Ja gribi izmest !!!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Ja gribi izmest !!!

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #209187
    jakslis
    Participant

    ob1 wrote:

    Jā, var atrast simtiem iemeslus kāpēc kaut ko nedarīt … varbūt tāpēc arī sēdi bez darba…

    Es dabūju no vienas skolas, mans draugs arī dabūja no likvidējamas pašvaldības… vajag tik rakt.


    Siguldā?

    Rīgā tas ir savādāk !

    Var rakt cik grib,apkārt braukādams,un cik naudas nobrauksi ???

    Varbūt kadu vienu “izrakumu” atradīsi!?!

    Te ir bariem tādu bezdarbnieku,kā es,kam gan galva uz pleciem gan rokas no pareizās vietas aug,bet darbi tikai gadījuma patrāpās un tie paši tik dažreiz , tad vēl labi ja neuzmet un beigās neko nesamaksā!

    Bet šis viss jau te ne pa tēmu !

    Dabūsim atkal banu !

    #209188
    ob1
    Participant

    Nē, tas ir par tēmu. Tēma ir “Ja gribi izmest !!!”.

    Ja gribi izmest savu dzīvi un visu laiku gausties par likteni, tad met to dzīvi ārā. (Datuvē nupat bija topiks kā to pareizi izdarīt)

    Labdaris atradies, tik čīkst un čīkst, visu viņam klāt ir jāpienes, tad varbūt savu pakaļu pakustinās…

    #209189
    jakslis
    Participant

    ob1 wrote:

    Nē, tas ir par tēmu. Tēma ir “Ja gribi izmest !!!”.

    Labdaris atradies, tik čīkst un čīkst, visu viņam klāt ir jāpienes, tad varbūt savu pakaļu pakustinās…


    Runa iet par dzelžiem nevis par katra uzskatu par izpalīdzību !

    Neviens te nečīkst un neprasa lai klāt nes ,absurds atkal !!!

    Nevienā no maniem postiem(nekur) nav runas par klātnešanu vai čīkstēts par ko!!!!

    Par darbu vispār minēju tikai tāpēc ,ka varbūt kādam būs kāds konkrēts ieteikums ko piedāvāt,atskaitot tavus “skrien un roc”,tad jau viss būs super!!!Smieklīgi,gluži kā “nothing special” 🙂 !

    #209190
    ob1
    Participant

    Bāc! Es tak tev devu labu padomu, kur dzelžus dabūt … bet tad tev pašam kaut kas būs jādara … tāpēc atrunas … un čīkstēšana, ka bariem bezdarbnieku …

    Ja meklē šeit darbu, tad vismaz uzraksti ko māki darīt.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā