Aidž un Māris – Atver Sirdi

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide Aidž un Māris – Atver Sirdi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156013
    aidz
    Participant

    https://youtu.be/yUrXHU-EtWw

    Dziesmas un vārdu autors mūziķis,dziedātājs Valdis Indrišonoks.

    Mums šī dziesma ļoti patika un iedziedājām akustisko kaverversiju.

    Patīkamu klausīšanos!! 🙂

    Ievērtējiet!

    #282703
    ruukjis
    Participant

    Youtubs un draugiem aizvēries, ka savas garīgās nepilnības šeit jāspamo?

    #282704
    elvisburdajs
    Participant

    Dziedat ļoti labi, šis video ir daudz klausāmāks par iepriekšējiem kas te bija ielikti (īpaši Gitaar :D). Neapšaubāmi ir talants, kā jau komentāros izskanēja, ejiet piesakieties okartes skatuves nākamajai sezonai.. 🙂 Vārdi gan ne šis, ne tas. Bet tas jau ir mans subjektīvais viedoklis. Turpiniet ko esat iesākuši, malači!

    ps. Lai izdabātu IT tautai, iedziediet ko ļoti ”gīkainu” ar daudziem datorterminiem! 😀

    ruukji, Video aicina atvērt sirdi, bet tu dari pretējo.. Nelietis! :>

    #282705
    Chr1s
    Participant

    Nu muzikāli arī varbūt arī nav slikti, bet nekas variāk. Tā arī nesapratu kāds šim sakars ar IT portālu.

    #282706
    samurajs
    Participant

    Viss kārtībā, arī Notepadā daudz mūzikas cienītāju, un es te būšu žūrijā, kas vērtēs 😀 Tātad salīdzinājumā ar iepriekšējo izaugsme ir jūtama. Bet galīgi neredzu fantāzijas lidojumu, pirmais iespaids kā prasta dzertiņa dziesma. Pirmkārt video vajadzēja parūpēties par fonu – šis atgādina neuzklātu gultu. Vai tad nevarēja vismaz visādas sirdis u.c. mīlas atribūtus pie sienas sakārt?

    Derētu pamatīgi pastrādāt pie aranžējuma – izpildījums ir pārāk pliks. Pieņemsim, ka ģitārists bekvokālu divbalsīgi piedziedāt nevar, bet solists tāpēc varētu kādu perkusiju piesist (tamburīnu vai kaut pionieru bungas), kas atdzīvinātu priekšnesumu.

    Dabūjāt? 😀

    Tagad ejiet trenēties, un gaidu jūsu nākamās dziesmas (un liksim tās sadaļā “Izklaide”)

    #282707
    aidz
    Participant

    Paldies par viedokli 🙂

    #282708
    aidz
    Participant

    Pateicos par viedokli 🙂 dažas lietas varētu no tevis teiktā ņemt vērā.Par tām sirsniņām es tiešām piekristu 🙂

    #282709
    shady
    Participant

    Saceriet himnu Notepad.lv 🙂

    #282710
    aidz
    Participant

    Kāpeč gan lai šeit neieliktu arī ko no mūzikas…. Savādāk garlaicīgi ka IT tēmas vien tik 🙂

    #282711
    elvisburdajs
    Participant

    Pilnīgi piekrītu! 🙂

    #282712
    Aldis
    Participant

    Gribēju tieši šo ieteikt! 🙂 😀

    #282713
    APOC
    Participant

    Var kaut kā nahrenizēt “Izklaides” daļu no foruma? Tā jau sākuma lapā saraksts ar aktuālajām tēmām ir pieticīgs, bet ja vēl pa vidu ir šitādi mēsli, tad wtf…

    #282714
    shady
    Participant

    Portālam primāri vienmēr būs raksti, forumam kā tādam ir otršķirīga nozīme. Foruma bloks ietver informāciju par dažādām tēmām (ne tikai tehnoloģijām), tāpēc ir visnotaļ loģiski izvadīt arī cita segmenta, rakstura tēmas.

    #282715
    web33
    Participant

    + 1

    Un protams,neiekļaujot tajā BETONU,tas būtu liels grēks !

    #282716
    BERILS
    Participant

    Kur tad bez McB 😀 !!

    būtu grēks viņu tajā neielikt 😀 !

    #282717
    aoma
    Participant

    Vienvārdsakot, āksti vairojas ģeometriskajā progresijā.

    Ja nav kur savu enerģiju likt, varu piedāvāt labu izpeļņu šķeldas sagatavošanā, ja paliks siltāks, vakances vairs netiks piedāvātas.

    #282718
    elvisburdajs
    Participant

    Tu iepriekšējā topikā uzsvēri to kā tev nepatīk sava pārākuma izrādoši indivīdi.. Es te vienu redzu un dievs dod ceru ka tevi nesitīs (atsaucoties uz to ko teici root’am).

    Kāds iemesls tam ka esi tik klaji nievājošs? Esi kārtējais ”taisnības cīnītājs” un atrodies te lai visiem rādītu ar pirkstu? Kāds varbūt paklusēs, cits nenoturēsies, tomēr ieguvējs nebūs neviens. 🙂

    Saprastu ja tas klips būtu no kārtējā dzerstiņa, tad varētu pārmest to ka mūsdienu jaunatne ir izlaidusies un nav redzējusi īstu darbu. Talants ir jāizkopj, tu tur gribēji saskatīt veselu grupu Skonto hallē ar pāris tūkstošiem fanu zālē (ja vispār atvēri to video)? Un kā tu zini, varbūt ikdienā viņi nodarbojas tieši ar šķeldas sagatavošanu?

    Ja nepatīk, tad parasti paklusē, iesaka ko pamainīt vai vienkārši pasaka ka nesaista. Saprotu, varbūt tevi māc iekšēji pārmetumi pa to ka vairs nav tie gadi (piedod ja aizskāru) lai ņemtos ar ko radošu, tāpēc savus iekšējos pārmetumus novel uz citiem?

    Esmu pārliecināts ka viņiem tevis teiktais bija pie vienas vietas, tomēr tādi teksti reizēm var pārsist vēlmi iesākto turpināt.

    #282719
    aoma
    Participant

    Nē. Nepiekrītu par 100 punktiem. Labi, ir o.k., lai nebūtu dzerstiņš vai cits prāta apreibums, bet par lielu nepatiku reklāmas alkstošajiem – IT portālā nav vietas tik bezjēdzīgai tuftai ko rada šie 2 jefiņi. Ir pietiekoši daudz citu vietu, kur spokoties ar “kā es māku, tā es mauju”.

    Š is portāls patiešām pamazām kļūst līdzīgs datuvei, tāpēc skaidrā te vairs praktiski neiegriežos.

    #282720
    shady
    Participant

    Pirmkārt, portāla devīze ir “… pozitīvi domājošiem cilvēkiem“, otrkārt – sen jau vairs nepieturamies tikai pie IT tēmas. Burti “IT” ir paliekas no, nu, jau senas pagātnes, protams, mēs vienmēr būsim portāls, kurš pavēstīs jaunumus par tehnoloģijām un veiks testus / apskatus šajā lauciņā, bet mērķis nekad nebūs apmierināties ar IT lauciņu. Protams, žēl, ka manu, samuraja un citu cilvēku ieguldījumu var lasīt tikai dzērumā, bet būšu pozitīvs – labāk lai lasa dzērumā nekā nelasa nemaz. Bet pavisam noteikti man būtu kauns pārstāvēt portālu, kur kādam būtu tiesības ņirgāties vai apsmiet otru cilvēku.

    Tāpēc, lūdzu, bez apvainojumiem.

    #282721
    Mednieks
    Participant

    Labāk lai dzied nekā CS kapā.

    Piekrītu ir jābūt pozitīvam. Tā jau apkārt ir tik daudz negatīvā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā