Ikariam.lv

Sākumlapa Forumi Datorspēles Online spēles Ikariam.lv

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148114
    Raivioli
    Participant

    Viena no populārākajām Online spēlēm Latvijā, iesaku arī jums uzspēlēt, ļoti interesanti, kad piešaujies visam.

    Sīkāk par spēli skatīt – https://ikariam.lv/

    #190563
    wayne
    Participant

    Spēlēju,taču ne aktīvi,man ir 2 salas,vienai 3 izmērs,otrai 13,jāuzliek ”kačāties” pilsētas mūris,savādāk mani regulāri apzog.

    #190564
    archeens
    Participant

    2x no jauna sāku spēlēt, apnika

    #190565
    Jaunzems
    Participant

    Sen jau spēlēju. Ļaujiet pastaipīt… Kolonija – 8 Galvenā -15

    [img]https://bildem.lv/bildes/d379e129b4c2ffba2990b0b6187c365d.png[/img]

    #190566
    daGrevis
    Participant

    Ha, kad spēlēju, tad bija 5 kolonijas… 😛 (22, 20, 20, 18, 😳

    #190567
    azazul
    Participant

    Jaapskatās būs … cilvēks vismaz linku normālu ielicis, bez visādiem ‘refer’ sūdiem.

    #190568
    daGrevis
    Participant

    Es personīgi neieteiktu. Debīli diezgan. Tad jau labāk uzspēlē wc3 (tik nejauc ar wow). Ja nekļūdos, tad archeens ir gan šeit (noepad.lv) gan wc3.lv tas pats, ja?

    #190569
    sir_irius
    Participant

    Tas pats… 🙂 Ikariam viens laika kavēšanas bulšits vien ir… 🙂 Nesaista.

    #190570
    msh
    Participant

    sir_irius wrote:

    Tas pats… 🙂 Ikariam viens laika kavēšanas bulšits vien ir… 🙂 Nesaista.


    Jebkura spēle ir “laika kavēšanas bulšits”. Ar ko tad vārkrafts labāks? Ar kastes piesiešanu pie windblouz un pie vienas spēles? Nu jā, man patīk ka var darīt vairakas lietas vienlaicīgi, ja tev nē, lieto kādu no win starter edišen 😀 Saīsinājums arī vārkraftam ir labs – atgādina telpu, uz kuru tūlīt došos izvadīt pāris izdzertos sencīšus 😀

    P.S. Ikariem, atšķirībā no vārkrafta, laikam būs pamaz atkarīgo 🙂 Kā arī tas nemaksā.

    #190571
    Anonīms
    Neaktīvs

    es spēlēju quake2 labak 😀 lol

    #190572
    normis_161
    Participant

    Man gan kaut kā nepiesaistīja, jo tur nevar uzreiz doties un kādu iznīcināt. 😀 Man jau, piemēram, patika stratēģiskā spēle “Heroes Might and Magic”.

    #190573
    Wuu
    Participant

    hattrick.org ir labs ,nu vismaz man patīk! Un laiku kā tādu vispār nav jātērē.hattrick.org

    #190574
    daGrevis
    Participant

    Nu jā, gaumes atšķiras, un mums tak nevajag sākt diskusiju – kura spēle viss krutākā. 😀

    #190575
    dzhonsons
    Participant

    Neesmu aizrāvies ar ikariem.. nesen ~gadu pavadīju spelējot ogame [laikam ikaru priekštecis sanāk..].. Un ticiet man, var palikt arī atkarīgs 😀 Vnk neesat aizrāvušies un iebraukuši, kas un kā..

    #190576
    Maris77
    Participant

    Beta pasaulē visi tiek laipni gaidīti ILG aliansē.

    #190577
    shady
    Participant

    Es neesmu no tiem cilvēkiem, kas iznieko savu brīvo laiku spēlēm… Nez kādēļ izdomāju pamēģināt un šitā tiešām ir laba, mani pat aizrāva.

    Pozitīvais ir tas, ka tā nepaņem laiku, jo var parēķināt savus resursus un visu sačainīt pa pārs minūtēm, un tad jau pārs stundas var atkal nemaz nerādīties.

    P.S. – kad tikšu līdz aliansei, tad noteikti došu ziņu;)

    #190578
    vincister
    Participant

    Diezgan daudz nospēlēju Travian, arī pārlūka spēlīte, n-reizes labāka par šito un vispār labākā savā žanrā. Uzspēlē to un sapratīsi, ka pārējie tādi puskoka lēcēji vien ir. Bet labāk nespēlēt, nejēdzīgs time sink, protams nav tik traki, kā MMORPG, bet vienalga.

    shady wrote:

    Pozitīvais ir tas, ka tā nepaņ em laiku, jo var parēķināt savus resursus un visu saāainīt pa pārs minūtēm, un tad jau pārs stundas var atkal nemaz nerādīties.

    Jā, man arī tā sākumā likās. XD

    #190579
    dzhonsons
    Participant

    mhm, pēc tam jau attopies naktī, sēžot, vaktējot, utt.. 😀 [no ogame pieredzes..]

    #190580
    Faust
    Participant

    Tracina tie cilvēki, kuri kkur sešos no rīta pieslēdzas spēlei un aplaupa mani, kad pa nakti visi resursi sakačājušies.

    Ar to arī beidzu spēlēt .. :/

    #190581
    dzhonsons
    Participant

    :D:D Tā taču ir realtime spēle.. Ar to arī jārēķinas.. Vai nu pirms gulētiešanas resu saseivo [ieguldi kkur], vai nu kkā tā.. Nezinu kā tur ikariamā notiek viss..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā