalee, skanja paradaas. Veel nezinu tieshi, kuraa vietaa shai kodeku pakaa ir vaina, jaaexperimentee…

    Tâs kodeku pakas visas ir slimas! :win: Uzliec VLC player un aizmirsti par tâm (un visâm probzâm!) WMP man riebjas, to nelietoju nekad.

    #167382
    samurajs
    Participant

    norixs wrote:

    Atradu! Vainiiga ir kodeku paka K-lite codecs pack301f. Ja to atinstalee, skanja paradaas. Veel nezinu tieshi, kuraa vietaa shai kodeku pakaa ir vaina, jaaexperimentee…

    Tâs kodeku pakas visas ir slimas! :win: Uzliec VLC player un aizmirsti par tâm (un visâm probzâm!) WMP man riebjas, to nelietoju nekad.

    #166583
    quizzical
    Participant

    droshi vien par daudz kodeku pakas uzinsteletas bija…

    #167383
    quizzical
    Participant

    droshi vien par daudz kodeku pakas uzinsteletas bija…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā