Audio pastiprinātāja izvēle.

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Audio pastiprinātāja izvēle.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #180987
    msh
    Participant

    Bet tu ne tikai nomaini bet arī savelc kā vajag ;. Man arī nāk smiekli par cilvēkiem, kas maģi priekšējajā panelī nevis ieliek, bet iemet – zagļiem, protams, labāk, maģis ērti izraujams 😀

    #180988
    msh
    Participant

    P.S. Nejauši audistailā uzraku pāris topikus – ļoti “jauns” alpine 😀 Un nafig vajag to atsevišķo antenu? :hmz:

    #180989
    Mad182
    Participant

    Neiebraucu… maģi es pirms kāda mēneša nopriku pavisam mazliet lietotu + tumbas iepakojumā… Un kas ir ar antenu? Man antenas nav, ir tikai pipsiks jumtā, kur to var ieskrūvēt…

    #180990
    msh
    Participant

    Es tiešām nezinu, [jo mani tas pārāk neinteresē], kā ir kupejām un B4 sedaniem, bet B3 sedaniem, varbūt ne visiem, bet lielai daļai [man ne, bet tiks ierīkota] ir antena, kuru es saucu par “antena divas strīpiņas” – divi celiņi pakaļējajā stiklā, antenas pastiprinātajs aiz abšivkas uz pakaļējās kreisās stoikas, un kaut kas līdzīgs arī priekšējajam logam. Diez ko stipra tāda lieta neesot, bet man tas būtu dziļi pie kājas. Š ī iemesla dēļ smejos un vienlaicīgi viebjos par subjektiem, kas savus B3/B4 izraibina kā dzeloņcūkas ar antenām – nafig?

    #180991
    msh
    Participant

    P.S. ja tev nav ko darīt – tinies uz elcats.ru, ņem savu kupešku ar attiecīgo gadu un elektrības sadaļā meklē, kāda bija antena

    #180992
    Mad182
    Participant

    Nea, manai ir paredzeta uz jumta, zinu, ka sedaniem mēdz būt logā, bet daudzām kupejām esmu manījis uz jumta, gan b3, gan b4, nezinu, vai visām, bet ir. Man tur arī pamatne ir un viss stradā, tikai pati antena izskrūvēta. Eņīvaj, tā nav problēma 🙂

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā