Ātrā atbilde

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146041
    QueenZ
    Participant

    Sveiki!

    Nu man interesēja vai varētu sagaidīt “ātrā atbilde” pogu? Daudziem internets nav tik ātrs lai ielādētu posting.php un tad atkal jaapaarlaadee, domaaju, ka vieglāt būtu ar quick reply!

    Paldies!

    #170717
    samurajs
    Participant

    A kam tev tas būtu vajadzīgs? Mūsu portālā nav liela apjoma lapas, kas ilgi lādētos. Neviens nav sūdzējies. Bez tam pats izpļāpājies, ka tev ir normāls nets: https://notepad.lv/viewtopic.php?t=657&start=15 😀

    #170718
    QueenZ
    Participant

    Njaa… izpļāpājos gan un tā arī ir! Protams te, Rīgā, bet laukos, man ir vnk extreemi leens neta aatrums. Tiesa gan uz laukiem braucu tikai pa sestdienaam, sveetdienaam, bet tomeer! Es gan neuzstāju, bet tikai iesaku, ja kādam ļoti savajagās! Es varu arī iztikt, tas bija tikai kā ieteikums!

    Paldies!

    #170719
    Sid
    Participant

    Īstenībā es arī būtu par šito ideju 😉

    #170720
    shady
    Participant

    Tākš – kam vēl lēni ielādējas notepad.lv?

    Un kā ar bildēm, kuras hostējas uz notepad.lv???

    Man, piemēram, ir ok, jo ir samērā ātrs nets, bet kā jums pārējiem?

    Vai ir vajadzība priekš LV hosta meklējumiem?

    #170721
    deivs001
    Participant

    Pagaidām nav manītas “lēnuma” pazīmes.

    #170722
    QueenZ
    Participant

    vaitad notepad.lv nav uz latvieshu serveriem?? man ielaadeejas aatri, bet ar leenu inerneta savienojumu buutu kaa buutu…

    #170723
    usins
    Participant

    asv 🙂 BET TAS TÄ€ :d, DAUDZAS TESTA progasd uzraada, ka musu lapa ielādējas ātrāk par citiem Latvijas gigantiem 🙂

    #170724
    samurajs
    Participant

    Ar ātrumu viss ir OK, vajag tik pašiem sekot līdz spambotu aktivitātēm (lapas requestiem serverī) un būs labi.

    #170725
    QueenZ
    Participant

    usins wrote:

    asv 🙂 BET TAS TÄ€ :d, DAUDZAS TESTA progasd uzraada, ka musu lapa ielādējas ātrāk par citiem Latvijas gigantiem 🙂

    wow, super! Nemaz nezināju un saits ielaadeejas aatri arii! Kas tad buutu ja shis staaveetu uz lv serveriem?? 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā