Ja gribi izmest !!!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Ja gribi izmest !!!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149404
    jakslis
    Participant

    Nodarbojos ar kompju vākšanu un pēcāku atdāvināšanu (tiem kam tiešām nav par ko pat “rakstāmmašīnu” iegādāt,īpaši bērniem ),tāpēc ,ja ir kas datorisks nevajadzīgs,ko varat atdot maniem mērķiem,dodiet ziņu!!! Vajag visu,no kā var uzlasīt komplektu kaut kādu!! Paldies par atsaucību!Ar naudu šobrīd galīgi švaki ,sēžu bez darba(varbūt kāds var ko ieteikt) ,tā kā,diemžēl aliņi un šokolādes diez vai tagad sanāks,par cik tie “mūsu laikos” arī grašus nemaksā!Sorry !!!Atrodos Rīgā .

    #209168
    feiks
    Participant

    izcila pamācība kā likt lasītājam zaudēt ticamības momentu.

    #209169
    ob1
    Participant

    Hmm, pirms palīdzēt citiem, vajadzētu iemācīties palīdzēt sev…

    #209170
    jakslis
    Participant

    ob1 wrote:

    Hmm, pirms palīdzēt citiem, vajadzētu iemācīties palīdzēt sev…


    Ko ieteikt vari ?

    Vai tik filozofēt ?!?

    #209171
    ob1
    Participant

    Jā, varu ieteikt – sameklē darbu.

    #209172
    archeens
    Participant

    Ko jūs te atkal diršat? Viņš normāli pateica, ja gribat izmest, tad nemetiet ara, bet labāk iedodiet viņam ja variet. Vairāk tādu cilvēku kā viņš, mazāk kā jūs.

    #209173
    andz4
    Participant

    ob1 wrote:

    Jā, varu ieteikt – sameklē darbu.


    Hmmm…interesanti butu zinat kur? 🙂

    #209174
    Wuu
    Participant
    #209175
    Andress
    Participant

    Wuu wrote:

    700 eiro nedēļā

    https://www.ss.lv/msg/lv/work/are_required/stripper/VnkKHkhrRF8=.html

    Muahahahaaa 😀

    ev nu sory džeki, pat tāds kā es var darbu atrast. 🙂

    P.s Gena ir tizlenis. 🙂

    #209176
    Genādijs
    Participant

    par tizleni piekrītu, pārējam gan nē .

    #209177
    Andress
    Participant

    Genādijs wrote:

    par tizleni piekrītu, pārējam gan nē .


    Es arī 🙂

    #209178
    jakslis
    Participant

    Andress wrote:

    Wuu wrote:

    700 eiro nedēļā

    https://www.ss.lv/msg/lv/work/are_required/stripper/VnkKHkhrRF8=.html

    ev nu sory džeki, pat tāds kā es var darbu atrast. 🙂


    Laikam jau nēesmu tik ģeniāls,bet nekas ,jo tādu kā es puslatvijas šobrīd,un galvenais,ka mūsu paliek aizvien vairāk !!!

    Par topiku,laikam jau nebija vērts nemaz taisīt,jo atskaitot gudras runas ,nekā konkrēta neparādījās !!!

    #209179
    feiks
    Participant

    jakslis wrote:

    Andress wrote:

    Wuu wrote:

    700 eiro nedēļā

    Laikam jau nēesmu tik ģeniāls,bet nekas ,jo tādu kā es puslatvijas šobrīd,un galvenais,ka mūsu paliek aizvien vairāk !!!


    Tas gan tiesa :/ es gan tavā vietā nelepotos ne ar vienu no šiem faktiem + prasīt mūsdienās kaut ko materiālu ( it sevišķi datortehniku, kuru tā vienkārši nemēdz “izmest” ) un cerēt, ka nu tūlīt krītīs hlamu kaudze ir vienkārši “yo”

    p.s par darba jautājumiem runājot -> mēnesi cītīgi spamoju ss.lv un cv.lv un atradu darbu. Tiesa gan, galīgi ne pa specialitāti, bet tomēr priekš pašreizējās situācijas labu darbu.

    #209180
    jakslis
    Participant

    feiks wrote:



    Tas gan tiesa :/ es gan tavā vietā nelepotos ne ar vienu no šiem faktiem + prasīt mūsdienās kaut ko materiālu ( it sevišķi datortehniku, kuru tā vienkārši nemēdz “izmest” ) un cerēt, ka nu tūlīt krītīs hlamu kaudze ir vienkārši “yo”

    [/quote]

    Ja kādam var ienākt prātā doma par cerību uz hlamu kaudzi,tad tas arī atbilst šeit izteiktajiem viedokļiem par pašlabuma meklēšanu!

    Es personīgi ne uz ko neceru !

    Vienkārši daru ko varu un zinu(un man ir tāda iespēja),lai tam puikam vai skuķim laukos arī būtu savs prieks !

    Un par to ka piederu pie bezdarbnieku pulka nemaz ar nelepojos!

    Uzrakst īju vienkārši taisnību par to ka šobrīd esmu bez darba!

    Vispār, ja būtu kā agrāk, kad strādāju ,tad ar šo forumos rakstīšanu nemaz nenodarbotos,neatliktu laika!

    Bet tagad tik gadījuma darbi gadās!

    Par to,ka tā vienkārsi mēdz izmest (un bieži) esmu pārliecinājies ne reizi vien!

    Un ne tāpēc ka kāds man būtu ko baigi kaudzēm atdevis,bet gan pavērojot piedrazotos pagalmus un atkritumu- metāllūžņu kaudzes ap miskastēm!

    Vajag tikai pievērst uzmanību,bet kam visa gana un viņa apkartējiem arī ,tas jau to neredz !

    #209181
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tas gan. Tikai tāpēc, ka mēs nemetam ārā, nenozīmē ka citi nemet. Viens radinieks arī izmeta manu pirmo kompīti, ar PI, labprāt būtu paņēmis pie sevis, un papētījis viņu tuvāk.

    #209182
    tirliitis
    Participant

    Pirms kāda laba laiciņa visus vecos dzelzhus, kas man bija palikushi no jauniibas laikiem shim cilveekam atdevu…ceru, ka noderēja…? domaaaju, ka dzelzhi tika izmantoti taam vajadziibaam, kuraam autors solīja…vismaz man peec tikshanaas uzticiibu radiija…kaut vairaak taadu cilveeeku…

    #209183
    jakslis
    Participant

    tirliitis wrote:

    Pirms kāda laba laiciņa visus vecos dzelzhus, kas man bija palikushi no jauniibas laikiem shim cilveekam atdevu…ceru, ka noderēja…? domaaaju, ka dzelzhi tika izmantoti taam vajadziibaam, kuraam autors solīja…vismaz man peec tikshanaas uzticiibu radiija…kaut vairaak taadu cilveeeku…


    Jā ,paldies par to reizi!

    Kaut kas jau ir izmantots,kas vēl nav,gan jau ar noderēs!

    Maz jau tādu saprotošu cilvēku,tā kā,ja kāds ko atdod,tad ilgu laiku var stāvēt bez pielietošanas,kamēr varu ielikt kādā sistēmā,vai iemainīt pret ko, kas pietrūkst ,lai pabeigtu uzlasīt kādu pilnu komplektu !

    Tur tas pietrūkst,tur cits kas !

    Pa visu vasaru labi ja pāris pilnus komplektus (P3 līmenī) esmu savācis!Aizvedu uz laukiem kaimiņmājas sīčiem,baigi priecīgie bija!

    #209184
    ob1
    Participant

    -> jakslis

    Aizej uz vietējo pašvaldību un uzzini vai tie nemet ārā kompjus no kādas skolas vai likvidējamas struktūras (daudzās vietās tā dara). Tad varēsi dabūt dzelžus na haļavu un lielā vairumā. Ja vēl piesolīsi palīdzēt ar pašvaldības datoriem, tad attieksme būs pozitīva… nu un varbūt darbu dabūsi.

    Monitorus pa free var dabūt vecās tehnikas savākšanas punktos.

    #209185
    jakslis
    Participant

    ob1 wrote:

    -> jakslis

    Aizej uz vietējo pašvaldību un uzzini vai tie nemet ārā kompjus no kādas skolas vai likvidējamas struktūras (daudzās vietās tā dara).


    Nu nez vai mūsu laikos tā ir,nav dzirdēts!

    Ja nu vienīgi saeimā 🙂 !

    Un tur jau savu sisadminu pietiek,kas jau visu iztīra(un arī notirgo!!!)!

    Tie tad ,laikam arī ,būtu tādi ,par kādu mani te daudzi grib nosaukt !Ja nu vienīgi metallūžņiem ko var sadabūt 🙁 !

    #209186
    ob1
    Participant

    Jā, var atrast simtiem iemeslus kāpēc kaut ko nedarīt … varbūt tāpēc arī sēdi bez darba…

    Es dabūju no vienas skolas, mans draugs arī dabūja no likvidējamas pašvaldības… vajag tik rakt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā