Aptauja: kālab nogāzās valdība?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Aptauja: kālab nogāzās valdība?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159060
    samurajs
    Participant

    It kā ar līdzšinējām ķibelēm Latvijai būtu par maz, premjers Dombrovskis ar visu ministru kabinetu šodien atkāpās no amata. Ko viņi ar prezidentu runāja zem četrām acīm, drošvien nekad neuzzināsim. Bet, uzrunājot presi, laimīgs Dombrovskis nudien neizskatījās…

    #304016
    dexsters
    Participant

    ,,Kā man tas viss ir noriebies,,Politiska atbildība?Premjeram būtu jāatbild par visām stulbībām kas notiek valstī?Jādežurē pie jaunbūvēm lai nekas nenotiktu?Pilnīgs stulbums,varētu nodomāt ka pieņemot pareizus lēmumus nekas un nekad nevar notikt nepareizi.Tagad atkal pusgadu veidos koala lācīti un tad jau vēlēšanas klāt.Pa kuru laiku lai strādā un izmeklē kāpēc sagruva dažas ēkas?mums tak nav laika nodarboties ar tādiem sīkumiem,mums jābūt politiski atbildīgiem.Citiem vārdiem sakot jāimitē darbība lai cilvēkiem liktos ka viss tak notiek.Pa to laiku jau visiem piemirsīsies kāpēc jezga sākās un iestāsies tāds kā apmierinājums.Viņš tak uzņēmās vainu,nu viss ir skaidrs.Pie reizes vēl var arī Ušakovu mēģināt izkustināt,redz kāds viņš slikts un bezadbildīgs.Pats intersantākais arguments bija ,,vajag veidot atbildīgu koala lācīti no labēji centriskajiem,,.Kā tas varētu izskatīties?Nacionāļi paliek aiz borta bet šamo vietu ieņem ZZS?Naconāļi vispār tādi interesanti,kā kas nopietns valstī tā pilnīgi nekādas reakcijas.

    Savas runas laikā izskatījās ka Dombrovskis tūlīt sāks raudāt.

    Domājat tagad katru vakaru ziņās rādīs kā virzas uz priekšu izmeklēšana?Nē nē,tagad varēs vērot politisko atbildību tuvplānā.

    #304017
    SFiX
    Participant

    MK neatkāpās, bet gan tika automātiski gāzts līdz ar MP atkāpšanos. Tas tā.

    Kas attiecas uz “politisko atbildību”, paskaidrošu sīkāk, ko tas vispār nozīmē. Nebu jau Dombrovskis cēla jumtu, nebu viņš to jauca. Bet, pieņemot, ka Maximas incidents ir nevis individuāls gadījums, bet gan sistēmas izraisīta kļūda, par to jānes atbildība šīs sistēmas pārvaldniekam. Kā jau Rajevska kungs “Sastrēgumstunda” raidījumā minēja, veidojas politiskās atbildības vilnis. Tā kā ne būvniecības vidē, ne Rīgas Domē, ne Ministru Kabinetā neviens atbildību neuzņēmās, šis vilnis nonāca līdz valsts augstākai amatpersonai. Un nav svarīgi, ka Dombrovskis šo jumtu necēla, viņam ir jāuzņemas atbildība, ka viņa vadībā netika darīts viss iespējamais, lai šo nelaimi novērstu. Kā MK reāli varēja novērst Zolitūdes incidentu? Būvniecības likums 3 gadus mētājās pa komisijām. Stigrāka būvkontrole iepretim partiju sponsoru (būvfirmu) spiedienam.

    Kas attiecas uz RD, Ušakovu. Viņa arguments, ka “visu salabošu” ne velna neder. Viņam bija četri gadi, lai to jau izdarītu. Nelaime notika, tātad no RD puses nebija darīts viss iespējamais, lai to novērstu. Attiecīgi Ušakovam būtu jāuzņemas atbildība par neizdarīto. Tas, ka krēsls ir pa siltu, tā ir cita lieta.

    Visbeidzot, par esošo koalīciju. Bez koalīcijas līguma partiju savienība ir bezspēcīga, tādēļ arī valdības krišana ir likumsakarīga. Ja ne Dombrovskis, tad pēc maksimums pāris mēnešiem tā tik un tā būtu sašķēlusies. Un es nevēlētos, lai pārspīlē MK devumu Zolitūdes izmeklēšanā. Tā notiks tik un tā, neatkarīgi no politiskajām batālijām (teorētiski).

    #304018
    BlackHalt
    Participant

    Pārāk stabili iekārtojās.

    Korupcija stabila.

    Kontrabanda stabila.

    Viss stabili.

    Es nezinu, bet varbūt ASV draugi sāka uzspiest.

    #304019
    Crow
    Participant

    Mhhhh…

    #304020
    jonjs
    Participant

    Es nobalsoju par “ieplānoto politisko teātri” ,jo Latvijā izskatās, ka daudzi no tiem, kas it kā ir augšā, bet ar prātu apakšā ir zaudējuši pēdējo cerību un saikni ar realitāti. Vienas VD atkāpjas, lai gan gājiens it kā normāls. Otrs NU savukārt domā, ka tādējādi viņu mēģina čakarēt. Viņi abi spēlē teātri, lai gan NU man vairāk krīt uz nerviem. Vajadzēja iet abiem. Lai gan NU tēlo baigo hozajestveņņiku un tautas draugu. Lai paskatās, kas ir viņa vietnieks un beidz filonēt. VOT ja es būtu valdībā un ja man būtu smadzeņu divtik vairāk kā viņiem abiem, tad es ne domē un ne valdībā strādāt neietu. UN. UN vadītu viņus no malas. Un man (un mums) Latvijā būtu daudz labāk dzīvot. Bet tā kā es esmu vienkāršs mietpilsonis, bez ģeniālām spējām vadīt no malas vai tieši (bez labām spējām vadīt tieši vada 96% Latvijas visāda veida iestāžu vadītāju), tā mēs te arī turpināsim tādā D dzīvot. Lai gan joks jau tajā, ka pa lielam šīs abas personas tiek vadītas un pa lielam viņi tā īsti līdz galam paši lēmumus nepieņem. Un te nav runa par vēlētājiem, kas viņus it kā vada.

    #304021
    migors
    Participant

    Vienotības reitingi ir pakaļā, un šādam solim ir pārāk daudz “pozitīvu iespaidu” uz nākamajām vēlēšanām. Tas ir triks līdzīgs tam ko izspēlēja Zatlers.

    #304022
    RicoPico
    Participant

    Neticu nevienam vārdam, ko vēsta prese. Piederu pie sabiedrības daļas, kuri uzskata, ka mēs esam aitas, kuras ir politiskā teātra auditorija. Be-e-e-e-e… Nebrīnītos, ja patiesībā Zolitūdes notikumi bija organizēts šovs. Trigeris politiskā burbuļa pārsprāgšanai. Tāpat kā 11. Septembris ASV. Paskat, kādas politiskās kaislības iekustinājuši šie notikumi! Citām ziņām pat vairs nav vietas. Un kamēr VISA sabiedrība sasprindzinājusi uzmanību vienā virzienā, aiz muguras notiek… kas?

    Ar līdzjūtību skatos uz cilvēkiem, kuri domā, ka vēlēšanas notiek godīgi… Starp citu: Zini kāda ir laba sieva? Tāda, kura liek domāt vīrietim, ka viņš pats pieņem lēmumus. 😉

    [spoil][img]https://www.abc.net.au/news/image/4248452-3×2-700×467.jpg[/img]

    [img]https://d15mj6e6qmt1na.cloudfront.net/files/images/0375/0453/IllusionOfDemocracy.jpg[/img][/spoil]

    #304023
    aoma
    Participant

    Es teiktu, ka valdība jau sen ir marionešu teātris, bet, tā kā arī šis cirks man sen ir piegriezies, kas ir tas pats politiskais teātris (labi novērš uzmanību), tad iespamoju “cits viedoklis”.

    #304024
    Y
    Participant

    Dombrovskis sev bruģē ceļu uz Eiropu. 🙂

    Lai iet Ušakovs vietā, malacis vīrs. Visi tā baidās no Saskaņas Centra, nekad viņiem nedevuši iespēju uzstāties.

    #304025
    dexsters
    Participant

    Kur tad bija tā politiskā atbildība kad to vajadzēja uzņemties par to ka piekāpās eiropeīdu priekšā kā rezultātā nedabūjām lauksaimniekiem adekvātus maksājumus?

    #304026
    jonjs
    Participant

    Te visi ir pamatīgi sastresojušies un sadusmojušies. Vajag paklausīties mūziku.

    Ritms baigi labs un dziesma forša. Tikai vārdus nesaprotu ko nozīmē vārds “аткат ” cik saprotu, tas ir kaut kas līdzīgs, kad mašīna ir iesēdusies dubļos un mazliet atripojusi atpakaļ. Ä€rā netiek un cilvēks noguris nolemj noņemt stresu un mazliet atpūsties cīnoties ar savu problēmu, kamēr glābšanas dienests nav atbraucis izglābt viņa problēmu. Izvilkt viņa iebuksējušo auto no dubļiem.

    https://www.youtube.com/watch?v=lxFClSLNcww

    #304027
    grisha
    Participant

    Viss ir kaa parasti, tikliidz kaadi suudi, taa atkaapjamies no amata. Kaapeec? LAi nebuutu par probleemaam jaatbild.

    Mees sataisam suudus, mums ta naakas atbildeet, valdiiba pie kaajas, tie demisionee un vinjiem miers.

    Pa BBC gan teica ka shis esot atlaists. Vienalga, taadas demisioneeshanas vajadzeetu ne tikai aizliegt, bet pat sodiit taadu variantu. Taa ir izvairiishanaas no atbildiibas.

    #304028
    dexsters
    Participant

    Tagad ,,uzsēdušies,, maxsimai,nav runa par attieksmi pret saviem darbiniekiem un to algām,tas cits jautājums.Jautājums kāpēc būtu jābūt vainīgam tikai par to ka esi samaksājis par sagruvušas ēkas būvniecību?Viņi viņu projektēja?cēla?apstiprināja projektu?veica neatļautu,neapstiprinātu būvniecību?tiesa pierādījusi viņu vainu?Kāpēc maxsimai būtu jāizstrādā /jārealizē kaut kāds mistisks evakuācijas plāns?tas manuprāt būtu jādara ugunsdrošības speciālistiem.Viņiem tad arī būtu jāapmāca darbinieki kā rīkoties un jārīko mācības.Labs piemērs ir Rīgas pils,kad sākās ugunsgrēks izrādijās ka trūkst ūdens kaut gan dažu metru attālumā atrodas Daugava.Bail pat iedomāties kas notiktu ja ugunsgrēks sāktos dienā un būtu mūsu ,,pilotiem,, atbilstoši laika apstākļi.Tas jau bija labi redzams mācībās kur helikopters visus pārsteidza ar to ka aizpūta putas.Pilnīgs stulbums

    #304029
    Willis
    Participant

    Liekas pagaidām vispareizāk ir pateicis grisha, ..LAi nebuutu par probleemaam jaatbild. .., Latvijas Krājbanka-kur palika nauda, Liepājas Metalurs, miljardi ieguldīti divas reizes-ku palika nauda ?!

    A tagad Dombrovskim bija lieliska izdevība aiziet kā sava veida varonim, pasēdēt pus gadu deputātos un ÄŒAU!, uz Briseli .

    #304030
    dexsters
    Participant

    Forši.Panorāmā par izmeklēšanas gaitu: ,,Tā kā nav īstas pārliecības ka iekšā iet ir droši tad policija pagaidām visu vēro no ārpuses,,

    Interesanti no kurienes un ar kādiem orgāniem tiks veikta izmeklēšana ja negaidīti (tā nemēdz būt) uzkritīs sniegs?

    #304031
    ruukjis
    Participant

    A par ko Dombrovskim būtu jāatbild? Pēc tavām domām viņam personīgi vajadzētu izstaigāt katru jauno būvprojektu? Stāvēt un skatīties uz pirkstiem kattreiz, kad tiek parakstīts jauns līgums būvniecībā? Smadzenes ieslēdz.

    #304032
    ruukjis
    Participant

    Reizēm izskatās, ka tu ar galvu nedraudzējies.

    1. Maximai nemaz nevajadzēja pieļaut situāciju, kad ēkā notiek plaši būvdarbi, kamēr ēka ir pilna ar apmeklētājiem. Atgādināšu, ka darbi notika ne tikai uz jumta, tie bija arī pagrabā.

    2. Uzņēmums izstrādā evakuācijas plānus un pēc tam tos saskaņo ar Ugunsdzēsības dienestu.

    3. Tas ir uzņēmuma pienākums organizēt personāla apmācības. Visi saprātīgi uzņēmumi tā arī dara.

    Tev ir arī sūdīgs acumērs – no Rīgas pils līdz Daugavai ir ~50m. Pastāsti man kā tu iztēlojies ugunsdzēsējiem vajadzēja rīkoties, lai tiktu pie Daugavas ūdeņiem? Stāties garā rindā un ar spainīšiem padot ūdeni?

    Tas ir vienkārši pretīgi, kad šādos gadījumos sāk ķerties klāt glābējiem. Es nesaku, ka viņi vienmēr ir bez vainas un nostrādā nevainojami. Taču, kad iet runa par reālu cilvēku glābšanu, tad mūsu ugunsdzēsēji, neskatoties uz smieklīgajām algām, ir ļoti pašaizliedzīgi un nevilcinoties riskē ar savu dzīvību. Bet nē, vienmēr atrodas kaut kāds gīks, kurš mūžā neko citu kā savu klavieri nav redzējis, un kurš zin labāk kā vajadzēja darīt.

    #304033
    usins
    Participant

    Tiesāt vienmēr varēs, ja vajadzēs. Manuprāt viņš saprata, ka nekas tur nenotiks, ka kustība nenotiek un pats nespēs ietekmēt štelli un moš jau paliels interešu konflikts… tāpēc vienkārši notinās. Un Tēmē uz Briseli.

    #304034
    grisha
    Participant

    Pats iesleedz smadzenes. Nav runa par ko konkreetu.

    Kaa notiek kaadas auzas, taa atbildiigie noziepeejas.

    MAxomas gadiijumaa, Dombrovskis saakumaa soliija visus vainiigos atrast, sodiit, u.t.t. . Tagad izdomaaja noziepeeties. Gljeevulis, nekas, vairaak. Likaas ka labs politikjis vinjsh ir, bet nekaa.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā