Battlefield bad company 2multyplayer"rezultaats"

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles Battlefield bad company 2multyplayer"rezultaats"

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151512
    aIgArXLV4325
    Participant

    Es nesaprotu ,ka ir jāspēlē lai šaja spēlē dabutu rezultaatu 47/5.Kas/ka jādara-jāspēlē,lai dautu šadu rezi https://aigarxlv4325.filer.cc/PICTURES/file-bfbc2game_2010_06_24_01_10_23_60.jpg.htm pats smu max dabuujis 25/4 ar snaipi.

    Varbut muļķigs jautājums, bet gribetu zinat,kaa to var dabut gatavu!

    Paldies jau iepriekš.

    #239398
    Wuu
    Participant

    Pff… kas tas par rezultātu 🙂

    [img]https://img.bagem.lv/images/892820864.jpg[/img]

    19k punkti 😛

    #239399
    migors
    Participant

    Apgūsti spēles tehniku. Katrai spēlei ir sava tehnika. BF bad company šajā gadijumā ir vairāk kaujas simulācija un attiecīgi darbojas visi īstas kaujas principi. Pats BF 2 neesmu spēlējis bet kad bija pirmā Bad company man ir bijis arī labāks rezultāts. Biju 600 vietā pasaulē uz ps 3 un ar tanku T90 13 vietā.

    Galvenais ir atrast savu vietu, man pašam nav pārāk laba redze tāpēc snaiperis nevaru būt bet tankā es esmu pasargāts no snaiperu lodēm un vidējās distancēs jūtos kā kaujas dievs.

    Skaties kur ej kā kusties nesēdi vienā vietā bet dzīvojies pa ienaidnieka bāzi, parasti vislabāko rezultātu savācu ņemoties tuvāk ienaidniekam. kempošana nepalīdzēs, nu vienīgi ja snaiperis.

    Man viens tīnis čoms ar snaiperi spēlē tika labi ka viņu sauc par cheeteri un bano ārā no serveriem.

    #239400
    Aldis
    Participant

    Iemācies spēlēt, pat Solitaire nemācēsi uzzvinēt ja nezināsi kā spēlēt! 😀

    #239401
    reGative
    Participant

    Removed

    #239402
    Crow
    Participant

    reGative wrote:

    Man agrākos laikos bija ar CS problēmas. Nemācēju neko. Bet tagad zinu visu! 🙂


    :D:D:D

    #239403
    Kefīrs
    Participant

    reGative wrote:

    Man agrākos laikos bija ar CS problēmas. Nemācēju neko. Bet tagad zinu visu! 🙂


    mwhahahaha 😀

    Ja tu zinātu cik ilgi es pa zemi vārtījos… 😀

    #239404
    Evers
    Participant

    Kā var būt problēmas spēlē kurā nav jādomā, pats jau ar pa reizei CS uzspēlēju-, bet tādās spēlēs kā BF2, BF2 Project Reality, un BF: BC2 vidējam Homo Counterstrikerus klājas ļoti plāni, viens no galvenajiem iemesliem – tur NAV Rembo, kas varonīgi un pārdroši skraidot varēs izcelt savai komandai uzvaru.

    #239405
    root
    Participant

    reGative wrote:

    Man agrākos laikos bija ar CS problēmas. Nemācēju neko. Bet tagad zinu visu! 🙂


    Overkill 😀 😀 😀 :warn:

    #239406
    buipisLV
    Participant

    reGative wrote:

    Man agrākos laikos bija ar CS problēmas. Nemācēju neko. Bet tagad zinu visu! 🙂

    Nē nu… 😀 😀 😀 Š is teksts nogalina. :warn: 😀 😀 😀 Izgāzies, reGative. 🙂

    #239407
    Aldis
    Participant

    reGative wrote:

    Man agrākos laikos bija ar CS problēmas. Nemācēju neko. Bet tagad zinu visu! 🙂

    aka..

    reGative wrote:

    Removed

    minēju jau kautko par solitaire līmeni! Apsveicu reGative, mēneša pērle Tev izdevās! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā