IT jomaa darba nav!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais IT jomaa darba nav!

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 108 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #329977
    Andron MacBeton
    Participant

    Tu esi tikpat debīls kā prokurores peža.

    #329978
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nē tups kā prokurienes mauka esi Tu .Te arī parādās tavsa zemā izglītība..Tev cilvis parāda likus ko tu prasīji ,bet tu esi par tupu lai saprastu kas tur rakstts Labi beton ,tā ka tu jebkurā postā esi sevi pierādījis kā gailis ,prasīšu atļāuvju bosam .ko gu zini par petrovica firmu.

    #329979
    garaisezis
    Participant

    gribot negribot, jāpiekrīt MacBetonam.

    Darbu var atrast tikai caur paziņām. Tā tas ir bijis un būs.

    piemēram, man lai cik arī liela alga nebūtu, ir nerakstītais likums dod visiem kukuļus lai tikai izvēlētos manus pakalpojumus. Vienkārši savādāk nevar. Jeb arī var sēdēt bez darba mēnešiem ilgi un paļauties uz to ko pats atradīsi facebook. Bet man jau cita darba niša, nekas gandrīz saistīts ar iT, ja neskaita grafisko dizainu un soc.mēdiju analīzi.

    #329980
    Participant

    Protams, ka dzīves līmenis UK ir augstāks, taču man nav paveicies ar maniem emigrantu paziņām – visi kā viens nespēj atļauties auto vai arī brauc ar tādiem auto, ko man kauns būtu iegādāties (maziņi fiatiņi un golfiņi). Un tik purkšķina pa UK vai Īrijas mazajām ieliņām, kad ārā ir kārtējais pretīgais laiks ar tik pat pretīgiem cilvēkiem ielās.

    Mļa, “bagātie” letiņu viesstrādieki Britu salās skaita kapeikas, lai atļautos vizināties sabiedriskajā transportā. Arī zobus salabot ir pārāk dārgi.

    Noteikti Shadijam paziņas Britu salās brauc ar liellitrāžas motoru rumakiem un labo zobus dārgākajās zobārstniecības klīnikās, taču es nezinu NEVIENU veiksmīgu piemēru, kur kāds no maniem emigrantdraugiem dzīvotu ārzemēs kā niere taukos. Turpretī tie, kuri paliek Latvijā un iegūst izglītību (tādu pieprasītu), pērk dzīvokļus un BMW padsmit tūkstošu euro vērtībā. Tāda ir tā aina, ko redzu sev apkārt. Protams, melnstrādniekiem Latvijā ir grūti, nenoliedzu, taču iespējas Latvijā ir pietiekami lielas darbaspēka trūkuma dēļ.

    #329981
    ruukjis
    Participant

    Gribot negribot, jāsaka, ka esi tāds pats tizls zābaks kā Betons. Tas, ka jūs abus tirliņus neviens neņem darbā, nav nekāds pārsteigums.

    #329982
    garaisezis
    Participant

    tikai Latvijā automašīnu vērtē augstāk par visu pārējo. UK auto ir pārvietošanās līdzeklis. Es ar ko tu krutāks par citu vidējo Latvieti ar BMW 3.5l ar kaut kādu ford fiesta 1.2l… Neredzu vispār baigo jēgu priekš ielas auto mērīties ar krāniņiem. Ja tik ļoti gribas, brauc pa trasi ar velns sazin ko. Līdz gadiem 30 man arī bija trakais perionds, ja auta sāniski nevar izņemt 90 grādu līkumu driftā, tad tas nav auto. Tagad vw vabole (vw vocho ’95) sievai un pašam velosipēds.

    par sabiedrisko transportu vispār vāks. Cena priekš latvijas ir pārspīlēti sālīta ar visām dotācijām ko rigas dome katru gadu dāsni piešķir. Nezinu kā ir citur, bet UK dienas bilete 3 gadus atpakaļ bija ja nemaldos vidēji £2.50, (minimālā alga £800 strādniekam) un tas viss bez nekādām dotācijām. Rīgā ja monopola politkika, cik gadi pagājuši, nav neviena konkurenta, labojot ja kļūdos, bet ir tikai Rīgas satiksme. Toties ir nano-nahren-udens.

    #329983
    msh
    Participant

    Ačgārnajā salā apdrošināsanas cenas apgriež vēlmi staipīt īsos krāniņus, nerunājot nemaz par to ka mēdz būt trūcīgi ar vietu kur nolikt mašīnu, tāpēc mašīna parasti ir tik gara, cik vajag. Pie mums toties šīs dabas parādības nav, toties ir cita, kuru tu tā miglaini aprakstīji – bembijam bankai līzi iedod, bet naudas benzīnam nesanāk, tāpēc bembijs ir ar dīzeli… 😀

    #329984
    Anonīms
    Neaktīvs

    [code]

    #329985
    garaisezis
    Participant

    tur apdrošināšna tiek veikta pēc vairākiem kritērijiem. Auto vecums, krāsa, upgreidi, vadītāja vecums, stāžs, plānoto jūdžu daudzums, automarka, motora tilpums, statistipa pēc avārijām, auto ražotāj valsts , co2 izmeši utt. Teiksim, Jaguar ar 3l motoru apdrošināšana būs lētāka nekā vw golf 1.8l, tikai tādēļ kad, pēc statistikas Jaguāru maz, brauc tikai pensionāri un avāriju līdz ar to arī mazāk.

    p.s. izvēloties motociklu ir ļoti interesanti, teiksim, kaut kādam harlija apdrošināšana ir £15 mēnesi, bet KTM 125cc būs pat £60.

    p.s.s. Meksikā, kas ir apdrošināšana? wtf… ok kaut kāda ir tikai jauniem autiņiem kura neko īsti nemaz nesedz.

    #329986
    Kon
    Participant

    gribot negribot ..

    vot arī latvieša daba divos vārdos aprakstīta

    lohiem lohu liktenis

    #329987
    Andron MacBeton
    Participant

    #329988
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Redzama LV koderu kvalitāte. Viens iesāk BBcode un otrs tagu aizver ar HTML. Pa vidu nav pat caurums no bubļika.

    #329989
    richijs
    Participant

    Es zinu tikai 2 cilvēkus salās, kam varētu sacīt, ka ir turīga dzīve. Pārējie tur fantazē un stāsta par labo dzīvi, bet kad pajautā kur dzīvo, ko dara darba brīvajā laikā un ko vispār atļaujas. Tad atklājas, ka neko nevar atļauties, pēc darba sēž mājās un ķemmē lētos veikalus.

    #329990
    msh
    Participant

    Varēji nepūlēties – pat ja nebūtu 10 gadus classic-audi.co.uk lietotājs un nebūtu tajā zemē uzturējies pusotru gadu, esmu lasījis Haynes Corsa A šķūninga manuāli, kur vesela nodaļa [!!] ir veltīta lai aprakstītu to kā pareizi apdrošināt mašīnu… 😀

    #329991
    msh
    Participant

    Ä€, un vispār – Hominidae – es savulaik, desmitajā gadā, septiņus mēnešus darīju ačgārnajā salā sūda darbu – mētāju lapeles pastkastēs glasgovas apvidū – toties esmu labi izstaigājis pilsētas un ciemus kādu pārdesmit jūdžu radiusā ap glasgovu un redzējis kā viņi TUR dzīvo – nevis emigranti, bet vietējie. Tu principā to atšķirību esi jau aprakstījis savā postā – pie mums cilvēks dzīvo dzīvoklī, un visdrīzāk tas pats ir līzē ieķerts – toties otrā līzē ir ieķerts kruts bembijs – jo, galu galā, ar dzīvokli nebrauc un to citi neredz, bet mašīnu gan. Tikmēr TUR šāda urālu tipa domāšana nav – es nešaubos ka es labu daļu mašīnu neredzēju, jo es staigāju darba dienās pa guļamrajoniem [kaut gan bija arī sestdienas], bet nu pa lielam TUR pieklājīgas premiuma mašīnas – nu kāds A6 ar trīslitrīgu dīzeli – stāv pie mājām, kur vienā mājā ir viens miteklis, un blakus māja atrodas vismaz 5 metru attālumā – un turienei tāda māja ir apmēram tas pats, kas pie mums pilsētā uzbūvēta kruta divstāvīga māja. Kādu pajaunu A6 ar divlitrīgu dīzeli vēl varētu teorētiski pamanīt stāvam pie divvietīgas mājiņas pieklājīgākā rajonā, kamēr pie necilākiem mitekļiem, kuru ir daudz vairāk – divvietīgas mājiņas nesmukākos rajonos, četrvietīgas mājiņas, rindu mājas, utt – stāvēs mašīnas, no kādām tev ir kauns. Tā TUR dzīvo VIETĒJIE.

    Tā kā tolaik vēl nebija panesusies mikropseidodžipu mānija, tad bija arī spēcīgi jūtama pseidodžipu un džipu jūtami mazākā daļa uz ceļiem – nu pa kādam bija, bet lielākoties lauku rajonos, un lielākoties Land Rover Discovery. Tagad droši vien pa kādam mikropseidodžipam tur arī ir.

    #329992
    garaisezis
    Participant

    liela daļa jau tur ir aizbraukusi lai atdotu kredītus un vēl iekrātu, tādēļ arī īpāši netērējas, citi toties krāj kaut kam lai vēlāk atgriežoties LV kaut ko nopirktu, zemi, māju, mašinu, studijām iekrātu. Bet tas niecīgais procents ir ļoti maziņš, kas ir nolēmuši palikt tur pa visam. Tagad jau pēdējā laikā brauca reāli tirliņi, kas sūdzās, kad darbu nevar tur atrast. Man vins drauks arī atbrauca, bet izrādījās totāls zābaks. Aizgāju līdzi pat uz Makita rūpnīcu. Bļin, kas tas par zābaku kas ar elektrisko skrūvjgriezni nevar 1min laikā saskrūvēt korpusā 5 skrūves. Un tādi ir tie jaunizcptie studeni no skolām. Neviens tak par darbu vadītāju un bosu nekļust uzreiz.

    msh: cik tu saņēmi par spama lapiņu dalīšanu, domāju kad vismaz 50 vietējās naudiņas sanaca pa dienu, savukārt Latvijā par 12h darba dienu un 6 dienām nedēļā sanāk knapināties, kamēr priekšņieks jau otro x5 nomainījis pusgada laikā…

    #329993
    Andron MacBeton
    Participant

    Pag, aizbrauca pie tevis uz Meksiku kā “melnstrādnieks”?

    Tas jau pac pa sevi nau īpaši gudrs gājiens!

    Tas jau tas pats kā rudenī aizbraukt uz Īriju 😀

    P.S. Bet nu ar tām skolām ir reāla problēma, kuru neviens negrib atzīt. Tikko kādam ierunājies par izglītības bezjēdzību, tā uzreiz klapes uz ausēm un izliekas nedzirdam.

    #329994
    garaisezis
    Participant

    ne. uz UK atbrauca, uz meksiku neviens nebrauc, pārāk tālu. Uz salu jau var ar stopiem aizbraukt un atbraukt, kā savulaik es to izdarīju ceļojot pa eiropu. Bet Meksikā vajag būt vai nu lielam talantam jeb arī galīgi trakam lai uz šejieni dotos dzīvot. Atpūsties, tas ir pavisam kas cits.

    Š i te mūžigie studenti tikai gudri runāt prot, bet no kad jādara, tad nezin no kura gala sākt. Tieši mans piemērs, calītis trīs gadus nolauzis bugeta vietā tehniskajā.k. bet nevar skrūves taisni ieskrūvēt, rokas drebot… tādus tikai uz armiju par malto gaļu.

    #329995
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu bet ja rokas dreb tad jāārstē nervi, ar 100gr. Pēc vajadzības atkārtot.

    Tikai nevajag nepareizos 100gr, vajag tīru šnabi.

    Atceros biju uz pārrunām vienā Rīgas datorkantorī, staigājām ar priekšnieku pa darbnīcu, pļāpājam par tehniskām lietām, viš sūdzās ka neviens kandidāts neder, neviens neko neprot. Es prasu – nu apmēram ko neprot, kā izpaužās? Š is saka, piemēram vītni uzķert neprot, nejēdz viegli pagriezt skrūvi atpakaļ, bet skrūvē taka Š—eģipseni. Traki.

    #329996
    Participant

    Stipri šaubos par tiem naudas krājējiem. Kaut kur pirms gada tik veikta statistika – palikt UK nevēlas katrs piektais latviešu emigrants.

    msh: saprotu, vietējie noteikti dzīvo ok, taču tracina mani tie latvju emigranti, kuri mums – Latvijas iedzīvotājiem sprauž batonus ausīs par savu pārtikušo dzīvi uz salas. Nesen no viena pat saņēmu priecīgu vēsti – esot paaugstināts par supervisor kādā rūpnīcā pēc daudzu jo daudzu gadu stāža turpat. To visu sasniedza, strādājot 6 dienas nedēļā, 14h dienā. Un neko nav nopircis. Labi, lai jau priecājas, taču katru reizi, kad tiekamies, man tiek teikts, lai vācos no šīs sūdu bedres, ko sauc par Latviju. Viss izzagts esot, jāmūk prom. Ne reizi nav pilnā apmērā maksājis nodokļus, balsojis, taču viedoklis ir.

    Neesmu nekur pieķēdēts, bērnu nav, ar sievu esam ļoti elastīgi. Ja es emigrētu, tad drūmo laikapstākļu un pretīgo britu karaļvalsts nebūtu pirmā vieta, kas nāktu prātā. Gribas saulainu zemi ar skaistiem ūdeņiem. Meksika neder, jo esmu cilvēks, kuram patīk globāla mēroga pasākumi apkārt. Noteikti Kalifornija būtu mana sapņu zeme.

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 108 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā