Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145474
    Loading
    Participant

    Šodien skolā bija izliktas izmaiņas…

    2. Datori

    3. Datortîkli.

    Baigo traci uzcēlām skolotāju istabā, palaida 😀

    Sorokina negribēja palaist mūs, jo bijām 3… Vēlāk atnāca Eliens…

    #163645
    Foxsk8
    Participant

    Tad nu galîgs sviests. Ja pati skola nekâ nejçdz, ko tad viòa prasa no mums, lai mçs bûtu tik stûlbi un brauktu uz skolu un skatîtos izmaiòas, kurâm jau bija jâbût izliktâm dienu iepriekð.

    #164457
    Foxsk8
    Participant

    Tad nu galîgs sviests. Ja pati skola nekâ nejçdz, ko tad viòa prasa no mums, lai mçs bûtu tik stûlbi un brauktu uz skolu un skatîtos izmaiòas, kurâm jau bija jâbût izliktâm dienu iepriekð.

    #163646
    usins
    Participant

    A man pilnîgi vienalga! Vajadzçja iepriekðçjâ dienâ izmaiòas likt, jo piemçram es necelðos no agra rîta, ja man tikai 4 lekcija!

    #164460
    usins
    Participant

    A man pilnîgi vienalga! Vajadzçja iepriekðçjâ dienâ izmaiòas likt, jo piemçram es necelðos no agra rîta, ja man tikai 4 lekcija!

    #163647
    Loading
    Participant

    Pçc ðodienas es saprotu, ka mums vajag bût gataviem uz visu. Ka rît aizejot uz skolu atklâjâs 5. lekcija sports 😀

    Veèi esiet gatavi visam, òemam mugursomas un lâdçjam iekðâ visus priekðmetus!

    #164462
    Loading
    Participant

    Pçc ðodienas es saprotu, ka mums vajag bût gataviem uz visu. Ka rît aizejot uz skolu atklâjâs 5. lekcija sports 😀

    Veèi esiet gatavi visam, òemam mugursomas un lâdçjam iekðâ visus priekðmetus!

    #163648
    aidskillz
    Participant

    HA! Es netaisos nesties uz skolu un meklçt izmaiòas sarakstâ. 👿

    Ja nevarçja izlikt izmaiòas iepriekðçjâ dienâ, tad viòi visi var ieskrieties!

    #164464
    aidskillz
    Participant

    HA! Es netaisos nesties uz skolu un meklçt izmaiòas sarakstâ. 👿

    Ja nevarçja izlikt izmaiòas iepriekðçjâ dienâ, tad viòi visi var ieskrieties!

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā