Zelta Zivtiņai sms nestrādā

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Zelta Zivtiņai sms nestrādā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153103
    Cyberwolf
    Participant

    Š odien nopirku zz sākuma komplektu ieliku mobīlajā, visu tīklu parāda ,zvanīt var .. vienīgais ko nevar, ir sms nevar ne sūtīt, ne saņemt. 🙁

    Īsziņu centra nr. ir pārbaudīts un un labots. vienalga nestrādā, tāpat ir restartēts ,arī nepalīdz 😀 :mod: varbūt kādi ieteikumi? mob. ir Samsung un pirms tam cita zz strādāja. varbūt kkāda ļevā zz sim man gadījās? 😀

    #258172
    Evers
    Participant

    Mans ieteikums būs nelietot Tele2. :>

    #258173
    Cyberwolf
    Participant

    jā, bet manai druškai arī ir zz, sanāk izdevīgāk sazvanīties un ar sms pamētāties 😀

    #258174
    daGrevis
    Participant

    Ever, tāds ieteikums… -.-

    #258175
    root
    Participant

    Nopērciet abi bifri… 😛

    #258176
    Evers
    Participant

    daGrevis wrote:

    Ever, tāds ieteikums… -.-

    Cilvēks interesējās ko citi var ieteikt, es ieteicu! 😀

    #258177
    deivs001
    Participant

    Pamēģini uzzvanīt operātoriņam uz 600 (laikam), lai pamēģina atrisināt tavu sāpi, sev vari nosūtīt?

    #258178
    Cyberwolf
    Participant

    Paldies par ieteikumiem , viss strādā – visticamāk ,vaina viņu galā bija [kā jau vienmēr] 😀

    #258179
    Bekons ar olām
    Participant

    Evers wrote:

    Mans ieteikums būs nelietot Tele2. :>


    OKarte – ir OK !

    #258180
    Foxsk8
    Participant

    Okarte nejēgā neizdevīga.

    Man liekas, visizdevīgākais ir meteorīts, maxsā fixed un zvani cik gribi. Cik tur bija 7 Ls mēnesī. Ja parēķini, cik tu tājās zivēs, okartēs norunā, stabili ka kādu piečuku mēnesī.

    Un ir bieži situācijas, kad tev ir jāatjauno kredīts, tad, kad tev nav money, vai kā, tad ir sēdēšana mucā, jeb bez sakariem.

    Vienīgais iemesls, kāpēc es neņemu šāda veida iespējas, ir tas, ka negribu saistīties 4-6 vai cik gadus ar vienu tel numuru.

    #258181
    Svens
    Participant

    Kāpēc Tev kaut kur ir jāsaistās, foxsk8? Sādi noteikumi par piesaisti ir spēkā tikai tad, ja ņem “mazcenas mobilo”. Un arī tajos gadījumos neesmu dzirdējis par ilgāku termiņu kā 2 gadi. Bet tad, kad nekādu telefonu no viņiem neņem, tad maini operatorus un maini numurus kaut katru mēnesi.

    #258182
    izredzētais
    Participant

    piekrītu par bifri … kādēļ maksāt ja var nemaksāt? ja reiz nedzīvo meža vidū, ar zonu arī problēmas nebūs. turklāt zvani 6 sant/min uz citiem tīkliem ir ļoti ok priekš priekšapmaksas kartes.

    man nesen beidzās piesaiste lmt un jau rīt vai parīt bite nāks ciemos ar savu līgumu. 3 sant/min uz visiem operatoriem, 1ls par 100mb visam mēnesim (līdzšinējo 5mb vietā) un sarunas bite tīklā bez maksas, tam visam bonusā gads bez abonēšanas maksas 🙂

    #258183
    Bekons ar olām
    Participant
    #258184
    bumbulis
    Participant

    To 1ls par 100mb pasniedz kā plusu? Tavam lmt pa 5ls ir 2gb.

    #258185
    Bekons ar olām
    Participant

    Sarunu cenas akcijā ir ļoti zemas.

    [img]https://www.bildites.lv/images/p8i7517utha7sktx879t.png[/img]

    #258186
    Foxsk8
    Participant

    Nu par to piesaisti es domāju tā, ka teiksim ir tas numurs, nejau dēļ operātoriem vai kā, bet vienkārši, kad sāk visādi kretīni zvanīties un traucēt dzīvot, tad ir kā ir, atkauties i nemaz nevar. Un tad nekas cits neatliek kā mainīt numuru.

    #258187
    izredzētais
    Participant

    bumbulis, man nets telefonā ir vajadzīgs tikai tik lai pasērfotu pa web lapām, reizēm palādētu googles kartes priekš gps un pārbaudītu e-pastu kad neesmu pie pc. man nav vēlēšanās maksāt 5ls par 2gb, ja es zinu ka nepārsniegšu pat 30mb/mēn. manām vajadzībām izdevīgāka tarifa netam nav.

    edit: bitei 2gb maksā 4ls 🙂

    https://www.bite.lv/lv/bc/mobinternet/phone

    #258188
    Svens
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Nu par to piesaisti es domāju tā, ka teiksim ir tas numurs, nejau dēļ operātoriem vai kā, bet vienkārši, kad sāk visādi kretīni zvanīties un traucēt dzīvot, tad ir kā ir, atkauties i nemaz nevar. Un tad nekas cits neatliek kā mainīt numuru.


    Bet joprojām – pieslēgums Taču Tev neliedz mainīt numuru.

    #258189
    nevertell
    Participant

    Vispār jā, nejūtu atšķirību starp tiem laikiem, kad man bija 100 megabikses mēnesī, un tagadējiem 2 gigabikšiem mēnesī.

    #258190
    Toms
    Participant

    Man LMT piešķīra savu analogu Tele2 meteorītam (1500 LMT tīklā, 500 min citos tīklos, 30 haļavie MB = 4 ls/mēn). Uz parasta simbiāņa tie 30 MB ir atliektiem galiem – pietiek nafigācijai, e-pastam, tviterim un sērfošanai.

    Pēc pusgada beigsies līgums par attiecīgo pieslēgumu. Ja nedos to vietā, mēģināšu laimi citos operātoros, atkarībā no tā, kuram būs labāks piedāvājums. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā