HTC One X un One X+ Android 4.4 nesaņems

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Īsziņas HTC One X un One X+ Android 4.4 nesaņems

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159254
    samurajs
    Participant

    Kā paziņojuši ražotāja HTC pārstāvji, viedtālruņu HTC One X un One X+ īpašniekiem nāksies dzīvot ar Android 4.2.2 uz borta. Uz jaunāku OS versiju varot necerēt. Tas pats attiecas arī uz jauno grafisko vidi Sense 5.5. Protams, vēl pastāv CyanogenMod vai citi pašdarinājumi.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_htc_11.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_htc1_2.jpg[/img]

    #305439
    garaisezis
    Participant

    ak šie andro-roboti….

    #305440
    BERILS
    Participant

    Loks tas htc. Tā jau izceļas ar savām ultra cenām par ierīci, un tikmēr akciju cenas tik krīt. Un tagad te vēl bļaustās, un saka ka neapdeitos, vienus no svaigākajiem telefoniem….. Š ādi viņi tikai visu pasliktina.

    #305441
    usins
    Participant

    Mja… es gan paņēmu Nexus. tiem ātri un raiti nāk atjauninājumi un tiek sēdēts uz pēdējās Andrīša versijas.. NEvar sūdzēties.

    Bet tā ir lielākā problēma, ka ražotāji neatjaunina softu. Ne vienmēr žēl, ka neizlaiž vienkārši jaunāko versiju, bet žēl, ka netiek labotas arī operētājsistēmas nepilnības.

    #305442
    garaisezis
    Participant

    Ja nedaudz sasprindzina smadzenes, tad var jau pats no tīra Nexus Android uzlikt to uz jebkura cita telefona, tikai jautājums vai ir jēga, jo ar jaunāku atjauninājumu sākas problēmas ar dzelžu nepietiekamību. Neskaitot, to kad telefonu neveiksmes gadījumā ar pārvērst par ķieģeli.

    #305443
    Ralfie
    Participant

    Quote:

    Ja nedaudz sasprindzina smadzenes, tad var jau pats no tīra Nexus Android uzlikt to uz jebkura cita telefona

    WTF? Nesapratu, to raksta pilnīgs idiots vai ģeniāls cilvēks?

    #305444
    BERILS
    Participant

    Puiss, Tu ar andrīša flešošanu laikam neesi saskāries , nekadu tur nexusu uzlikt nevar, un lai pārvērstu par ķieģeli ir mazliet jāpacenšas… Protams, ka nekad nebūtosies custom roms ar pirmo(bootloop) , ja uz iekārtas liec pirmo reizi custom romu. Esmu vienmēr sekojis instrukcijām, bet tāpat beigās atopos pie citiem problēmu risināšanas topikiem.(vienīgais ja ir kautkādas superoneclickroot un visādi jauki palīglīdzekļi kurus diemžēl cepj tikai populārākajiem modeļiem.)

    Wahahahaaaa, atceros savu pirmo aparātu p500, to gan man sanāca dabūt pie zemes līdz ķieģelim, bet bēdīgākais bija tas, ka viņš man bija tikai mēnesi, zato garantijā atkal dabuju pilnīgu nullīti. :D, jo flešojot .kdz failu vienkārši dators apstājās pat 30min gaidiju (jo cietajam bija problēmas tajā laikā) tad izrāvu aparātu, un čušš, ne smakas no dzīvības pazīmēm(tajā gadijumā tikai jtags varēja ko mainīt) ,un lmt to nodēvēja par ražotāja kļūdu, paldies dievam…. 😀

    Tu laikam domāji cyanogen , “ķipa” stock android 4.1 < Bet zini, nav nemaz tik interesants tas cyanogens. Man labāk patīk testēt firmu ražotos ui, un vēljoprojām domāju , ka sense 5 nav izkonkurējams, bet redz ka zvaniem žēl pārportēt pat uz netik veciem aparātiem.(5.5 solās būt vēl feināks, bet nu ātrdarbību uzlabot nevajag(ka sāks labot salaboto, parasti gadās iebraukt vēl dziļāk,,,), jau ir kā pa sviestu, pat uz mana senija ar 768ramu.) Dažreiz pašam grūti savu tekstu lasīt 😀 (vienmēr)

    #305445
    garaisezis
    Participant

    nav jau nemaz tik traki, pamazām ar copy paste var script failu pielabot un framework biblioteku piedzīt pēc vajadzības, grūtākais ir pārrakstīt praktiski visus xml failu ja neatbilst ekrāna izmēri un trakākais ir dabūt pie dzīvības procesora draiveri, jo man ar intel x86 nācās pasvīst un meklēt atbildes xda forumā un ne tikai…

    Piemērs ir motorola Razor I (XT890) kuram dzimtais ir 4.0.1 android, un pēc tam nāca atjauninājums uz 4.1.2 , diemžēl intel nepiedāvā palīdzību uz 4.2, tā kad kad kaut kāds gļukains 4.3 alfa ir iznācis man pateicoties android SDK eclipse

    iznākums šiet… pagaidām botojas, bet nevar izslēkt, nedz restartēt, nav skaņas un kamerai šad un tad iesprūst.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wdxsVugKluw[/youtube]

    #305446
    iKey
    Participant

    kuri ražotāji visilgāk nodrošina supportu?

    #305447
    BERILS
    Participant

    google.

    nexus sērija(vienīgā). Ja nemaldos pusotru gadu suportē oficiāli.

    bet redz ka mans sensation NEoficiāli pat ir ticis pie 4.1.2 sense 5.

    Takā ja ir aktuāli uzturēt ierīci ar jaunākajām versijām ikdienā, tad tas nemaz nav TIK grūti. Bet padarboties ir ko, manuprāt, pašam kļūtu interesanti.

    #305448
    garaisezis
    Participant

    tas viss ir atkarīgs, cik populāras ir iekšas, tas ir, kāds ir cpu, video draivers vajadzīgs, ekrāns, skaņas chipsets utt. Neieteiktu uz x86 intel bāzes ņemt, jo par apgreidiem varat aizmirst.

    Š odien youtube pateicoties Motorolas debīliķu politikai nobloķēja visu iespējamo, diemžēl youtube atjaunot nevar, jo redz tikai viņi drīks veidot Android, nevis kāds cits.

    [img]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1544978_780698925278196_1035728011_n.jpg[/img]

    #305449
    iKey
    Participant

    Secinājums ir tāds, ka tie draiveru kodētāji diktē noteikumus

    #305450
    BERILS
    Participant
    #305451
    iKey
    Participant

    nejauc modeļus

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā