IE nerdas majas lapa pa vidu logam

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150331
    burcins
    Participant

    Sveiki

    Kas koda ir jaieraksta, lai uz Internet Explorer majas lapa butu novietota pa vidu nevis kreisaja puse… Uz mozillas un operas viss smuki izkartojies!

    PAldies

    #223910
    Andress
    Participant

    Atbilde meklējama šeit 🙂

    #223911
    Loading
    Participant

    Andress, paskaidro man lūdzu, kas tā par lapu.

    burcin,

    tava tabula

    , pamēģini tadu risinājumu.

    #223912
    Andress
    Participant

    Loading wrote:

    Andress, paskaidro man lūdzu, kas tā par lapu.


    Tas ir zīlēšanas salona URL. 🙂 Es diemžēl netaisos un pat negribu risināt problēmas, gadijumā, ja neredzu problēm, tb vai tad lapas autors nevarēja iesniegt URL? 🙂 Varbūt viņam tur velnszin kas darās. Parasti jau lapu pa vidu gan fiksē ar CSS fiksētu platumu % vai PX un margin:auto; direktīvu.

    #223913
    Mad182
    Participant

    Vecās IE versijas (<6) neatbalsta margin: auto;, priekš tām var lietot text-align: center; uz parent elementa, un atkal pārdefinēt text-align uz left vai kādu nu tev viņu vajag tam elementam, kuru gribi centrēt. Pārējiem pārlūkiem bloka elementu centrē ar margin: auto;

    #223914
    Loading
    Participant

    Andress, ja tu netaisies un negribi risināt problēmu, tad NEPOSTO! To grūti saprast?

    #223915
    daGrevis
    Participant

    Š is nav ieteicams, bet arī vari ielikt to visu “

    ” tagos. 🙂

    #223916
    Mad182
    Participant

    daGrevis wrote:

    Š is nav ieteicams, bet arī vari ielikt to visu “

    ” tagos. 🙂


    Es ceru Tu pats saproti, ka iesaki visnepareizāko veidu, kā vispār var iedomāties to darīt :lala:

    #223917
    Wuu
    Participant

    Ieliec visu diva

    Code:


    #wrapper {
    padding:0px;
    margin:0 auto;
    }

    #223918
    Andress
    Participant

    Loading wrote:

    Andress, ja tu netaisies un negribi risināt problēmu, tad NEPOSTO! To grūti saprast?

    Nē tu pārprati- es NEVARU palīdzēt gadijumā, ja cilvēks nekonkrēti izsaka savu problēmu. 🙂 Pretenzijas? 🙂

    #223919
    Aldis
    Participant

    Lai IE6 saprastu, kādu parametru, man pašam ir nācies nopūlēties – vairākas reizes gandrīz vienu un to pašu uzdrukāt tikai mazliet dažādās formās! Piemēram kautkas līdzīgs šim!

    border: none;

    border-color: transparent;

    border: 0;

    Un tad tik šams saprot, ka borderam tiešām nav jābūt! 😀 Tai pašai mozillai pietiek ar border: none; lai saprastu ka borderis nav nepieciešams!

    #223920
    daGrevis
    Participant

    Aldis wrote:

    Lai IE6 saprastu, kādu parametru, man pašam ir nācies nopūlēties – vairākas reizes gandrīz vienu un to pašu uzdrukāt tikai mazliet dažādās formās! Piemēram kautkas līdzīgs šim!

    border: none;

    border-color: transparent;

    border: 0;

    Un tad tik šams saprot, ka borderam tiešām nav jābūt! 😀 Tai pašai mozillai pietiek ar border: none; lai saprastu ka borderis nav nepieciešams!

    Š itas izklausās neticami… 😀

    Mad182, es tikai piedāvāju, ka ir vēl variants, bet kā jau teicu: nav ieteicams! 🙂

    Pēc idejas vajadzētu strādāt pavisam vienkārši… 🙂

    Code:

    margin: 0 auto;

    :seeker:

    #223921
    Loading
    Participant

    Andress, ja nevari, tad nedari 🙂 Ja nevaru pacelt 10kg hanteli es trenējos, nevis skaļi bļaustos, ka nevaru pacelt.

    #223922
    Aldis
    Participant

    daGrevis, nav nemaz tik neticami.. 🙂

    Labi.. ticamības moments kautvai ņemot tavu garadarbu 😀 Ka IE kautko nesaprot un pārprot, to ko saprot un norenderē kā nākas Mozilla un citi!

    [img]https://bildites.lv/images/allutz1z7swgvx2njo3m_thumb.jpg[/img]

    #223923
    rATRIJS
    Participant

    Nu ja godīgi, tad Andress pati pirmā atbilde arī sniedz atbildi uz uzdoto jautājumu…daļēji 😛 Dotajā linkā ir redzama lapa, kura ir centrēta – paskatoties source’i var izkost kā tas tiek panākts 🙂

    Viņi gan izmanto sliktu lietu, bet nu… https://grab.by/1AXb

    #223924
    daGrevis
    Participant

    Aldis wrote:

    daGrevis, nav nemaz tik neticami.. 🙂

    Labi.. ticamības moments kautvai ņemot tavu garadarbu 😀 Ka IE kautko nesaprot un pārprot, to ko saprot un norenderē kā nākas Mozilla un citi!

    [img]https://bildites.lv/images/allutz1z7swgvx2njo3m_thumb.jpg[/img]

    Rrr, nu kādu vēl gara darbu… Lapa kurā mēnešus nekas nav rakstīts, nav mans gara darbs. 🙁

    Ne piekselis nav pakustināts, lai novērstu IE problēmas. 😛 Un enmaz netaisos… 😛

    P.S. Strādāju pie TID. :seeker:

    #223925
    Aldis
    Participant

    Neiet runa par to ko esi bīdijis pēdējā mēneša laikā! 😀 ibio.. 😀 vnk. nodemonstrēju Tev piemēru kas samērā labi pamato IE orientēšanos kodā, un citu browseru – citi browseri nav tik cimperlīgi parāda daGrevis.net normāli, bet IE Tev jāraksta kā manā piemēra – viena lieta jādefinē vēl kautkā savādāk, lai IE saprastu! 🙂

    Ideju saprati? 😀 Un tagad izklausās jau ticamāk? 😀

    #223926
    burcins
    Participant

    paldies visiem, kas atbildeja.. ieliku center tagos… margin auto tik un taa nedarbojas uz IE, kaut gan

    bija ielikts!

    #223927
    Foxsk8
    Participant

    Cik nu paskatos, viens par otru gudrāks.

    Tad nu ielikšu arī es te savu jēlību.

    [if lt IE 7]

    script type=”text/javascript”>

    alert (“It looks like you aren’t using Internet Explorer 7. To see our site correctly, please update or download Mozilla Firefox , Opera..”)

    /script>

    [endif]

    #223928
    Kefīrs
    Participant

    foxsk8 variants^ 🙄

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā