9 lietas kas man nepatīk Windows sistēmā

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide 9 lietas kas man nepatīk Windows sistēmā

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 60 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #240674
    etoins
    Participant

    Wuu + 2

    mani uzjautrināja it sevišķi tas kā Bilam to torti iemeta sejā

    saturā gan neiedziļinājos jo ir karsts

    #240675
    Toms
    Participant

    Re, reku viens mazais CS spēlētājs 😀

    #240676
    Wuu
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Da tu kārtējo reizi mēģināji kopēt zivi, pat ar intonāciju un video uzbūvi. You failed. Tagad atmazkas. Punkts. Ar tevi viss skaidrs.

    Uzraksti atskaiti par maniem video! Neveiksminieks… Lieliski!

    #240677
    iKey
    Participant

    Hey, kur palika Tavs skaistais lielais I-mac? Ai, video kamera saplīsa.

    #240678
    aoma
    Participant

    Likās, ka internets jau tā pārbāzts ar sūdiem, bet nē, izrādās, vēl var kādu vietiņu atrast…

    #240679
    m_janis
    Participant

    Puika cieš no mazvērtības kompleksa un gribēja pazīmēties (to norāda arī viņa izaicinošais avatars). Tikai neienāca prātā, ka tas darāms, izveidojot ko nopietnu un vērtīgu (kaut vai par konkrēto tēmu – norādot un argumentēti analizējot Windows trūkumus) – bet tādām lietām, diemžēl prāta un spēju nepietiek, bet leksika izmantojama tikai starpbrīdī ar citiem p0kēm pīpējot 😀 .

    Wuu – ej taču beidzot uz Datuvi – tur tādu “ģēniju” daudz un būsi starp savējiem :devil: 😀 :devil: .

    #240680
    malinens
    Participant

    Kad man nosprāga videokarte, tad windows7 bija parasts zilais logs nevis melnais. Tam nebija nekāda sakara ar Windows, bet vienkārši videokarte atdeva galus (nestrādāja arī uz bubuntas)

    #240681
    malinens
    Participant

    P.S. troļļus nedrīkst barot- tos ir jābano 🙂

    #240682
    Toms
    Participant

    Pat ja šis viss ir domāts kā joks, tad arī tas ir absolūti neizdevies.

    #240683
    grisha
    Participant

    video ir samonteets smuki, ja monteets. Skanja gan no leetaa mikja. Drausmas klausiities. Diemzheel balss bez ap[straades nav klausaama. Taa ka ar mokaam klausiijos. Tomeer paldies par centieniem.

    OS kaus vairs nav jeega veidot, neziniishi seezh uz Windows, paareejie meklee alternatiivas.

    Unikaalaakais ir ka visiem riebjas windows, bet pashi vinju lieto…. .

    #240684
    Jaunzems
    Participant

    grisha wrote:

    OS kaus vairs nav jeega veidot, neziniishi seezh uz Windows, paareejie meklee alternatiivas..


    tu tikko pats to izdarīji

    #240685
    Wuu
    Participant

    Toms wrote:

    Pat ja šis viss ir domāts kā joks, tad arī tas ir absolūti neizdevies.


    Kā neizdevies, paskat otro dienu tēma topā. Visi GUDRIE prāti tā tik vien lien no pakšiem ārā lai izteiktu savus viedokļus. Lieliski! [img]https://smileys.on-my-web.com/repository/Respect/king-041.gif[/img]

    #240686
    izredzētais
    Participant

    wuu, pirms redzēju šo(un vienīgo) tevis taisīto video, tu man likies + – sakarīgs āalis, bet šī vienkārši ir sociālā pašnāvība.

    tavs lepnums par šo trulo video un šiem ne tik glaimojošajiem viedokļiem ir neizprotams. nezinu kādas užas norisinās tavā prātiņ ā..

    #240687
    Toms
    Participant

    Wuu wrote:

    Toms wrote:

    Pat ja šis viss ir domāts kā joks, tad arī tas ir absolūti neizdevies.


    Kā neizdevies, paskat otro dienu tēma topā. Visi GUDRIE prāti tā tik vien lien no pakšiem ārā lai izteiktu savus viedokļus. Lieliski! [img]https://smileys.on-my-web.com/repository/Respect/king-041.gif[/img]

    Wuwčik, kļūdies. Kā statistikas uzdzinējs – video varbūt ir ideāls. Bet pamatā cilvēki nāk un skatāks kāds totaly shit ir tas brīnums.

    Ja Tu būtu uztaisījis labu video, tad cilvēki nāktu skatīties, cik labs tas video ir.

    #240688
    Wuu
    Participant

    Publicitāte paliek publicitāte, kādam patīk (it īpaši mac lietotājiem) kādam nē. Es jau par to galvu nelauzu. Es video veidošana veltīju 30 minūtes, atdeve apmierina un viss. [img]https://smileys.on-my-web.com/repository/Respect/king-041.gif[/img] Kārtējais mēslainais interneta video, es tak nepretendēju uz Oskaru, who cares! Lieliski!

    #240689
    gangstalv
    Participant

    Wuu wrote:


    …Tur var pārlasīties “it speciālistu” domas. Lieliski!


    Wuu wrote:


    …Jā tik tiešam, es video komentēju pilnā nopietnībā noskaties vēlreiz. Lieliski !


    Wuu wrote:


    …Neveiksminieks… Lieliski!


    Wuu wrote:


    …Visi GUDRIE prāti tā tik vien lien no pakšiem ārā lai izteiktu savus viedokļus. Lieliski! [img]https://smileys.on-my-web.com/repository/Respect/king-041.gif[/img]


    Wuu wrote:


    …Kārtējais mēslainais interneta video, es tak nepretendēju uz Oskaru, who cares! Lieliski!

    Tagad pasaki atklāti, ar ko tu slimo? Vai arī veic kautkādus psiholoģiskos testus?

    Jo lasot tavus komentārus, izskatās, ka tev brauc širmis ciet.

    #240690
    ob1
    Participant

    Hmm, manuprāt, maniakāli depresīvais sindroms, ko pastiprina zemais IQ, ko, savukārt,izsauc palielināts testosterona līmenis asinīs (pubertāte).

    Ko teiksi, kolēģi (d_l)?

    Ouch, sorry, es aizmirsu, ka Mr. Positivus nobanots…

    🙂

    #240691
    Wuu
    Participant

    gangstalv wrote:


    Jo lasot tavus komentārus, izskatās, ka tev brauc širmis ciet.


    Kam negadās. Lieliski! :lala:

    #240692
    root
    Participant

    [img]https://bildites.lv/images/4cr27xidzi9dd77purj.jpg[/img]

    Paskaties Wuškin, kāds zaraza es esmu. 🙂 Visu laiku postēju tavu bildi. Blec, man ir ideja atvērt tavai bildei atsevišķu blogu… un Twittera kontu. 🙂 Ko tu par to saki?

    #240693
    Eob
    Participant

    Nu čalim tomēr ir baigie pa*ti, lai šitādu mēslu publicētu.

    Un jā, ja neņem vērā, ka ir jāsmejas nevis par video, bet par autoru, tad video liekas pat diezgan rēcīgs. 😀

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 60 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā