Baltic Beach Party-2008 : būs LV Ginesa rekords?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide Baltic Beach Party-2008 : būs LV Ginesa rekords?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #181333
    normis_161
    Participant

    Intresanti, tādos pasākumos bieži notiek nepatīkamu strapgadījumu? Es biju šogad aizgājis uz Moonlight Party (tur protams bija daudz mazāk cilvēku), bet tik un tā nepatīkamu starpgadījumi bija, jo bija viens kautiņš, ko es redzēju, kā arī kā vienu apsardze aizved prom.

    p.s. Intresanti arī vēl ir tas kā viņi sakops to pludmali, repsektīvi cik daudz laika viņiem vajadzēs pēc tāda pasākuma kā BBP?

    #181334
    Sid
    Participant

    Mans domāt, ka bez kautiņiem šādi pasākumi nenotiek. ;>

    #181335
    sir_irius
    Participant

    nu, bet stulbi, ka nevar normāli aizbraukt patusēt un obligāti jauniešiem jāsāk rīkot grautiņi, kautiņi vai vēl kāds savādāks vandālisms…

    gribās tač atpūsties ar… (viens jau teica, ka var mierīgi aizbraukt kautkur citur, bet gribās šādos pasākumos ar, bet… nu vot, nevar bez kautiņiem nekādīgi iztikt… 😉 😉 )

    #181336
    GooD`MeN
    Participant

    JA pats neuzprasies un nesac skatiities ar rentgenaci uz katru kursh tev uzgruzhas tad starpgadijumi pa 99prochi tev ietu secen!Bet jaa visaadi apdzerushies ambiilji uzrodas un taaa ir vnk VISUR un sadziivo ar to!Neviens tevi tur nemeklees iipashi!izklaidejies un miers!

    #181337
    Foxsk8
    Participant

    Es zinu vienu labu vietu iekš Liepājas, kur tiešām varēsiet izbaudīt lielā tusiņa mūziku, savu līdzpaņemto kompāniju, brīvu pludmali, kur uzspēlēt kaut vai futblolu, etc, pacept desas, utt..

    Iespējams, daži mana gala cilvēki jau zin par ko es runāju, bet tie kuri nezin, var palikt tikai lieliskā kārdinājumā.

    Vismaz mana kompānija katru gadu dodas uz to vietu, jo visi kā traki metās uz lielo tusu un visas pārējās vietas tiek atstātas brīvas 😀 Ar nelielu viltību var iegūt ļoti labu rezultātu + par vietu nav nekas jāmaksā, atšķirībā no lielā tusa, kur jāpērk biļetes, jādrūzmējas ar citiem, jāskatās uz piedzērušiem purniem, un jāizvairās no kautiņiem.

    #181338
    karnaiss
    Participant

    interesanti, bet es pedeja laika uz pedejiem pasakumiem esu gajis ar merki izkauties, bet taa ari nav sanacis… nah taa?

    #181339
    sir_irius
    Participant

    tie kuri tieši meklē, tiem da nekas, tie kuri nav gājuši izkauties, tiem uzreiz sanāk tādās situācijās iekļūt… (tā vienmēr notiek… :/ )

    #181340
    Foxsk8
    Participant

    karnaiss wrote:

    interesanti, bet es pedeja laika uz pedejiem pasakumiem esu gajis ar merki izkauties, bet taa ari nav sanacis… nah taa?

    ja vēlies, vari ar mani duēli uzrīkot :duno: :duno: :duno: 😀 😀

    #181341
    samurajs
    Participant

    Nopērc savai meitenei Beach Party piemērotu T-kreklu! (RIMI Liepāja) 😀

    [img]https://www.bildites.lv/images/734jwyohgv8ncxf7kem.jpg[/img]

    #181342
    msh
    Participant

    Samurajs, latvijā nav giness, attiecīgi latvijas ginesa rekordi nav 😀

    P.S. labs viģiks :rolf:

    #181343
    samurajs
    Participant

    msh: LV var nopirkt Ginesa alu, ar to nepietiek? 😀

    #181344
    GooD`MeN
    Participant

    Vidjiks iespaarda 😀 😀 😀

    #181345
    samurajs
    Participant

    Viss jau notiek, organizatori rīkojas. Lai arī bija vienošanās ar domi par vietu, kas atrodas ārpus ES Zilā karoga zonas, vairākas liepājnieku iecienītās peldvietas jau ir apžogotas :die:

    Vietējiem modžahediem tas, protams, nepatīk: 😀

    [img]https://www.bildites.lv/images/5lpw78tdh8fputnyvwz6.jpg[/img]

    #181346
    GooD`MeN
    Participant

    Sabiedrībā izplatītā informācija par 120 000 pārdotajām biļetēm uz pludmales festivālu „Tele2 Baltic Beach Party”, kas notiks Liepājā šajā nedēļas nogalē, 25. un 26.jūlijā, ir nepatiesa.

    Festivāla organizatori informē, ka, saistībā ar šās sezonas megapiedāvājumu izklaides jomā Latvijā, tiek prognozēts, ka šogad „Tele2 Baltic Beach Party” apmeklēs aptuveni 40-50 tūkstoši apmeklētāju.

    „Jebkurā gadījumā, ja arī būs vairāk cilvēku, kas vēlēsies apmeklēt festivālu, pie cipara 70 000 mēs vienkārši pārtrauksim tirgot biļetes, jo Liepāja un festivāls nav gatavs uzņemt lielāku skaitu apmeklētāju. Vispirms un galvenokārt drošības apsvērumu dēļ. Jau 62 000 pērn bija izaicinājums pilsētai un festivālam, tāpēc šobrīd, ja kāds stāsta, ka būs divreiz vairāk, tad tas kāds vienkārši izplata nepamatotas baumas,” skaidro viens no festivāla rīkotājiem Raivo Mediņš.

    Taa kaa dzeki nemiizhat bundzhaa 🙂

    #181347
    Foxsk8
    Participant

    Neapskaužu tos, kas dzīvo Šªliha ielā kā arī tās dažas mājas, rajoni, kas atrodās vistuvāk jūrai. Es pa svētkiem tur savu autiņu neatstātu, jo mazums, kāds ar aleni logu izsitīs, mudaku netrūkst.

    #181348
    samurajs
    Participant

    GooD’MeN: Nu zinot Medinju naudaskàri, maz ticams, ka kàds paliks bez biletes 😀 Laicinsh ideàls un bùtu brìnums ja mazàk par 80K tautas sanàktu. Tad jau rìt redzèsim 🙂

    #181349
    Foxsk8
    Participant

    Daudzi jau tajā Jūrmalas parkā tusēs, tā sauktie bezbiļetnieki.

    #181350
    samurajs
    Participant
    #181351
    Foxsk8
    Participant

    Ieliec arī bildes pēc festa, lai visi redz, kā tur tauta ir plosījusies 😀

    P.S. Savu mūžu nebiju redzējis veikalā vecenes ļifonos 😀 Likās, ka notiek kaut kāds izģērbšanās konkurss un vecenes lielās, kurai lielāki, skaistāki čiči. 😀

    #181352
    samurajs
    Participant

    Uj viss bija baigi zolīdi, pazaudētā apakšveļa pieklājīgi izkarināta… 😀

    [img]https://www.bildites.lv/images/z45bbgmnysavtfc927z7.jpg[/img]

    Kāpēc Notepad uzlīmes tur neizplatīja???

    [img]https://www.bildites.lv/images/johxekqs21nnvsyadr1x.jpg[/img]

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā