9 lietas kas man nepatīk Windows sistēmā

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide 9 lietas kas man nepatīk Windows sistēmā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 60 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151604
    Wuu
    Participant

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=V07yeNfJHVs[/youtube]

    Par šito video man jau ir draudējuši “samesti”, ieteikuši izmesti datoru miskastē un nosaukuši par MAC fanu!

    Lieliski, būs jāveido vairāk šāda tipa video.

    #240635
    root
    Participant

    Offtopic:

    [spoil]

    Wuškin, kurš no šiem retardiem esi tu? 🙂

    [img]https://bildites.lv/images/4cr27xidzi9dd77purj.jpg[/img]

    [/spoil]

    #240636
    Crow
    Participant

    Wuu, tu ESI taurs. Nē, tiešām… šādu tekstu samuldēt! Protams, Windows ir daudzum daudz trūkumu, kuri velkās līdzi gadiem, no pašiem pirmsākumiem, bet 99% tavējo uzbraucienu paši ir buļļa kakas. Tādi virspusēji novērojumi no wannabe speciālista puses, reāli nesajēdzot, kas un kāpēc tā notiek. Tukša trollēšanās.

    #240637
    root
    Participant

    Piekrītu Kloķvārņa kungam.

    #240638
    Toms
    Participant

    Ļoti subjektīvs viedoklis. Lai arī dažās vietās Wuu centās būt asprātīgs – taču man tur nekas smieklīgs nelikās.

    Un par Windows draiveriem – 7tajam un Vistā pa lielam jau automātiski atrod draiverus un nekas papildus nav jāmeklē klāt. Mājas lietoājiem pilnība pietiek.

    #240639
    Toms
    Participant

    Arī Ļenuksī un Ä€bolīšsistēmās ir savi teūkumi.

    #240640
    izredzētais
    Participant

    par video … jēziņ , … jāsaka žēl ka d_l ir izbanots, viņ š par mums visiem izteiktu vērtējumu 😀

    #240641
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Tukša trollēšanās.


    +1, Pilnīgi piekrītu 🙂

    #240642
    root
    Participant

    Wuškins tas pa kreisi, ja? 🙂

    #240643
    Jaunzems
    Participant

    1) “Kārtējo reizi sys nevar sevi pasargāt no citu procesu uzkāršanās”

    šņaga. process, ja vien tas nav varenais Idle Process, vienkārši kļūst not responding un to var force terminate. un tad restartēt. nekad no sliedēm nogājis Firefox vai exploder.exe neizraisīs geju ekrānu. Tas, ka tu esi neveiksminieks, kurš savai ATi kartiņai nevar atrast taisnus drivakus, nepadara Windows par nelietojamu chlamu.

    2) “Vīrusi – šie mazie knēveļi sastopami jau kopš 1970. gada”.

    Pareizi pateici un arī pareizā kontekstā uzliki bootskrīnu –

    Quote:

    Copyright (C) 1985 – 2004, Microsoft Corp.


    un arī pareizi uzliki Virus Edition, kas ir 70% no torrentiem.

    3) “Katram ir gadījies, ka 2h darbs pazūd, uzkaroties datoram”

    dators NEKAD neuzkārsies, ja tam nebūs kaudze vīrusu. HWZ, kas būtu ar Mac, ja to sāktu lietot miljoniem p00k3m00nu kā tu… jau iedomājos – “mac ir sūds, karās, daudz vīrusu, lietojiet Windows”

    4) Tu takš pats lieto viņu, durvis vaļā – miljoniem linuksu vai Mac uz tava galda 🙂

    5) Tev ar humoru ir diezgan pašvaki, ja tu nolādēta grēcinieka saucienu Dievam – “KÄ€PĒC, BIL, KĀĀĀAPPĒEEEC”? uzskati par diži smieklīgu.

    6) “Draiveri printerim, draiveri gludeklim, utt.”

    Draiveris ir nepieciešams jebkurai ierīcei, kas advancētāka par peles paliktni, un Windows 7 to klusi lejuplādē fonā vai komponentēm – caur Windows update

    7) “Tas, ka tev uz sāna ir oficiālā uzlīme, tev nepalīdzēs [..] darbavirsma pārvērtīsies par melnu”

    Nemācēt ievadīt OEM atslēgu un vajadzības gadījumā pazvanīt klientu atbalstam – to māki tikai Tu.

    Man žēl In0x0rable, sign^^ un citus UOC.lv lietotājus, ka viņiem headadmins tāds rigtīgs nepadevies

    #240644
    Crow
    Participant

    KĀĀĀĀPĒĒĒC, JAUNZEM, KĀĀPĒĒC? [img]https://bildites.lv/images/dkheukeb30faugekvlz.gif[/img]

    Joptvaibotēs, tagad katrs wannabe speciālists šajā topikā izteiksies un muldēs kkādu lažu?

    #240645
    root
    Participant

    😀 😀 😀 lol

    #240646
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    KĀĀĀĀPĒĒĒC, JAUNZEM, KĀĀPĒĒC? [img]https://bildites.lv/images/dkheukeb30faugekvlz.gif[/img]

    Joptvaibotēs, tagad katrs wannabe speciālists šajā topikā izteiksies un muldēs kkādu lažu?


    Un vel pat nav piektdiena 😀

    #240647
    daGrevis
    Participant

    Es gar zemi… 😀

    #240648
    Wuu
    Participant

    Nākošo video vajadzēs uztaisīt tēmā “Windows ir slikts, MACs ir daudzkārt labāks” vai par iPhone :]

    #240649
    Kon
    Participant

    do 4ego mir .. IT mir dokatilsa 🙁

    #240650
    ob1
    Participant

    Hmm… ne ar vienu no video rādītām/stāstītām problēmām neesmu saskāries jau vairākus gadus…

    #240651
    samurajs
    Participant

    Es šo video nosauktu mazliet savādāk: “Slima taura murgi jūlija karstajā saulē” 😀

    Kas tas tāds ir ‘zilais nāves ekrāns’? Pēdējoreiz tādu redzēju uz Win98… Un kāpēc ik gadus Win jāpārliek? Zinu vienu manis instalētu XP, kas jau 5,5 gadus bez bēdu rušina 😀

    Mjā tikai par draiveriem 50% piekrītu – tie, ko Windows 7 instalē noklusēti, bieži ir tikai pusdraiveri. Darbojas gan, bet ar nepilnu funkcionalitāti. Man šai dienās nācās, migrējot no XP uz 7, meklēt pilnvērtīgu skaņas un webkameras draiveri.

    #240652
    Aldis
    Participant

    Š itais vnk. tāds joku viedo vien ir. 🙂 😀 Arī Linuxu varētu mēģināt visādi šādi izrušināt, uzcelt neticami sliktus faktus gaisā. Piemēram Ubuntu e.t.c. 😀 Arī Par Mac. Tik pat labi ka nevar uzstellēt uz kura katra PC. 🙂

    Man arī pa puspasauli mētājas tādas windas kas instalētas sen, un strādā – gluži kā samurajam.

    Un vīrusus arī nemaz nav tik viegli noķert [Vismaz man tā bieži nesanāk] 😀 Velkot no oficiālajiem saitiem, un no zināmām vietnēm. 🙂

    #240653
    Stat1CX
    Participant

    Reizi gadā windows jāpārinstalē, tas it totāls bulshits. Es windows vispār nepārinstalēju nekad, tikai ja to piespiež dzelžu upgreids, kas bīja pirms gada – tad nācās parkrāmēt windu un tici vai nē – tās windows līdz pat šodienai rukā kā tiko instalēts.

    [img]https://bildites.lv/images/xodospukionle36hgsh_thumb.png[/img]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 60 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā