"Igaunijā pieņemts likums ļauj reģistrēt viendzimuma pāru attiecības" – viedokļi?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība "Igaunijā pieņemts likums ļauj reģistrēt viendzimuma pāru attiecības" – viedokļi?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160162
    Jaunzems
    Participant

    https://www.diena.lv/pasaule/igaunija-pienemts-likums-lauj-registret-viendzimuma-paru-attiecibas-14072977

    Gribēju pajautāt, ko domājat par šādu notikumu Igaunijā. Esmu novērojis, ka Notepad apmeklē gan konservatīvi domājošu cilvēku, gan mūsdienu rietumu filozofijas pārstāvju maisījums, tādēļ šis temats varētu izraisīt interesantas diskusijas.

    [spoil][img]https://i.imgur.com/DyKG57U.gif[/img][/spoil]

    #311511
    Kualds
    Participant

    Atbalstu reģistrēšanu ar visām tā izrietošajām juridiskajām sekām. Laulības tās nedrīkst būt, jo tās ir tikai starp sievieti un vīrieti. Problēma ar zilajiem ir tāda, ka nu šiem ir iedots mazais pirkstiņš, bet drīz jau prasīs visu roku…

    #311512
    Aldis
    Participant

    Ar ko kurš guļ, man vienalga. Laulības?! Nu nē.

    Drīzāk aizliegt, jo vien, pieņemsim:

    * Maniem bērniem un man nav jāskatās kā parkā zilīši sūcās, tas pats atiecas uz *bietēm

    * Viņi nevar radīt pēcnācējus, tamdēļ kāpēc jācer uz kādiem valsts likuma atvieglojumiem?

    * Turpinot iepriekšējo – adoptēt bērnus viņi nedrīkst, visa dzīve tam bērnam sapurgāta.

    * Tālāk, kas būs vēl?

    Par pārējo jau ir pateicis Armands:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=AZJIeNQ6TTU[/youtube]

    #311513
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu, ņemot vērā ka no valsts puses spēcīgi tiek atbalstīts debīlisms un citas labas latvieteļu vērtības… velviena “pozitīva” lieta neko jau vairs nemainīs.

    Tāpat jau viss ir sadirsts pilnībā, to nesaskata tikai ignoranti un pajoli. Nu, atļaus gejus, nu un? Dauņi, urlas, modeles, šmaras arī ir atļautas! Ar ko tie geji būs kaitīgāki? Vai ir kautkas nesapists, ko viņi vel varētu sapist? Sabiedrība? Jau sapista. Ekonomika? Arī jau sapista. Ko tie geji sapisīs? Nu uztaisiet 1 pilsētu gejiem un lai viņi visi skrien uz to Rīgu.

    #311514
    Jaunzems
    Participant

    Atļaušos iepostēt šo video

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=A8JsRx2lois[/youtube]

    #311515
    Quagmire
    Participant

    Lai reģistrējas, lai precas. Bet bērnus adoptēt gan nevajag ļaut.

    #311516
    samurajs
    Participant

    Ja viņiem vajag, lai reģistrējas pie notāra vai kkā tā. Bet neļaut zilajiem apgānīt baznīcas un dzimtsarakstu nodaļas. Viņu process nesaucas “laulība”, jo pēc definīcijas tā var pastāvēt tikai starp vīrieti un sievieti. Par bērnu adopciju vispār pat runas nevar būt. Lai dzemdē paši, ja jau tik gudri 😀

    #311517
    richijs
    Participant

    Atbalstu gan laulības, gan arī adopciju atbalstu, jo labāk lai bērnam ir divi tēvi, divas mammas nekā dzīvot bērnu namā…

    #311518
    Crow
    Participant
    #311519
    Andron MacBeton
    Participant

    Vai varbūt labāk sakārtot bērnu namus?

    Bet valsts to nedarīs, valstij nevajag gudrus cilvēkus ar neatkarīgu viedokli.

    #311520
    zi007
    Participant

    Sviests – it forums pārvērties par politika.lv

    #311521
    itanium
    Participant

    Nu, beidzot tu kaut ko normālu (+ bez rupjībām) pasaki.

    #311522
    Aldis
    Participant

    Sausiņiem nesaprast.

    #311523
    zi007
    Participant

    🙂 Tev gan interesanta gradācija:) Cik mitrs Tu esi?:)

    #311524
    Crow
    Participant

    Konkrētajā diskusijā šis jautājums var tikt interpretēts ar pavisam ne to nozīmi… 😀

    #311525
    zi007
    Participant

    🙂 Piekāst!

    #311526
    Mad182
    Participant

    Manis pēc katrs var gan gulēt, gan precēties ar ko vien ienāk prātā, kamēr to dara pieauguši cilvēki ar abpusēju vēlēšanos, neuzskatu ka man vai kādam citam būtu kādas tiesības pret to iebilst. Man liekas absolūti stulbi protestēt pret kaut ko, kas uz tevi vispār neattiecas un tavu dzīvi neskar.

    #311527
    Jaunzems
    Participant

    Man liekas, ka lielākā daļa Jūsu aizspriedumu ir dēļ tā, ka vienīgais, ko par gejiem zināt, ir padomju propaganda un Ivans Duļins no našarašas! 😀

    Iesaku padomāt, kurā pusē labāk vēlaties dzīvot – zilajā vai sarkanajā…

    [img]https://i.imgur.com/zavxmSL.jpg[/img]

    #311528
    LooNeY
    Participant

    Kamēr pie mums prātiņš ir par īsu un nenobriedušu lai ko šādu valstī atzītu, tikmēr ‘lēnie’ Igauņu prāti ir sabiedrībā daudz advancētāki un piauguši un nu ir vēlvienā lietā mums priekšā…. Skumji….

    Ka jau rakstā rakstīts reģistrēt, bet laulāties gan nebūtu īsti pareizi un nesaprotu, kā var kaut kur salaulāties divi vienādi dzimuma pārstāvji zem Dieva svētības, ja Bībelē skaidri un gaiši neatdzīst viendzimuma attiecības.

    Mūsu valsts mazo nepieaugošo sabiedrības prātiņu uzreiz var nolikt uz paplātes, jo cilvēki(arī sievietes) uz vīriešu gejiem -nē, bet sievietes – jā….. TAS IR FAKING VIENS UN TASPATS TÄ€S IR VIENA DZIMUMA ATTIECĪBAS!

    Tāpat, kā parastajiem mīrstīgajiem arī gejiem ir divas kategorijas – Normāli un nenormāli.

    Esmu sastapies ārzemju draugu lokā ar normāliem gejiem, kur nemaz i nepateiksi, ka viņš/-a tāds ir, kamēr viņš pats neapstiprina, bet ir tādi indivīdi, kuri pārģērbjas par velns zin ko un puspliki staigā pa sabiedriskām vietām un savu iedzimtību citiem sejā bāž un laikam gūst no tā baudu tā izlecoties un tad grib lai viņus ‘atdzīst’… Dzīvo normālu savu dzīvi un viss būs labi, tā indivīdu daļa paši provokācijas taisa un tad apvainojas, ka redz viņiem arī esot cilvēktiesības u.t.t. Tad arī uzvedies sabiedrībā, kā cilvēks nevis, kā ‘frīks’

    Neandertālietis ar nepabeigtu pamatskolas izglītību(jo ņefig vajag) uz ielām apraksta, izdauza, un saplēš visu ko vien var saplēst jo tas viņam liekas ‘stilīgi’, bet tapēc viņš neprasa kļūt pasē par oficiālu ‘demolētaju’

    #311529
    zi007
    Participant

    Man geji nemaisa dzīvot, jo es par viņiem vienkārši nedomāju. Ikdienā ir daudz interesantākas tēmas, par kurām domāt, kuras baudīt!:)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā