9 lietas kas man nepatīk Windows sistēmā

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide 9 lietas kas man nepatīk Windows sistēmā

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 60 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #240654
    McAnder
    Participant

    Cilvēkiem pārāk daudz brīva laika, ja var taisīt debīlus video un vēl kāds sīki to analizēt.

    #240655
    m_janis
    Participant

    Nez, pēdējais laiks kaut ko darīt, citādi Notepad drīz vien pārvērtīsies par ko līdzīgu Datuvei, kur ar prātu apveltītus biedrus var uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt :devil: .

    Vienu daļu jau te pirms kāda gada paretīnāja, bet tomēr par maz. Bet nu adminiem jau labāk redzams.

    Arī veidojot humora sižetus, ir vajadzīgs prāts, patiesībā pat vairāk, kā nopietna darba gadījumā.

    Bet vispār – bērni, varbūt pameklējiet sev atbilstoša līmeņa forumus 😀 .

    #240656
    Element
    Participant

    Wuu tu esi slims?? Š itādu sviestu sarakstīt….

    Ir jābūt ar ļoti līkām rokām, lai tagad dabūtu BSOD. Kopš Win98 laikiem uz savas kastes neesmu nevienu redzējis.

    #240657
    usver
    Participant

    Es arī iesaku turēties tālāk no datoriem un dzīvē darīt to, kas patīk. Un mazāk runāt muļķības par lietām, par kurām nav saprašanas.

    Ikgadējā vindozes pārinstalēšana ir nieks – es varu parādīt sisadminus, kas to dara kā panaceju katrā gadījumā. Kā “vīrusi” vai “bremzē” vai vienkārši putekļi sakrājušies – aiziet, pārinstalēšana!! Š is liekas no tās pašas sugas. Mans darba dators stāv jau gadus 3 tāds kāds ir, tiek izmantots ļoti intensīvi – “vīrusu” nav, rūtkitu nav, viss strādā. Kāda velna pēc “pārinstalēšana” vispār vajadzīga, kamēr disks ir strādājošs?

    #240658
    daGrevis
    Participant

    Man BSOD ir bijis tikai vienu reizi visā mūžā; pirms mēneša, kad netīšām dators aizlidoja 4 metrus pa gaisu ziemeļu virzienā, cietnis izlidoja ārā… 😀 (tas bija klēpjdators :))

    #240659
    Jaunzems
    Participant

    daaGrevis, kā tas iespējams? 😀

    #240660
    azazul
    Participant

    Wuu, tu esi āksts.

    #240661
    Evers
    Participant

    Gribēju skatīties, palasīju komentārus, laikam nav jēga skatīties 😀 . Win7 manām vajadzībām un gaumei pagaidām ir pats labākais un jūtos ļoti apmierināts.

    #240662
    tox3
    Participant

    Uz windows xp dažas reizes gadījās ieraudzīt BSOD, bet tas bija dēļ dzelžu problēmām.

    Uz w7, gan vēl nav gadījies (BlackSOD) 🙂

    #240663
    izredzētais
    Participant

    evers, video vien ir vērts noskatīties dēļ šīs “roņ a dikcijas”.. vienu gan es nesaprotu – kā ko tādu nav kauns rādīt publikai?

    #240664
    Evers
    Participant

    Pierunāji, parasti Wuu video man patika, šis gan ir diezgan garām. 😀

    #240665
    Wuu
    Participant

    izredzētais wrote:

    nav kauns rādīt publikai?


    No kā man kaunēties? No tevis? Kas tu tāds esi? Pfuu ti…

    Labi ka vismaz daži saprot ka video ir tīra troļošanas un viss teiktais ir stipri stipri pārspīlēts.

    Vel man patīk cilvēki kas video analizē un pēc tam pa punktiem skaidro kāpēc man nav taisnība. Lieliski! [img]https://smileys.on-my-web.com/repository/Respect/king-041.gif[/img]

    Bet šeit komentāru gan maz, citā lapelē video pārī 90 komentārus savāca. Tur var pārlasīties “it speciālistu” domas. Lieliski!

    #240666
    buipisLV
    Participant
    #240667
    Blakius
    Participant

    Wuu wrote:


    Bet šeit komentāru gan maz, citā lapelē video pārī 90 komentārus savāca. Tur var pārlasīties “it speciālistu” domas. Lieliski!


    Citāts:

    “Ja rokas aug no dirsas, kā mazgadīgajam Wuu, tad jau viss slikts. – ieteikums izvilkt rokas no siltās aizpakaļas, iespiest skrūvspīlēs, lai iztaisnojas un smadzenēm iedzīt vēl pāris rievas (papildus tai vienai, kas tev jau ir). 🙂

    P.S

    Oratora spēju trūkums grauž manas ausis. Ja nespēj teikumu pateikt +/- sakarīgi, izmantojot pieklājīga līmeņa leksiku, apsver iespēju lūgt tekstus rakstīt kādam ar vismaz 9 klašu izglītību. Varbūt izklausīsies gudrāks” 😀

    Uzfilmē video kur nolec no 9 stāva jumta, domāju pāri pa 137 komentiem arī video savāks.

    #240668
    Wuu
    Participant

    Blakius wrote:

    Uzfilmē video kur nolec no 9 stāva jumta, domāju pāri pa 137 komentiem arī video savāks.


    Tur jau tā lieta, kas tas nav tāda tipa video.

    Kāpēc MAC lietotājiem video patīk 😀

    #240669
    root
    Participant

    Wuu prosta izgāzās pretty much, tāpēc tagad atmazka ar “Troļļošanos” 🙂 Pussy

    #240670
    Wuu
    Participant

    TavaMaate wrote:

    atmazka ar “Troļļošanos”


    Jā tik tiešam, es video komentēju pilnā nopietnībā noskaties vēlreiz. Lieliski !

    #240671
    root
    Participant

    Da tu kārtējo reizi mēģināji kopēt zivi, pat ar intonāciju un video uzbūvi. You failed. Tagad atmazkas. Punkts. Ar tevi viss skaidrs.

    #240672
    bumbulis
    Participant

    Jebkurā gadījumā reklāma izdevusies, kā nekā uz savu projektu tak nevilini it cilvēkus, bet mazos cs spēlētājus, kuriem pofig ko pa video saka čaļi, kas runā vieniniekos un nullītēs. 🙂

    #240673
    Aldis
    Participant

    Un tādu cs fanātu pievilināšanai tiešām – jo iekš video ir vairāk “b*e” un tāda tipa leksika, jo jamiem paveras platāks smaids, un viņi lēkā, gāž prieka asaras, priecājas…. 😉

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 60 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā