"Igaunijā pieņemts likums ļauj reģistrēt viendzimuma pāru attiecības" – viedokļi?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība "Igaunijā pieņemts likums ļauj reģistrēt viendzimuma pāru attiecības" – viedokļi?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #311550
    Jaunzems
    Participant

    Ir ļoti viņi jāienīst, lai viltos par to, ko nav iespējams mainīt

    #311551
    Athlons
    Participant

    statistiski ne vairāk par 10%…

    patiesībā nedaudz brīnos par tik lielas tolerances esamību… lettiņiem jau patīk citādos nolikt un apsaukāt…

    #311552
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu bļed tad labāk pie sarkaniem.Neviens zilais man pie deguna savu propagandu nedzīs.Kā kautko tādu var atdzīt par normālu kas pilnigi noteikti NAV normāli.

    #311553
    Anonīms
    Neaktīvs

    Resnā kaimiņiene neiet 2x gada pa ielam plika gorīdamās,kā to dara pediņi.Un arī nereklamē sevi katra iespejama vieta.Kādi tev vēl bērni pediņ,padoma kur tu viņus dabūsi.Un tas viss vēl jāpieņem par normālu ,un tik spiež no visām pusēm ,un spiedis tik ilgi kamēr visiem liksies ka tas ir normāli.bet tas nav normāli.

    #311554
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tu te shady nedirs ,es tieši dzīvoju ārzemēs un no sava 6 stāva uz pretējās ielas redzu pediņu bāru,tas ir vienkārši ārprāts kas tur notiek ,it sevišķi uz rīta pusi kad vairāk pardzērušies.Es eju uz darbu ,bet viņi sēž pieturā un dračī viens otram.Mangan jāsaka ka vecākus puikas nēesmu redzējis tā darāmies,ja tu nēsi normāls kapēc tev tas jāizrāda,es taču nedrāžu savas dāmas kur pagadās pēc katrām 3 izdzertām glāzēm.UN bērnus viņiem nevar dot tāpēc ka mazais pierod redzēt divus onkuļus viena gultā.

    #311555
    samurajs
    Participant

    Vai nav par daudz reklāmas tiem pediņiem? Kaut kur lasīju dziļu domu: “būt heteroseksuālam vairs neskaitās kruti”… un patiešām popkultūrā tie zilie ir sabāzti visur. Pat jaunajā amūrikāņu pusaudžu seriālā “Gotham” (notikumi pirms betmena), kur darbība norit gadus 15 atpakaļ. Tad tak it kā homiķi vēl nebija modē?

    Lai viņi pa kluso nodarbojas ar savu anal coitus, un lai kaut reģistrē savus sūdiem apķēzītos locekļus pie notāra, bet ja sāks visur rīkot savus praidus, un vēl vairāk – noskaņot bērnus, ka tas esot pareizi – tad laimīgi nebūs.

    Homoseksuālisti ir ģenētiski slimi cilvēki, un kā ar slimiem ar tiem būtu jāapietas: dot viņiem tiesības, bet reizē raudzīties, lai geji neapdraudētu veselīgās sabiedrības nākotni.

    #311556
    shady
    Participant

    Aldis wrote:

    Vēl interesants jautājums – ja jūs būtu vecāki, un jūsu bērni būtu geji vai bietes? Vai nebūtu vīlušies savā audzināšanā?


    Kāpēc? Kāds tam sakars ar audzināšanu? To, kā zināms, nevar ne “saķert”, ne ieaudzināt, ne mantot ģenētiski.

    Man ir pulks ar bērniem un katrs ir pilnīgi savādāks pēc rakstura, lai gan audzināti ir vienādi. Tās ir stulbības, kad saka, ka bērni ir vecāku atspulgs. Bleķis! Katrs ir savādāks, katram ir savs raksturs un veidojas savas domas un uztvere. Ja man atklātos fakts, ka kāds bērns ir citas orientācijas, tad es noteikti censtos viņam palīdzēt un atbalstīt viņu.


    samurajs – Man šķiet, ka problēmas ir tavā padomju laiku ieaudzinātajā prātā. Gejs nevar apdraudēt sabiedrību. Gejs nevar otru uztaisīt par geju, nevar. Samuraj, ja tev kaimiņos dzīvotu gejs, tad tu domā, ka drīz sāktu bučoties ar veci? Neviens heteroseksuāls cilvēks nevar kļūt par geju, ja vien nav apzinātas/slēptas noslieces uz to.

    Un te nav nekāda sakara ar to, ka ir kaut kāds apdraudējums sabiedrībai. Sabiedrību var apdraudēt jebkurš cilvēks (neatkarīgi no sexuālās orientācijas), kad kādu izvaro vai apdraud bērnus. Tas ir krimināllikuma pārkapums un attiecīgi uz to ir jāreaģē.

    Un ņemot Alda teikto, samuraj, iedomāsimies situāciju, ja tavs bērns būtu gejs (nu piemēram). Vai tik tu nesāktu dziedāt citu dziesmiņu. Š aubos, ka tu velētos, lai viņš savu dzīvi pavadītu mocībās un pats (un tu arī) savu dzīvi pavadītu ar kauna sajūtu. Savādāk gan būtu jājautā – kas gan tu par tēvu? (no sērijas, ja dēls padevies pa prātam, tad ir labs puika, bet ja ne, tad izmet mēslainē)

    Mans cepiens neattiecas tikai par gejiem, bet par ideoloģiju, ka cilvēki bāžas iekšā citu privātajās dzīvēs un visu grib pēc sava prāta. Bet tā nekad nav, cilvēki ir dažādi. Tas jau atspoguļojas jau dārziņos/skolās, kad jaunieši nežēlīgi izsmej savādakos. Un nedod Dievs, ka tu domāsi savādāk, nekā lielākais vairums. Š itais stūrakmens būtu jāsalauž, lai uzlabotos sabiedrības kvalitāte. Un to noteikti neizdarīs gada, desmitu vai varbūt pat simts gadu laikā. Bet ja nesāks par to runāt un darīt, tad nekas jau nemainīsies. Geju problēma ir tikai viena lieta no tūkstošiem, kas būtu jāatrisina.

    P.S. – Es, samuraj, jaunība aizrāvos ar Austrumu filozofiju lietām un atceros vienu viedo teikto par geju nīdējiem, ka ja cilvēks ļoti atklāti pauž pret tiem nepatiku, tad iespējams, ka viņam pašam ir slēptas (pat varbūt viņam pašam nezināmas) noslieces uz homīšu lietām, bet prāts veido aizsargbarjeru – to noniecinot. Kaut kā tā, precīzi nenocitēšu.

    #311557
    richijs
    Participant

    +1 shady

    Katrs ir personība ar savām interesēm…

    P.S Š īs pret geju organizācijas smird pa gabalu pēc kremļa maigās varas… Ar saukli: (Pie mums tā gan nav) Lai gan sociālie tīkli vk, adnaklasņiki u.c pilni ar tiešām “perversām” lietotāju bildēm…

    https://www.kasjauns.lv/lv/zinas/132082/dimiters-ar-lindermanu-metas-uz-vienu-roku-cina-pret-geju-propagandu” class=”bbcode_url”>https://www.kasjauns.lv/lv/zinas/132082/dimiters-ar-lindermanu-metas-uz-vienu-roku-cina-pret-geju-propagandu

    #311558
    samurajs
    Participant

    Shady – tagad apskatīsim šo problēmu citā rakursā, kam nav nekāda sakara ar padomijas laiku utt. Kamēr mums ir

    1) 100% hetero

    2) 100% homo

    tikmēr viss ir sakārtots. Neviens nav pāraudzināms, neviens nav pārprogrammējams uz pretējo orientāciju. Ber reālajā dzīvē lielumlielā daļa citādi orientēto ir jauktām tieksmēm

    3) 5%, 10%, 15% … utt. homo. Pārējā % daļa viņos velk uz hetero. Varam saukt viņus arī biseksuāļi

    Respektīvi homoseksuālās tieksmes viņos ir dziļāk vai mazāk slēptas, un tas, vai viņi tās reāli piekops savas dzīves laikā, ir lielā mērā atkarīgs no audzināšanas un sabiedrības attieksmes. Līdz šim lielākā daļa šādu cilvēku dibina normālas heteroseksuālas ģimenes, izaudzina normālus bērnus un nodzīvo pilnvērtīgu dzīvi. Bet reklāmas nozīmi nedrīkst nenovērtēt. Ja homoseksuālisms skaitās kruti, tas noteikti ir jāpamēģina. Un cilvēks ar 10% homo noslieci var kļūt par atkarīgo no tā. Nedomāju, ka Latvijai ar tā jau katastrofālo dzimstības līmeni būtu vajadzīgi papildus homiķi.

    Tagad par bērniem: daļa tiešām izaug neatkarīgi, bet cita vismaz tikpat liela daļa spēcīgi ietekmējas no vecākiem. Kāpēc tad vecākiem mūziķiem vai ārstiem bērni ļoti bieži arī kļūst par mūziķiem vai iet studēt medicīnu? Vecāku ietekmi nekad nedrīkst novērtēt par zemu.

    Tevis minētais iespējamais gadījums no sērijas “Ja bērns būtu gejs” protams, nenovestu pie izmešanas miskastē, bet gan pie uzvedības ieaudzināšanas, ka ar šo tēmu nav jāplātās un to nav jāreklamē. Sabiedrība nav gatava uzņemt gejus pilnvērtīgi bez diskriminācijas, un baidos, ka vēl ilgi nebūs gatava.

    #311559
    Jaunzems
    Participant

    Quote:

    Līdz šim lielākā daļa šādu cilvēku dibina normālas heteroseksuālas ģimenes, izaudzina normālus bērnus un nodzīvo pilnvērtīgu dzīvi.


    Nē. Lielākā daļa šādu cilvēku savu orientāciju slēpj no sabiedrības bailēs no vajāšanas, visu mūžu nodzīvojot vientuļi un emocionāli salauzti. Tiesa gan, izskatās, ka tev ar to nav ne mazākās problēmas…

    #311560
    samurajs
    Participant

    Izlasi taču līdz galam manis rakstīto!

    Piekrītu, ir tādi, kuri nodzīvo dzīvi vientuļi un emocionāli salauzti – tie ir homoseksuāļi, kuri saskārušies ar naidīgu attieksmi. Un visticamāk tāpēc, ka paši sākuši kačāt pravas vai plātīties. Un vēl ir atsevišķi biseksuāļi, kuri paši nezina uz kuru pusi viņus vairāk velk. Sabiedrība nelien nevienam ne apakšbiksēs, ne guļamistabās, un ja kāds gribēs klusi un mierīgi dzīvot homoseksuālu dzīvi – tas viņam arī izdosies. Mūsdienu guļamrajonos nereti kaimiņi gadiem viens otru nepazīst.

    Patiešām, man ar to nav sakara, un homiķu problēmas man laikam arī nebūtu jārisina.

    #311561
    Evers
    Participant

    Latvijas sabiedrība, tās domāšana un mentalitāte, nav tas, ar ko Latvija var lepoties. Bet prieks, ka ir arī izņēmumi. 🙂

    #311562
    Faks
    Participant

    godīgi sakot īpaši nerūp …

    nevaru nostāties viena pusē barikāžu uzskatat mani par neitrālo pusi. (Don’t Bother Me,Don’t Touch Me And Everything Will Be Fine With You).

    #311563
    Ivis
    Participant

    Gribēju iekomentēt, bet Shady pateica visu ko domāju +1 tev.

    #311564
    APOC
    Participant

    Lai tik homīši pārojas man vairāk meiču paliks 🙂

    Manis pēc vālējiet viens otru ānī tikai netaisiet no tā reklāmu un nemēģiniet to uzspiest kā normu un pats par sevi saprotamu. Ko jūs darāt aiz aizslēgtām durvīm tā ir tikai un vienīgi jūsu darīšana.

    +1 samurajam

    #311565
    Participant

    Es nesaprotu par to anālo. Vai tie, kuri vālē savu meiteni ānusā arī iet pie notāra savu kakaino peni reģistrēt (kā te samurajs izteicās par gejiem)? Vai tomēr heteroseksuāliem cilvēkiem nekur un nekas nav apķēzīts? Anālais sekss nav retums starp heteroseksuāļiem.

    Nesaprotu – ja gejs, tad dibenā vālētājs. Izvirtulis. Tas man atgādina anti-praidistus – iet ar lieliem plakātiem bļaut, mētājas ar sūdiem un skaļi rēc lamuvārdus, bet tieši praidisti ir tie, kuri gandē bērnus. Tas pats ir arī tagad – izvirtulis ir tikai gejs, bet tas, kuram homoseksualitāte asociējas tikai ar sūdu piku uz daikta ir nekas. Homoseksualitāte ir attiecību veids, un sekss ir tikai attiecību blakusprodukts, kas katram ir savādāks.

    Un nesakiet hop – kas zina, varbūt tieši jūsu meitas kāds čalis regulāri apmierina anālajā, pie tam, biežāk, nekā to dara Streips ar saviem vīriešiem.

    #311566
    richijs
    Participant

    Lai tik homīši pārojas man vairāk meiču paliks

    Tik neaimirsti, ka homīši ir arī starp sievietēm un sauc viņas par lezbietēm 😀 Nekas vairāk tev nespīd 😀

    #311567
    Y
    Participant

    Resume.

    Jo vairāk geju, jo mazāka konkurence heteroseksuālam Tev! Un dzīvojam savu dzīvi tālāk ar šo legacy gudrību.

    Atvainojos, nepalasīju augstāk, ko richijs jau apstiprinājis. 😀

    #311568
    Jaunzems
    Participant

    Kaut kā aizdomīgi daudz viņi interesējas par to, kas notiek geju guļamistabās 🙂

    #311569
    APOC
    Participant

    Heh…zināju, ka pediņu aizstāvji no teksta izvilks vārdu “ānus” un sāks spriedelēt par to, nevis pievērsīs uzmanību būtiskākajam:

    Quote:

    netaisiet no tā reklāmu un nemēģiniet to uzspiest kā normu

    Un par šo:

    Quote:

    Tik neaimirsti, ka homīši ir arī starp sievietēm un sauc viņas par lezbietēm Nekas vairāk tev nespīd


    Ja pediņu nebūtu un būtu tikai lezbietes, tad iespēju būtu mazāk 😉

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā