Ikariam.lv

Sākumlapa Forumi Datorspēles Online spēles Ikariam.lv

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #190582
    shady
    Participant

    Š…emot vērā to, ka pamatā es pa nakti esmu augšā, tad uz mani “nakts uzbrukums” neatstāj nekādas emocijas:D

    #190583
    devill
    Participant

    nav tik traki pareizi shady saka vina laiku vispar neiznem uzliec upgreid un ej dari ko citu.ja kas shady kads tev niks ikariam?

    #190584
    shady
    Participant

    Es jau tik pārs dienas spēlēju un visu veltu attīstībai, bet sadarbību gan labprāt ar kādu nostabilizētu, lai nākotnē varētu saveidot aliansi starp savējiem (notepadiešiem).

    Sīkāk PM (ja kādam interesē, tad tik sūta šurp)

    #190585
    devill
    Participant

    nu es sen speleju tikai alfas serveri beta un gamma nesen. kaut ko notpadiesu tiešam varetu izveidot

    #190586
    Jaunzems
    Participant

    Vienīgais, ko varu izdarīt, ir uztaisīt notepad aliansi…:)

    #190587
    devill
    Participant

    kurā serveri?

    #190588
    Jaunzems
    Participant

    Nopietni spēlēju tikai Betā…

    #190589
    devill
    Participant

    esmu visos ja kas pm atsuti kodinatas varesim sadarboties es jau shady atradu

    #190590
    memorex
    Participant

    Š o spēli labāk nesākt, parauj azarts. Bet kopš 0.3 versijas spele ir diezgan sabojāta.

    #190591
    devill
    Participant

    azarts pazud kad attista visu

    #190592
    linx
    Participant

    Es aizvakar tikai sāku spēlēt.. esmu gamma pasaulē 🙂

    #190593
    Jaunzems
    Participant

    Gammā visu nes prom un gopī…:p

    #190594
    devill
    Participant

    mani tur vakar gribeja ar palaupit atsitas pret mūri.armiju vajag veidot tad nezags neko .zinu ka biju atradis labu aprakstu ka vajag attistities lai atrak izpalatitos uz citam salam galveinais lai izpēta ekspansiju.tad jau tik kraj resursus un aiziet. beta serveri pec 1 dienas busu izpētījis arpus zemju kūltūru bus javeido notepad ally 😀 papetīju vakar gameforge vel vesela jūra online spēļu.bet viss vairāk spēle ikariam un ogame

    #190595
    shady
    Participant

    Galvenais ir arī nebaidīties komunicēt ar pārējiem, pat ar tiem, kas tevi aplaupa. Mani ar visu laiku aplaupīja diezgan spēcīgs spēlētājs (salīdzinājumā ar mani), bet es šim aizrakstu vēstuli un sakarīgi parunājam savā starpa un rezultātā visus aptīra apkaimē izņemot mani:D + piepalīdz, ja ir kas vajadzīgs.

    Tas arī ir viens no faktiem, kas piesaista šai spēlei, jo nav tukša spaidīšana, bet jādomā ar galvu un diplomātiju.

    #190596
    Kefīrs
    Participant

    Nu nez man Ikariam nekad nav paticis, daži draugi gan nežēligi fano par viņu(juu riktiigi vergi) bet es labāk atturēšos.

    #190597
    REMBO
    Participant

    Sveiki, kāds nevar atdot savu ikariam delta kontu, ja vairs nespēlē vai negrib vairs spēlēt? raskstat tad uz [email protected] 😉

    #190598
    jupis
    Participant

    es arī varu pastaipīties 😀

    8 kolonijas (21;22;28;22;28;21;23;25)

    spēlēju jau 2 ,5 gadi 😀

    #190599
    Afrohead
    Participant

    Neiesaku šo spēli.

    Esmu spēlējis – tā ir lēnākā, neinteresantākā no visām stratēģijas spēlēm, ko vien esmu spēlējis.

    Nemaz nerunāsim par tiem servera adminiem – kkādi mazie tīnīši ar nelaimīgu bērnību. Mūždien sanāk problēmas dēļ tā, ka viņiem patīk pastaipīt attiecībā pret parastajiem jūzeriem. :mod:

    #190600
    jupis
    Participant

    nu par adminiem nav tik traki reizēm katrs var kļūdīties

    #190601
    web33
    Participant
Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā