Zombijfonu flagmaņu aptauja 2013

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Zombijfonu flagmaņu aptauja 2013

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #297769
    Ralfie
    Participant

    tās jau ir tavas problēmas..

    #297770
    pear
    Participant

    Tās nav tikai manas problēmas, piekrītu, ka AMOLEDI vairākos gadījumos izskatās vizuāli pievilcīgāk, bet, gadījumos, kad sanāk apskatīties bildes, kas jau ir apstrādātas priekš parastiem ekrāniem ar normālu kontrastu, tad uz AMOLEDA acis sprāgst ārā + safočējot bildes un skatoties uz sava VIVID ekrāna, bildes izskatīsies pavisam savādāk nekā to redzēs pārejā pasaule, ja tiks publicētās timeklī… un būs wtf, kāpēc citiem ir tik bālas bildes

    #297771
    Crow
    Participant

    Tas ir viens no iemesliem kāpēc es atteicos no Sola. Zvanot kādam vai atbildot uz zvanu jāpagaida pāris sekundes pirms viņam “pielec”.

    Ja tā padomā, ir bijis, ka nomet savienojumu. Bet reti – domāju, moš ekrāns nenoslēdzās un es kaut kā pieskāros End Call…

    #297772
    garaisezis
    Participant

    a ko tu man piepisies

    #297773
    shady
    Participant

    Crow – Jā, tā mēdz notikt dažiem modeļiem… Tas atkarīgs arī no taviem tālruņa “pie auss” turēšanas ieradumiem. Sensori un to jūtība atšķiras tālruņu modeļos.

    Inspektors_Caps – Ja pamanu kādu problēmu, tad to pieminu. Un es neteiktu, ka nelietoju balss sakarus, protams, nesēžu 24/7 kā kāds atbalsta serviss uz līnijas, bet sazvanos diezgan bieži.

    #297774
    deriksx
    Participant

    ZB, inspektoram capam vajag aizvākt to mušu, man te pakādai lidinās, kā reiz tāda maza, tad nu te lasot mēģināju viņu nopūst, zvizģec.

    #297775
    Toms
    Participant

    O!

    No visiem telefoniem, kurus esmu lietojis, iPhone ir labākais telefons, kuru esmu lietojis! Jā, varbūt sākumā bija dažas lietas, ko gribējās savādāk un “lai ir tā kā androīdā”, taču pieradu. Un nu viss ir kedā. Un nē – iPhone nav tikai hipsteriem.

    Ikdienā sanāk lietot arī Xperia J. Nezinu, vai man ir patrāpījies kreisais modelis vai kā, taču konkrēti man šis telefons sagādā vairāk galvas sāpes, nekā daudz maz patīkamu lietošanu.

    #297776
    aoma
    Participant

    Š e pašam savu 🙂 https://failiem.lv/u/chcmecv

    #297777
    Jaunzems
    Participant

    Xperia J ir sliktākais tālrunis pasaules vēsturē, Sony sasķūrēja liekos pārpalikumus un izveidoja šo parodiju

    #297778
    KristersAB
    Participant

    Kāpēc jāpērk flagmaņi par 300 un vairāk latiem, ja par 100Ls var dabūt telefonu (tiesa gan, lietotu), kas dara to pašu? Piemēram, mans Galaxy Nexus – nevaru izdomāt nevienu aspektu, ar ko tas ir sliktāks par Galaxy S4.

    #297779
    aoma
    Participant

    Pieņemu, ka tu nesmādētu arī Gucci vai Versace lietotas apenes? Savu lomu tak pilda…

    #297780
    RicoPico
    Participant

    Sapratu, no kuras puses smako. Sola ir apšaubāmas kvalitātes aparāts “by default”. Ar viedtālruni ir tā- vai nu pērc flagmani, vai nepērc neko. Nu ok, ar dažiem izņēmumiem. Cik man ir nācies saskarties ar budžeta klases Androīdiem- neko labu pateikt nevaru. Tā teikt- skopais maksā divreiz.

    #297781
    shady
    Participant

    Centrāltirgū pa 1,5 Ls ir tīri pieņemamas. Pie tam jaunas!

    #297782
    aoma
    Participant

    Неужели? Humpalās noteikti var dabūt lētāk, vismaz neliela cerība, ka būs īstas.

    #297783
    Raivix
    Participant

    Īsti nesapratu, kāpēc pie Nokia’s pielikts rēcamais smaidiņš… Es jau 2 mēnešus lietoju Lumia 820 un vēl neesmu atradis nevienu īpašību, kas man nepatiktu. Varbūt pat būtu izvēlējies 920, bet esmu iemīlējis lieliskos AMOLED ekrānus. Parastie LCD liekas gaužām bāli un neizteiksmīgi.

    Bet otrajā vietā aiz L920 noteikti liktu HTC ONE. Alumīnijs ir lielisks. 🙂

    #297784
    Crow
    Participant

    Ja godīgi, tikai tāpēc, ka Microsoft nīst ir “en vogue”. Vienā citā tēmā nesen rakstīju, ka varētu mēģināt noriskēt.

    #297785
    Crow
    Participant

    Edz, tā kā žēl palika Desu, beigās jau ICS tīri smuki uz jamā varēja griezt un tā. Domāju – Sola tāds lēts, apmēram tāds pats pēc iekšām, bišķi smukāks (subjektīvi) + vēl divi darba kolēģi, kam Sola jau bija – kas gan varētu noiet greizi? Ne prātā nebija, ka to 64 MB RAM trūkumu izjutīšu tik smagi.

    Lai gan es jau arī esmu pilnīgs dumbass – pārlūkam obligāti Desktop mode, besī tās kastrētās mobilās versijas.

    #297786
    deriksx
    Participant

    Vai, Paldies.:)

    Tā jau tāda tīri trekna, Labi nobarojusies,tādu jau tik ar kārtīgu avīzi klapēt 🙂

    #297787
    RicoPico
    Participant

    A cenzētāku vārdu Tavā krājumā nava? Ko, žurnaļuga… m?

    #297788
    garaisezis
    Participant

    Tev tiešām ir problēmas un žults pilna

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā