Internetveikalu un veikalu cenas.

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Internetveikalu un veikalu cenas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161967
    Andron MacBeton
    Participant

    Kas tas pa sviestu? SSD 240Gb, internetveikalā 70€, plauktā – 90+.

    Piemēram šis viņu pašu veikalā plauktā maksājot 99€.

    Un visiem kaukādas otmazkas par telpu īrēm, algām, un ka interneveikali kautko ar PVN tur krāpjoties, bla bla bla.

    Nu nevar būt, ka VISI internetveikali kautkā mistiski krāpjas ar PVN un VID vel neko nav pamanijis. Un CIK tad maksā 2,5″ diska telpas īre? Cik kvadrātmetrus aizņem cietņa izmēra kastīte?

    #324554
    shady
    Participant

    Jā, interneta veikalā var arī būt lētāk, neskatoties uz to, ka veikalam ir arī filiāle. Pirmkārt, filiālē (kura ir dārgā vietā), viss tiek saplānots uz cm (ja tiešām visu grib optimāli). Tāpēc arī filiālēs lieku preču nav. Pats strādāju – zinu. Pats pasūtīju tikai ejošās preces vairākos eksemplāros, bet viss pārējais – pa 1gab. Kā nopērk, tā pasūta to pašu vai konkurētspējīgāku preci vietā no veikala noliktavas vai vairumtirgotājiem/ražotājiem.

    A, ja tu pēc interneta veikalā, tad nav lieka galvu lauzīšana (cik, kur, kad pārdos). Veikala filiāle saņem paciņu ar tavu preci + vēl piemet klāt sev aktuālo. izpako laukā un tavējo preci atdot tev. Un….nedomā, ka visu, ko tu pasūti – veikalam tas stāv noliktavā. Muļķības. Tu pasūti XX un veikals fiksi to nopērk no vairumtirgotāja un tu čāpo pakaļ precei. Tādā veidā prece nekur “nestāv”. īzī pīzī variants.

    Un, kad savulaik pētīju preces cenas, lai varētu konkurēt tirgū, tas bija pipec! Lētie interneta veikali, kuriem nav pat filiāles, tirgo preces pat ar pāris centu peļņu (iepērkot tos no vairumnieka). Tad nebrīnies, ka garantiju neviens negrib, jo pasta sūtīšana jau iedzen mīnusos 😀 Stulbi, bet fakts. Sapists tirgus.

    #324555
    flasherr
    Participant

    uztaisi savu veikalu

    tirgo par 80

    peldies naudā

    #324556
    albertino
    Participant

    kur probleema pasutiit uz pastastaciju?

    #324557
    web33
    Participant

    Nu bet protams prece kas stāv plauktā un kuru var aptaustīt vienmēr būs dārgāku, kas atrodas internetveikalā jo internetveikalam izmaksās pilnīgi nekādas salīdzinot ar veikalu ,kas par visu maksā sākot ar ūdeni beidzot ar ……

    #324558
    Crow
    Participant

    Biedrs Shady pareizi skaidro – sapists tirgus.

    Piedevām cenā parādās tas, ka uz vietas nav izdevīgi šādas preces turēt. Pirmkārt, garantijas termiņš veikalam sāk iztecēt no iepirkuma brīža, nevis pārdošanas. Otrkārt, iepirkuma cenas mainās katru dienu. Valūtas kurss mainās +/-, bet parasti cena krīt, jo preces vienkārši noveco.

    #324559
    Foxsk8
    Participant

    Nu tu pateici nepareizi.

    1. Serveru noma, hostings

    2. Domēns, ok tas tā

    3. Sisadmins

    4. Sales aģents, kas pieņem pasūtījumus no veikala orderiem = alga

    5. Satura cilvēks, veikala menedžeris, kas čeko visu, liek preces, utt.. = alga

    6. Nerunājot par paša veikala izstrādi, normāls veikals, ar unikālu izstrādi ir sākot no 3K

    7. Veikala updates, bannnerīši, vēl vis kaut kas, programmētājs + dizainers + satura cilvēks

    Un tagad tu man gribi pateikt, ka šiem izmaksas nekādas? Ok, protams, local store mēnesī būs tur 1K ar visu, īrēm, komunālie, uitt.. algas neskaitot, bet web shopam tas būs daudz lētāk ar visām algām, tur arī tev tās izmaksas rodas.

    Otra lieta, ja ir local un net store, tad netstore ir kā papildus sales kanāls, kur cilvēks var nopirkt, pasūtīt piem kompi, teļuku kaut nakts laikā, ko nevar lokāli izdarīt, bet atkal lokāli tu visu dabon uzreiz, nekādas sūtīšanas, laiks, čakars, utt.. Lētāk. Katrs savu cenu politiku tur kādu grib, negrib nepērc, who cares.

    #324560
    samurajs
    Participant

    Vēl kas – neaizmirsīsim, kāds dzīves līmenis ir mūsu valstī! Ja elektronikas veikalā ar 10 cilvēku darba kolektīvu daždien izdodas pārdot tikai 10 kaut cik nozīmīgas preces (par fleškām un baterijām šeit nerunāju), par kādām zemām cenām te var būt runa? Nelielā i-veikaliņā strādā tikai pāris cilvēku – mazā kambarītī sēž menedžeris un vēl ir ekspeditors, kurš apbraukā vairumbāzes. Un uz zemāku izmaksu rēķina viņi var pārdot vairāk.

    #324561
    web33
    Participant

    Nu nu nu neaiziesim jau galējībās no tava nosauktajiem aliexpress atbilst 10% un vēl ar lielākas izmaksas nu ne jau latvijas plukatas to visu var no mājas izdarīt KUKU iet runa par ik mēnešu izmaksām !

    6. Nerunājot par paša veikala izstrādi NERUNÄ€SIM PAR VEIKALU IEGÄ€DI,izremontēšanu,īri un tt piemēram vecrīgā

    Tu takš nesēdēsi garāžiņa ar malkas apkuri un caur paštaisītiem siltumnīcas stikla vitrīnām netirgosi aifonus vai mājas pagrabā 🙂 vo tev arī izmaksas salīdzinājumā ar i veikalu kur to visu nemaz nevajag .

    #324562
    ruukjis
    Participant

    Un tu foxi kā vienmēr murgo:

    1. ~5€ mēnesī vairāk tādai e-bodei nevejag

    2. O, jā, šis ir pipec dārgi, pašam kauns nepalika?

    3. Tāda nav

    4. +5. + priekšnieks+ grāmatvedis + pārdevējs parasti ir viens vai divi cilvēki

    6. https://www.mozello.lv/

    7. https://www.mozello.lv/

    Tāds 1a varbūt atbilst tavam aprakstam, bet šie:

    https://www.boro.lv/

    https://www.ugo.lv/

    …ir acīmredzami ģenerēti kaut kādā konstruktorā, kas nemaksā neko.

    #324563
    uldics
    Participant

    +1 par to tirgu. Tā tam būs būt.

    #324564
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu, atvainojiet, ja es tā uzbāžos ar savu vēlmi.

    Es tikai gribēju nopirkt 4 SSD un 5 HDD.

    Kapēc man jāpārmaksā? Es pārdevēju nenoslogoju. Es ieeju veikalā un pērku! OK, vainīgs, “uz rekvizītiem”.

    A garantiju nekāds sakars! Visiem nu jau vaidzētu zināt ka garantijas laikā nekas neplīst (pat Seagate HDD!).

    Bet pašlaik problēma MAN ir ar to, ka, kāds klients beidzot attopas ka VAJAG, un man vajag to HDD vai SSD, vai SSHD taisni TAGAD!

    Un nekur nevar nopirkt… Vainu BalticData, kur ir jāsamaksā par to ka vel jāmaldās starp vecu pīzdu aptiekām, neiznēsātu tīņu šmotku bodēm, un nau kur noparkoties, vai nu… NEKAS! Jo Rīgā nekā nau! 636? AIZP….

    #324565
    Crow
    Participant
    #324566
    romajo
    Participant

    RD pat ir tā, ka par vienu un to pašu preci, kas ir gan plauktā gan e-bodē prasa atškirīgu summu. Internetā pasūtot nez kāpēc ir lētāk.

    #324567
    3Dklucis
    Participant

    jaa RD ta ir ….,bled man tas siers tur skaidroja kalab ta ir ,bet ta ar neizskaidroja …jo patiesiba pats sukens nezinaja…Bija bija sakars ar to telapas iri…

    https://www.2u.lv/images/logo.php tas gan mani parsteidza……visos internet veikolos manis izvēlēta prece makasaja 80rik…tani bodee 60ero ,nakama diena vispar 57ero,bet 3 diena jau 70 cena bija …tur ka serfotajam ja ķer vilnis -ja protams sutiju ur pakomatu ..izmaksaja 99 centi…

    #324568
    shady
    Participant

    Būtu labāk izlasījuši manu un crow kunga postus – tad arī nerastos stulbi jautājumi….

    #324569
    3Dklucis
    Participant

    nekas tur jauns nebij…..Veikola tie maukas pardevēji piss tikai mozgas -ka ielien tai pasaa RD ta nabags klāt grib palīdzēt…iedevu savu plecu somu lai patur jo biju uz nedēļu paiku sapircis….nabags izbrīnījās – a xuli pats takš gribēj palīdzēt…

    #324570
    shady
    Participant

    Zaceni un optimas līnijas aliņu?

    #324571
    Foxsk8
    Participant

    Uzbuvē tu veikalu ar 700 tukstošu produktu un tad te gudri ko komentē un saki, ka citi ko murgo.

    https://porfollio.com/ – Manis veidots. Un ja tu zinātu kas tur apakšā stāv un cik kas izmaksā, mute tev būtu ciet. Pēc skata nekas īpašs varbūt, bet visu background procesus nemaz tev nestāstīšu.

    #324572
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tad varbūt kāds ZIN KUR ir Rīgā veikals ērti piebraucams no Ķīpsalas puses?

    Es jau ņemtu no 2u.lv, bet tie kautko ākstās ar vairumbāzēm un vienam cilvēkam pateica ka SSD un HDD būs pēc 2 nedēļām. Man tādi termiņi neder.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā