IT jomaa darba nav!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais IT jomaa darba nav!

Tiek skatīts 8 ierakstu – 101 līdz 108 (no 108 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #329997
    garaisezis
    Participant

    atliek tik novēlēt tev veiksmi tikt līdz Californijai, bet lai sapņi piepildītos ir jānopērk avio biļetes, jeb laicīgi jāiet gulēt.

    #329998
    Andron MacBeton
    Participant

    Un dzīvotu tu Eastside L.A. paradīzē…

    #329999
    GuntOn
    Participant

    Dzīvojoties pa virtuālajām US komūnām, nereti Kalifornija ir pieminēta negatīvi attiecībā pret likumdošanu, tur ir čupa ar absurdiem likumiem. Man dažreiz pie sevis rodas jautājums, kurā valstī varētu būt iespējami lielāks baltās civilizācijas īpatsvars un iespējami mazāk slāvu, aziātu, lupatgalvu un nēģeru?

    #330000
    Andron MacBeton
    Participant

    Paskaties Kanādas procentuālo sadalijumu.

    Lai gan tur ir franči…

    #330001
    garaisezis
    Participant

    Padzívoju gandríz divus gadus Kanádá, nu né paldies.

    #330002
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu tad apraksti savus piedzīvojumus Kanādā.Dirsēji te daudz ,bet ja tu zinātu kā tas cilvēkus interesē.

    #330003
    GuntOn
    Participant

    Ja nav noslēpums, kas Kanādā tik ļoti nepatika? Kā tur ir ar slāviem, aziātiem, lupatgalvām un nēģeriem?

    #330004
    garaisezis
    Participant

    Pārsvarā visi dzīvo katrs savā rajonā, tas ir, ķīniešu rajons, dvieļgalvju utt.

    Nepatika attālumi, jo no vietām kur ir darbs līdz mājām bez transporta nu ne kādīgi. Plus vēl korķi uz šosejas kad var iesstrēgt un pāris stundām. Pārtika kas ir laba, nežēlīgi dārga, tehnika daudz maz tā pat kā usa.

    Ska kad usa ir muļķīšu zeme, bet Kanādā izceļās ar savu domu gājienu. Native Kanādieši ir pakaļas, bet tā kā iebraucēji sastāda 70%, tad pārējie ir ļoti atvērti cilvēki. Pie plusiem var uzskatiīt Policijas, ārstu un pažarnieku darbību. Piemērs, izdomājām pagalmā savā maja uzcept gaļu. Viss jauki un forši, līdz aizkūrām ogles un gājām iekšā sagriezt gaļu. Atbrauca ar sirēnām divas brigādes. Redz, kaimiņi nostučijuši, kad kurās grills, bet nekas uz tā necepas, kaut gan es biju tas kas to pieskatīja. Vēlāk kopā ar policistiem un ugunsdzēsējiem pat uzrīkojām pikniku, kur izskaidroja, ja kuras grills, klāt vajag pielikt jau galdiņu ar gaļu, jo savādāk sanāk kad mēs piemēslojam gaisu ar co2. Tā lūk.

    Tajā pašā laikā liela uzticība cilvēkiem, jo vēl Latvji nav to saķakarējuši. Atverot Bankas kontu uzreiz bez nekādiem jautājumiem bija piešķirta kredīt līnija, divas bankas kartes. Viena priekš naudas, tur gan tikai 500Cad, bet otrā vadoties pēc mana mutiskā stāstītā pusegada alga, kaut uzreiz ej un pērc auto uz nomaksu. Tas tika arī darīts, vēlāk kad apnīk, atdod atslēgas un esi brīvs. Tas pats ar mājokļiem.

    Ļoti sen atpakaļ bija blogs, bet nu jau sen kā izdzēsts, bija mans apraksts ar visu pēc kārtas. Te kaut kādi foto draugos vēl saglabājušies – draugiem.lv

    Pārējais viss facebook, nav man vairs kontakta ar Latviju tik daudz. Visi draugi fb.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 101 līdz 108 (no 108 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā