Zelta Zivtiņai sms nestrādā

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Zelta Zivtiņai sms nestrādā

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #258191
    izredzētais
    Participant

    Tom, tev LMT piešķīra tādu analogu kad vēlējies pāriet uz citu operatoru? tas bija viņ u pirmais, vai kāds sekundārais piedāvājums?

    #258192
    Bekons ar olām
    Participant
    #258193
    Toms
    Participant

    izredzētais, aha. Es ar tādu mērķi gāju pie cita operātora, lai man LMT iedāvina analogo pieslēgumu. Sistēma nostrādāja. Sliktākajā gadījumā būtu saņēmis skidonu 3-5 latu apmērā ik mēnesi 1/2 – 1 gada garumā.

    Kad zvanīja LMT operātors, momentā piedāvāja Ī4 pieslēguma veidu. Būtu vēl panīdējis, man iešķiebtu arī haļavās sms (tikai LMT tīklā?).

    Tā vismaz stāstīja: sivietei zvana LMT operātors/e un piedāvā Ī4 pieslēgumu. Sieviete (kā jau sieviete) kaut ko ieņēmusi glavā un protestē, ka anyway muks uz T2 meteorītu. Operātore pēc tam piedāvā haļavās sms – dāma piekrita.

    Tā nu dāma tika pie Ī4 pieslēguma ar haļāvajām sms, kuras “standartpiedāvājumā” netiek piedāvātas. 😀

    #258194
    izredzētais
    Participant

    Man kā reiz šodien arī lmt zvanīja ar šo pašu piedāvājumu… diemžēl pat neiedomājos patēlot ka piedāvājums nav ieinteresējis pa visiem 100%, taāu sarunājām ka atzvanīs vēl rīt, tad nu redzēs vai sanāks izspiest sms, thanks par info. 🙂

    #258195
    Kon
    Participant

    ajj … stienis lasīt topiku, bet vieglā reibumā apņemos apgalvot, ka priekšapmaksas kartes izmanto tikai mazgadīgas skolnieces /grāvi ņe v obidu/

    #258196
    Bekons ar olām
    Participant

    Kādas skolnieces, vai šīs?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā